CEL MAI TARE CONCURS DIN ROMANIA C.C. HOBAIA 2005

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

CEL MAI TARE CONCURS DIN ROMANIA C.C. HOBAIA 2005

Mesaj de Vladut Mateianu »

CU O PARTICIPARE DE 50 DE ECHIPE, PE CEA MAI TARE BALTA DE COMPETITIE DIN ROMANIA, CONCURSUL CARE VA DEBUTA MAINE SE ANUNTA A FI CEL MAI PUTERNIC SI ECHILIBRAT CONCURS DIN ULTIMA VREME.
NR. MARE DE CONCURENTI SE DATOREAZA IN PRIMUL RAND RESPECTULUI PE CARE PESCARII DIN ROMANIA IL POARTA MAESTRULUI CORNEL ROSIORU, DAR SI DORINTEI DE A DEBUTA IN CONCURSURILE DE CARPFISHING ALATURI DE UNII DIN CEI MAI BUNI PESCARI DIN ROMANIA.
ESTE PRIMUL CONCURS CAND NR. ECHIPELOR DIN TARA ESTE EGAL CU AL CELOR DIN BUCURESTI, CEEA CE INSEAMNA UN REAL CASTIG PTR. CARPFISHINGUL ROMANESC.

AM CREAT ACEST TOPIC PTR. A URA TUTUROR ECHIPELOR PARTICIPANTE UN SINCER FIR INTINS !

PS Astept cateva randuri din partea participantilor......
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
mirceaef
Mesaje: 636
Membru din: Lun Ian 17, 2005 14:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mirceaef »

Fir intins tuturor!

Am inteles ca maestrul are si ofiter de presa, poate pune si pe site informatii de cum decurg .... ostilitatile :lol:

Avatar utilizator
mirceaef
Mesaje: 636
Membru din: Lun Ian 17, 2005 14:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mirceaef »

Felicitari Maestrului si la cat mai multe editii!!

PS
Val, lasa-ne dreptul de editare, uite, mai uiti sa pui o vorba, trebuie sa postezi din nou. Acum s-au linistit apele pe site, nu mai e situatia de la inceput.

adigogo
Mesaje: 124
Membru din: Mie Mai 18, 2005 20:48

Mesaj de adigogo »

FIR INTINS TUTUROR!
Sunt convins ca o sa fie frumos! Felicitari si respect pentru eforturile organizatorilor!


P.S. Ar fi bine ca mesajele sa poata fi editate, nu de alta, dar mai gresesti gramatical (din graba, bineinteles :lol: ), mai mananci cate o litera (din vina tastaturii, bineinteles :lol:) , mai uiti sa spui ceva, vorba lui Mircea...Nu stiu motivele pentru care posibilitatea de modificare a mesajelor a fost dezactivata, dar cred ca ar trebui puse din nou in discutie pentru a vedea daca mai sunt de actualitate sau nu.

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Editarea este interzisa din motive de stergere a mesajelor , chestie practicata de citiva forumisti pina acum . Pe scurt sa editezi o litera este una , sa stergi tot mesajul , lasind postata o casuta alba e alta . Mai meditez ! :lol: :lol: :lol:

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Fir Intins tuturor echipelor !

Bine ca s-a mai potolit caldura ca altfel dracii ne luau 4 zile pe Hobaia . In alta ordine de idei chiar aici pe Forum gasiti telefonul lui Maestru ( tel - 0727838127 ) . Cei care stati pe acasa , sunati-l sa va zica clasamente si alte stiri si mai postati si voi pe aici , sa fie informatie . Ofer recompensa celui care scrie mai mult despre aceasta competitie - il numesc redactor la site si va putea sa posteze lunar 1-2 articole . Hai ca se poate !!

Avatar utilizator
Sharky
Mesaje: 435
Membru din: Dum Ian 09, 2005 11:32
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Sharky »

Ne vedem pe balta
fire intinse, crapi multi si bere rece
Dan Petre aka Sharky

Bogdan D.

Mesaj de Bogdan D. »

Fir Intins tuturor participantilor!!!

Moose_master
Mesaje: 235
Membru din: Mar Iun 07, 2005 18:50
Puncte: 0
Localitate: Montreal

Mesaj de Moose_master »

Fire-n-tinse-n draci tuturor... ah ce-as veni si io, macar sa ma ma zgaiesc printre standuri si sa ranjesc fasolea cand scoate cineva vreun balaur.

intrucat Nea Cornel Rosioru este Maestru de Ceremonie sunt sigur ca o sa fie un concurs marfet.

respect tuturor

Moose

P.S. in cinstea acestui concurs eu am mai luat ieri doi balauri (14.3 si respectiv 16.9 kg) si maine plec iarasi pa felie si o sa-mi imaginez ca in stanga si in dreapta mea am echipe concurente, deci am sa incerc sa nu ma las invins .....
APCR Canadian Branch

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Fir intins la toti concurentii!

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”