CARP SHOW 13-16 (20-23) septembrie 2010

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
pescar oliviu
Mesaje: 64
Membru din: Joi Mar 04, 2010 9:29

Re: CARP SHOW 13-16 (20-23) septembrie 2010

Mesaj de pescar oliviu »

Remus Munteanu scrie:@pescar oliviu

De asta am ajuns noi romanii unde suntem acum...Suntem ''asi'' la imbarligaturi,''maiestri'' in scenarii,''profesori'' la mangleala si stouri etc ,etc...Ne meritam soarta...
Unde a fost PLANET CARP favorizata?Ca au stat o etapa??Decizia nu a fost a lui A. Vladeanu ,nici a APCR-ului ,ci a Ajvps,deci ei sunt in masura sa te lamureasca...
Am o intrebare care vreau demult sa o pun tuturor contestatarilor,deci si tie:
CUM A FOST POSIBIL CA O ECHIPA DE ''MOLDOVENI'' DEBUTANTI SA PACALEASCA NISTE ''PESCARI'' CU STATE VECHI ,SMECHERITI PRIN CONCURSURI GRELE PE LA CAPITALA SI UNSI CU TOATE ALIFIILE :?: :idea:
PS.Fii sigur ''domnule pescar ''ca PLANET CARP nu ar iesi ultima la acest concurs...Poate concursul se va tine si atunci vom vedea cine are dreptate....

Ce bine ar fi sa se tina, dar nu vad sa aveti nicio sansa in a se tine concursul, ocazie cu care sa va aratati adevarata valoare de care vorbiti asa de frumos.
Poate si din cauza WCC care se termina pe 11.09 ora 16.00.
Pana in Romania sunt 2100 Km, iar pentru unii este greu sa ajunga pana pe 13.09 ora 09.00 la Tancabesti.

Remus Munteanu
Mesaje: 195
Membru din: Lun Mai 17, 2010 8:19

Re: CARP SHOW 13-16 (20-23) septembrie 2010

Mesaj de Remus Munteanu »

Pai ,nu mai inteleg nimic...Spuneti ca nu avem sansa sa se tina ca sa iesim pe ultimul loc sau ar trebui sa ne rugam sa nu se tina ..ca sa nu ne facem de cacao ..Tot asa de greu le-a fost si echipelor de fotbal din Bucuresti sa accepte CFR-UL de la ''provincie...

Avatar utilizator
legio1083
Mesaje: 534
Membru din: Dum Feb 12, 2006 17:35
Puncte: 0
Localitate: Essex - London
Contact:

Re: CARP SHOW 13-16 (20-23) septembrie 2010

Mesaj de legio1083 »

A nustiu cata oara s-a adeverit vorba aia moldoveneasca ca daca te bagi in taratza te mananca porcii. Tot in moldova mai circula o alta vorba, aia potrivit careia porcul e singurul animal care-si face nevoile in troaca din care mananca.
Daca vreunul din membrii lotului Planet s-ar fi temut ca ar iesi pe ultimul loc in vreo confruntare, nu s-ar mai fi prezentat la start. Cei ce sufera de astfel de frici sa si le rezolve acasa, ascunsi sub patura, cu lanterna in ochi. Sa nu uite insa ca nu toata lumea sufera de fobia infrangerii!
Nu poti gusta victoria daca nu stii ce-nseamna infrangerea.Chestiunea asta nu se cumpara cu bani, si nu se castiga intr-un duel verbal condimentat cu stropi de rahat. Pt a crede cu adevarat in vorba asta ar trebui sa stii ce-nseamna sa-ti tresara inima cand aduci la minciog un peste ce poate rasturna rezultatul unei partide. Restul e ... nimic.
Legio - Patria Nostra !

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CARP SHOW 13-16 (20-23) septembrie 2010

Mesaj de andrei vladeanu »

dragi pescari (campioni nationali) de la piatra neamt

nu va mai ambalati, omul si-a dat arama pe fata in 2 postari
am anticipat bine, iar legio bate in aceeasi directie, userul impresar oliviu nu are nicio legatura cu sportul sau competitia sportiva.

dupa mintea acestui individ ar trebui ca in fiecare an CARP SHOW sa fie castigat de echipa campioana, pentru a da veridicitate competitiei interne. adica, daca nu castiga aia care au luat campionatul, inseamna ca l-au luat pe combinatii

sau, victoria trebuie sa fie absolut obligatorie pt campioni, deorece sunt cei mai buni din tara si nu au cum sa piarda CARP SHOW. alta imbecilitate, pentru ca in aces caz de ce s-ar mai disputa concursul?!?
The One Team

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CARP SHOW 13-16 (20-23) septembrie 2010

Mesaj de andrei vladeanu »

in alta ordine de idei,
nu am decalat concursul la rugamintile lui andrei popescu (toto) de la meet carp.
intre timp toto m-a anunat ca nu mai poate participa

credeti ca ar fi oportuna decalarea startului?
The One Team

Andrei Popescu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1096
Membru din: Vin Dec 11, 2009 12:13

Re: CARP SHOW 13-16 (20-23) septembrie 2010

Mesaj de Andrei Popescu »

Imi cer scuze fata de organizatori si echipele cu care trebuia sa participam scuze inca o data.

AV
Meet Carp este o singura echipa cred ca nu intr o singura echipa sta Carp Show? plus ca Meet Carp nu a fost singura echipa care a dorit ca data de desfasurare sa fie 13-16 in discutia telefonica mi ai trasmis ca majoritatea va hotara cand se va desfasura 13-16 sau 20-23 .
Pesti, nu povesti !!!

http://www.meetcarp.ro
http://www.bestfivecarp.com
http://www.cpk.ro



Nume utilizator schimbat din toto `U`C

Gabi Tomulescu
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Feb 25, 2006 23:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CARP SHOW 13-16 (20-23) septembrie 2010

Mesaj de Gabi Tomulescu »

in cadrul clubului sunt probleme personale ale unor membrii...de aceea este incerta participarea.

... nu am nici o "nevoie" sa am ca adversari PlanetCarp pentru ca pe mine personal m-a marcat pe viata ce s-a intamplat la Moara Vlasiei....si mai consider ca Clubul Carping nu are nimic de demonstrat in plus.

vad ca Gabi Sandu a ridicat restrictia membrilor...si acum se pot exprima liber pe forum.

@PlanetCarp
acum stati cat se poate de linistiti pentru ca nimic nu se mai poate schimba....asa e? recunosc... suntem slabi in altfel de confruntari decat cele cu lanseta in mana...voua va trebuiau altfel de adversari pentru "razboiul psihologic"...si stiu sigur ca altii mai consecventi, si cu mai mai multa putere de convingere in sustinerea cauzei proprii v-ar fi chemat cu cupele inapoi...


imi cer scuze pentru partea off topic...dar in alta parte nu am unde sa ma adresez lor...aici macar sunt "prezenti"
The One Team Romania
Event Promoter IBCC

Avatar utilizator
gabisandu
Pescar de competitie
Mesaje: 990
Membru din: Dum Iul 29, 2007 14:23
Puncte: 0
Localitate: Piatra Neamt

Re: CARP SHOW 13-16 (20-23) septembrie 2010

Mesaj de gabisandu »

gabi scrie:aici macar sunt "prezenti"
Nu vor mai fi, stai linistit.

Avatar utilizator
Pasa
Mesaje: 350
Membru din: Vin Feb 19, 2010 14:30

Re: CARP SHOW 13-16 (20-23) septembrie 2010

Mesaj de Pasa »

@GABI SANDU
Pai sa nu mai fiti prezenti pe nicaieri ESCROCULE eram sigur ca nu se mai intelege nimeni ........
A.V.P.S. SOIMUL
BRONZUL NATIONAL 2010

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CARP SHOW 13-16 (20-23) septembrie 2010

Mesaj de andrei vladeanu »

Pasa scrie:@GABI SANDU
Pai sa nu mai fiti prezenti pe nicaieri ESCROCULE eram sigur ca nu se mai intelege nimeni ........
pasa
poti sustine afirmatia potrivit careia gabi sandu e escroc?
in caz contrar te rog sa-ti ceri scuze
The One Team

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”