concurs crap USA

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
mark twain
Mesaje: 84
Membru din: Vin Feb 25, 2005 11:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de mark twain »

Am extras asta de pe situl oficial de la WCC
The current "Big Fish" as of Tuesday, June 4, 2005:
38 pounds, 14 ounces caught by Ed Gilstrap of the United States.
Sever

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Vali Vesa »

incepe dansul cantarului.
senzorii au urcat pe 31 cu 2 crapi si acum asteapta cantarul, ca au mai prins. celelalte echipe, pana la cantar, la fel ca azinoapte.
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Cine or fii baietii astia din Romania care sunt acum pe locul 2 ? Eu nu ii stiu si multa lume m-a intrebat de ei . Am emis o teorie ca or fi romani cu domiciliul in SUA sau Canada - ca altfel era imposibil sa nu stim de ei .
Cred ca numai 2 echipe din cele ale noastre mai au sanse la podium - Sergiu & Bobi - si baietii astia noi . Sa le tinem pumnii si sa-i incurajam cit putem de aici de acasa .
Restul echipelor - poate o da captura in ei si vin cu milionul :lol:
Ar mai fii o smeceherie la concursul pe natiuni - nu stam rau - avem in primii 10 - deja 2 echipe si in afara Marii Britanii care este detasata pe locul 1 - am avea sanse la un loc 2 pe podium . Daca ar mai urca o echipa de-a noastra in primii 10 - poate ne luptam pentru locul 1 . Daca se mai vorbeste cu ei - poate le spunem si chestia asta - sa lupte pina la sfarsit ca este important si concursul pe natiuni .

Avatar utilizator
mark twain
Mesaje: 84
Membru din: Vin Feb 25, 2005 11:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de mark twain »

stie cineva daca vreauna din echipele noastre a reusit sa treaca in USA boilesuri sau si-au cumparat de acolo ???. Stiu ca unii aveau intentia de a lua boilesuri si altii mixuri, atracti, etc
Sever

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Vali Vesa »

sever,
vorbind cu cornel ieri, mi-a spus ca ei si le-au facut in hotel de a 2 a zi umblau aia cu spreyuri sa scoata mirosul :lol:
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

Avatar utilizator
mark twain
Mesaje: 84
Membru din: Vin Feb 25, 2005 11:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de mark twain »

nici dupa ce se termina concursul nu scot aia mirosurile;
la mine acasa mi s-a interzis sa mai fac boilesuri; pana si copilul a plecat in "vacanta" din cauza mirosului; acum le fac prin vecini, pe la prieteni, la tara; am riscat o data la firma si mi-am gonit toti clientii timp de o saptamana!!
Sever

Avatar utilizator
mirceaef
Mesaje: 636
Membru din: Lun Ian 17, 2005 14:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mirceaef »

Sorin Podaru a inchiriat un container si pe urma si-au mai pus si altii ce-au avut de trimis in USA.

El si cu Marce Chifa sunt pe 15 acum, inainte de cantarire, daca le-a mai intrat ceva au sanse sa intre in primii zece, am avea trei echipe, Doamne ajuta :!:

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

M-a sunat Cristi Rudeanu - si mi-a zis ca a descoperit ca baietii necunoscuti sunt neaosi din tara noastra - au participat la Cupa Romaniei si la Cupa Mondiala de anul trecut ! Bravo lor !!!!!!!!!! Le tinem pumnii si promit un interviu cu ei dupa sosire !
Ultima oară modificat Mie Iun 08, 2005 17:45 de către EX-UL, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Vali Vesa »

sa traiasca si la mai multi (si grei) :wink:
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Hai ca s-a sucit treaba - a venit si standul vecin cu Paisley - fix pe locul 2 ! Cum batrinul Tim nu a mai prins deloc e "clara" treaba ca i-a dat peste lui asta mic de 23 ani ( campion la juniori in Marea Britanie ) . Sa nu-l mai traduca Vlad pe Paisley ca umbla cu "cioara vopsita" si ne scoate din schema . Chiar astia nu or face si smecherii pe acolo ?! Tot suntem in plina "scenariada" de cind cu ostatecii astia din Irak . :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uite anunt pe site : "Odata instalati in fruntea clasamentului , cu un avans confortabil fata de restul echipelor , englezii Tim Paislay si Steve Briggs - au inceput sa cedeze si sa furnizeze crapii prinsi catre conationalii lor mai tineri . Cu aceasta ocazie - echipele noastre - care nu au putut face front comun din motive de capra , au fost intrecute in clasament " :lol: :lol: :lol: :lol: Daca dai , la modul serios, una de asta iti inchizi pravalia ! :lol: :lol:
Serios vorbind - ne bat englezii de ne suna apa in cap ! Ce Hobaia , ce Portugalia , aici e pe bani seriosi - si se pare ca meseriasii vin numai la cascaval . Misto comportarea lui Sergiu si Bobi - care confirma clasarea de anul trecut ( vizavi de Grabmayer care nu a mai "prins" nimic de cind au murit crapii pe Sarulesti ! ) :lol:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”