CAMPIONATUL NATIONAL 2007-DESFASURARE

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Gabi Tomulescu
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Feb 25, 2006 23:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Gabi Tomulescu »

Busse scrie:Acum am ajuns acasa si pot sa spun 3 lucruri

1. Maestru Rosioru a spus la inceperea concursului ca pestele mort din cauza caldurii se pedepseste cu Avertisment.

2. Felicitari echipei Senzor pentru rezultat si echipei Mihai - Gabi pentru titlu

3. Nu stiu daca castigam sau nu dar clar plecarea echipei Clubul Pescarilor din concurs dupa 24 de ore a viciat clar rezultatele finale.


Radu Badica
@ Radu Badica


Radule si tu anul trecut prin neprezentare la ultima mansa ai influentat rezultatele...

Cum ti-am mai spus Dumnezeu nu doarme si ne da la toti dupa merite.

Multumesc pentru felicitari.
The One Team Romania
Event Promoter IBCC

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Gabi nu avea legatura, anul trecut eu in ultima etapa faceam figuratie dar acum oamenii se bateau la nationale si aveau sanse.

Felicitari Andrei Vladeanu !!! Un concurs frumos dar pacat ca nu am certitudinea ca atzi invins corect.

Plecarea clubului pescaru si ruperea sacului echipei Pork - Coco cu un crap de 5 kg a influentat clar soarta concursului.

Vorba ta norocul mai sta si cu cei buni de multe ori mai ales cand NOROCUL este si un pic impins de la spate .


Radu Badica

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18917
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Datorita plecarii lui Badica de anul trecut, standul din fata (respectiv Floreata -Cioara) cred ca a fost avantajat, lucru cunoscut de toti participantii in momentul respectiv.
Cel prejudiciat atunci a fost tot Cornel Serbu. De data asta s-a intors roata. Dumnezeu nu doarme......

Nu Radule,nu am castigat corect, poti sa stai linistit ! :wink: O echipa cu cei mai prosti pescari din Romania care NU au castigat nici un concurs niciodata, nu avea cum sa se califice...
Cum de altfel, Steaua si Dinamo daca castiga campionatul la anul e clar ca o fac furand....dar de asta ii acuza Pandurii Tg. Jiu ! :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

ce ma fac eu care sunt ateu cnvins ?...mai ales acum, pot sa spun ca Dumnezeu.......a dormit, sau s-a trzit ????...cred ca l-a durut undeva :lol:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Standul din fata mea de anul trecut era cam la 400m in fata si 50 lateral stanga Vladut-Castigator de concursuri.
Poate ai dreptate in legatura cu mine dar nu jigni restul echipei caci unii dintre ei sunt pescari mai buni decat tine si mai tineri si poate la varsta ta vor avea un palmares mai bun decat ai tu.
Nu ai cum sa ma convingi ca nu am dreptate nu ai furat un rezultat doar l-ai influentat.
Ex fotbal: Steaua organizeaza Cupa Romaniei participa si pune arbitrii de la Steaua pe un motiv scoate si Dinamo din competitie in semifinala si in finala joaca cu Rapid care baga rezervele si dau pasa la adversar.

Felicitari avetzi lot bun dar suntetzi de batut.
Daca ai ceva pe suflet vezi in Serbia nu incurca echipa ca anul trecut Vladut-Castigator de concursuri.

Radu Badica

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18917
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Radule, nu vreau sa intru in polemici cu tine, chiar pot sa spun ca te apreciez ca pescar. Nu doresc ca sentimentul sa fie reciproc, dragoste cu forta nu se poate !
In legatura cu echipa ta , nu vad unde vezi tu jigniri. Pe partenerul tau il cunosc prea putin, pe Cipica il cunosc de multa vreme si vorbesc la telefon cu el daca este vre-o problema, iar pe echipa Mitzanu-Floreata o respect si o apreciez poate mai mult ca tine ! Nu uita ca Floreata a fost partenerul meu si poate am si eu un mic merit ca a ajuns unul dintre cei mai buni pescari din Romania ! De Mitzanu nu mai zic nimic, toata lumea il apreciaza.
Asa ca te rog nu mai divaga de la discutie si accepta ca anul acesta calificarea echipei voastre s-a pierdut in sectorul tau, unde Tatae te-a depasit cu 15 kg dintr-o pozitie net inferioara, mijloc de sector. Iar daca tu crezi ca Coco a influentat intr-un fel rezultatul final......e pacat de munca lui !
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

"Nu Radule,nu am castigat corect, poti sa stai linistit ! O echipa cu cei mai prosti pescari din Romania care NU au castigat nici un concurs niciodata, nu avea cum sa se califice...
Cum de altfel, Steaua si Dinamo daca castiga campionatul la anul e clar ca o fac furand....dar de asta ii acuza Pandurii Tg. Jiu ! "

Asa e Cristi initial era intr-o pozitie grea fata de mine prin plecarea lui Serbu a ramas cu 400-500m in dreapta lui gen cap sector interior nu stiu daca asta a contat sau nu.
Cristi e unu dintre primii 3 pescari din tara asta. Dar nu sunt convins ca daca era serbu acolo asta era rezultatul.

Radu Badica

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”