CONCURS BUGEAC ?

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

daiwa2007
Mesaje: 33
Membru din: Mar Ian 02, 2007 16:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de daiwa2007 »

ACOLITII ASA CUM LE SPUI TU SUNT DORITORI NUMAI CA NU STIU CUM SA INTERPRETEZE MESAJELE TALE PENTRU CA ODATA SPUI CA DACA SE STRANG 20 ECHIPE DEMAREZI DISCUTII PENTRU ORGANIZARE IAR CAND ACESTEA SE STRANG SPUI CA TI SE PAR SUSPECT DE PUTINE SI NU MAI INTELEG NIMIC.CEEA CE AM SCRIS MAI SUS A FOST DECAT O PARERE SI CREDEAM CA SE POATE VORBI LIBER PE ACEST FORUM,ACESTA FIIND SI SCOPUL LUI .PAREREA FIECARUI VIZITATOR PE ACCEST FORUM AR TREBUI SA FIE BINEVENITA INDIFERENT DACA ACESTA GRESESTE CU CEVA SI LUATA IN SEAMA DE MAI MARII APCR :!: :!:
DIN ACESTE DISCUTI AVEM TOTI DE INVATAT CATE CEVA SAU POATE TU NU MAI AI DE INVATAT NIMIC SI ATUNCI IMI CER SCUZE :wink: :wink:
VALI N
PESCUIESTE CAT CUPRINDE CA SA ITI ADUCI AMINTE !!
CLUBUL DE PESCUIT CRAP PELICANUL

daiwa2007
Mesaje: 33
Membru din: Mar Ian 02, 2007 16:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de daiwa2007 »

daiwa2007 scrie:ACOLITII ASA CUM LE SPUI TU SUNT DORITORI NUMAI CA NU STIU CUM SA INTERPRETEZE MESAJELE TALE PENTRU CA ODATA SPUI CA DACA SE STRANG 20 ECHIPE DEMAREZI DISCUTII PENTRU ORGANIZARE IAR CAND ACESTEA SE STRANG SPUI CA TI SE PAR SUSPECT DE PUTINE SI NU MAI INTELEG NIMIC.CEEA CE AM SCRIS MAI SUS A FOST DECAT O PARERE SI CREDEAM CA SE POATE VORBI LIBER PE ACEST FORUM,ACESTA FIIND SI SCOPUL LUI .PAREREA FIECARUI VIZITATOR PE ACCEST FORUM AR TREBUI SA FIE BINEVENITA INDIFERENT DACA ACESTA GRESESTE CU CEVA SI LUATA IN SEAMA DE MAI MARII APCR :!: :!:
DIN ACESTE DISCUTI AVEM TOTI DE INVATAT CATE CEVA SAU POATE TU NU MAI AI DE INVATAT NIMIC SI ATUNCI IMI CER SCUZE :wink: :wink:
P.S. SI DACA TOT AI TROPAIT PE CELALALT FORUM DE CE NU AI FACUT SI O POSTARE CA DACA O FAC EU TREBUIE SA-MI MULTUMESTI SI NU VREAU :shock: :shock:
VALI N
PESCUIESTE CAT CUPRINDE CA SA ITI ADUCI AMINTE !!
CLUBUL DE PESCUIT CRAP PELICANUL

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

@vali daiwa
Vezi, tocmai asta este problema ! Ceri concursuri ieftine, iar cand e vorba de miscat un deget ca sa ajuti te dai la fund. Eu nu sunt logat acolo si nici nu ma intereseaza acest aspect...
Cat despre tine si agitatia inutila( si infantila) pe care o creezi, ar fi mai bine sa ti-o mai temperezi, precum si tonul vesnic pus pe scandal din anumite frustrari personale. Daca poti bine, daca nu , ramai frumos pe crap.ro si pareste-ma acolo ce rau sunt eu.
Iar despre concurs, ti-am mai zis , lasa-i pe altii sa se ocupe, ca de gargara sunt satul.....
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

@ptr cei care doresc sa participe la Bugeac
-saptamana viitoare il voi contacta pe domnul Stan(patron Bugeac) sa discutam despre acest concurs.
-daca avem acceptul dinsului, putem discuta concret
-voi propune presedintelui apcr sa se implice in organizarea acestui concurs mamuth(ma bazez pe participarea a 60-100 de echipe).

PS Cine crede ca organizarea unui asemenea concurs este usoara(doar ptr simplul motiv ca este taxa mica), il rog sa ma anunte, poate se poate el ocupa. :wink: :oops:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

daiwa2007
Mesaje: 33
Membru din: Mar Ian 02, 2007 16:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de daiwa2007 »

Vezi asta problema ta ! Cand cineva iti vine cu argumente si te contrazice te ofuschezi imediat si nu ii lasi sa vorbeasca .iar in legatura cu concursuri eftine daca iti amintesti chiar un membru APCR a deschis acest subiect
Vis a vis de celalalt forum chiar am vorbit cu baietii si o parte s-au inscris.
IN CEEA CE PRIVESTE AGITATIA PE CARE NUMAI TU O VEZI CRED CA ESTE INVERS IAR FELUL AN CARE RASPUNZI LASA DE DORIT . :roll: :roll:
ORICUM IMI PARE RAU CA ASA VEZI LUCRURILE !!!! :wink: :wink: :wink:

Oricum cei ce citesc aceste mesaje tind sa te creada pentru ca esti moderatorul acestui forum si te chiama si Mateanu iar pentru cultura ta generala chiar am ridicat si nu un deget cum spui tu si sti foarte bine ca m-am oferit sa va ajut in problema virusului din retea dar nu se pune am vorbit pentru concursul Buceag cu baietii dar nici asta nu se pune :!:
Ultima oară modificat Dum Ian 21, 2007 11:52 de către daiwa2007, modificat 1 dată în total.
VALI N
PESCUIESTE CAT CUPRINDE CA SA ITI ADUCI AMINTE !!
CLUBUL DE PESCUIT CRAP PELICANUL

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Argumente ? Cred ca nu ne intelegem.
Iar cand un om face peste 100 de postari in 3 saptamani pe 2 forumuri, fara sa scrie nimic despre pescuitul propriu zis(tehnici, tactici, nade etc), crede-ma ca se numeste agitatie : ce nenorociti sunt aia de organizeaza concursuri scumpe !
Si daca nici asta nu e forum liber....

PS Si ca sa nu mai lase de dorit felul in care "am indraznit" sa-ti raspund, nu am sa-ti mai raspund deloc, imi pare rau si ca ti-am facut-o pana acum.
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

daiwa2007
Mesaje: 33
Membru din: Mar Ian 02, 2007 16:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de daiwa2007 »

BRAVO!!!!!!!!!! UN RASPUNS DEMN DE TINE :D :D :D :D :D :D :D
INTERESANT CA STI DE CELE 100 DE POSTARI ALE MELE,SI CURIOS ESTE FAPTUL CA TU AI SPUS CA NU INTRI PE CRAP RO DAR STI FOARTE BINE CE SCRIU EU ACOLO :?: :?: :?: :?: ORICUM MA SIMT BINE CA O PERSOANA ASA IMPORTANTA CA TINE IMI CITESTE POSTARILE PE AMBELE FORUMURI
VALI N
PESCUIESTE CAT CUPRINDE CA SA ITI ADUCI AMINTE !!
CLUBUL DE PESCUIT CRAP PELICANUL

Avatar utilizator
Sorin Ionescu
Mesaje: 311
Membru din: Mar Sep 12, 2006 20:06

vin si eu siguranta...!!!!!

Mesaj de Sorin Ionescu »

Salut vladut sunt eu SOARE....vanatorul....asta asa k sa stii cu cine vorbesti...K la cati pescari vad k se inventeaza peste noapte e problema....!!!!!
Tatii daca se tine concursul vin si eu....chiar daca nu vin cu Cretoiu vin cu gagicamea si tot vin...!!!
Saptamana asta trec eu pe la magazin si daca e cazul iti dau si jumate din taxa de inscriere..!!

Jean Pescaru
Mesaje: 37
Membru din: Lun Feb 13, 2006 15:09
Puncte: 0

Mesaj de Jean Pescaru »

Si noi participam
Ciurel Mocanu
Foarte buna ideea de premiere a 10 locuri,dar totusi cam multe 100 echipe.
Noi dam si acum banii.
A&J Fishing Team

Jean Pescaru
Mesaje: 37
Membru din: Lun Feb 13, 2006 15:09
Puncte: 0

Mesaj de Jean Pescaru »

A platit cineva?Se poate plati?Daca nu sunt 50 echipe nu se tine concursu?
A&J Fishing Team

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”