concurs crap USA

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

@Kulcsar Laszo

Sigur vom fii acolo la anul. Si de vom prinde si noi un loc bun va fii jale :lol:
Daja romania a fost f. respectata. si unde? in state. Nu-i putin lucru. Vreau sa-ti spun ca lumea competitionala stie multe despre noi. Ce m-a impresionat, a fost faptul ca nume cunoscute ne-au solicitat sa facem poze impreuna. Asta spune ceva. Si ar mai fi o chestie. Anglia a avut cele mai multe echipe inscrise. I-am urmat noi cu 15 echipe. Sa participi la asa o competitie si la o asa distanta cu 15 echipe e ceva. Mai mult au punctat toate. Ca o comparatie vezi Anglia, Austria etc.
Eu zic ca nu ne-am facut de ris.

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de dan cotelici »

cornel rosioru scrie:iN 2008 SE TINE C.M. PE ACEASI LOCATIE?
Noi suntem multumiti. Rominii au cistigat 2 din 3 sectoare iar pe natiuni am iesit pe 3. In comparatie cu marii lumii noi am realizat mai mult ca ei.
Pe vecinii nostri de pe 43 Simon Crow si Rob Hughes i-am batut cu un bun avans. Pe urma cel putin romanii au punctat toti.
In concluzie echipele Romanesti au ajuns respectate si de temit. Ai vazut cum ne tratau si respectau.

Pt. cei ce au facut comentarii pe site, va asigur ca echipele Romanesti acolo au fost foarte unite si s-au ajutat intre ele. Nu interesa pe nimeni numele componentilor echipei. Pt. noi era important ca reprezenta ROMANIA.
La jumatatea concursului o echipa a ramas fara nada. Pt. ca era mai bine clasata ca noi, i-am oferit tot ce avea nevoie.
Adriano, vreau sa-ti spun ca Romanii cind sunt departe de tara sunt uniti si se ajuta intre ei.
Marius si Niki pot confirma.
Maestre te rog sa precizezi care sunt mai marii lumii si diferenta cu care ai depasit echipa Hughes-Crow
The second best is the first loser!

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Auzi - Maestre - la cum prezinti dumneata concursul din SUA - se pare ca e o mare reusita ! Pai daca asta este reusita , anul trecut ce dracu a fost cind am avut 2 echipe ( Sergiu & Bobi - Iliuta & Popescu ) pe primele 2 locuri la Cupa Mondiala ? Mai ai un pic si spui ca te-a oprit Tim Paisley sa-si faca o poza cu dumneata :lol: :lol: :lol: Nu e rau rezultatul , dar nu e o mare reusita !
Oricum l-ai zapacit pe Niki -ce i-oi fii povestit numai mata sti ! Se uita la dumneata ca la soare :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de dan cotelici »

TIM PAISLEY de ViToooooooooooooooooo? :D
The second best is the first loser!

Bogdan D.

Mesaj de Bogdan D. »

Eu nu inteleg de unde atat misto??Daca va credeti atat de buni de ce nu a-ti reprezentat si voi Romania in SUA??Nu vreau sa jignesc pe nimeni si imi cer scuze daca am gresit cu ceva dar mistoul asta nu isi prea are locul avand in vedere ca nu ati fost acolo.

Avatar utilizator
radu sima
Mesaje: 67
Membru din: Mar Ian 11, 2005 18:23
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Mesaj de radu sima »

Bogdan D. scrie:Eu nu inteleg de unde atat misto??Daca va credeti atat de buni de ce nu a-ti reprezentat si voi Romania in SUA??.
Bogdane ,Cupa Mondiala este un concurs pe bani multi care, atrage pescari foarte buni, intradevar profesionisti (datorita premiilor puse in joc), DAR NU NUMAI..Criteriul de participare nu este a fi un pescar foarte bun ci a avea vreo 8000-10000 de euro de spart. Si Bill Gates se putea inscrie fara probleme daca avea chef de o pescuiala asa ca, nu confuza lucrurile te rog!
Ce vrei ne place sa-l mai intepam si noi pe Maestru ca sa-l mentinem in forma maxima de concurs :lol: Sa-l mai necajim putin ca altfel o ia pe cai gresite la Calificari. :lol:
Radu Sima
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA
www.drcrap.ro

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Draga Val, cum scrii tu, este clar ca e caterinca si o halim, dar frustatul de mai sus nu are ce face si are glume de prost gust.
Mai marii lumii pentru el sunt toti pescarii din jurul lui si diferenta cu care i-am batut pe englezi este egala cu cantitatea de peste prinsa de el in 2005 !


fIECARE PASARE PE LIMBA EI PIERE !
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Il mai perpelesc si eu nitel pe Maestru ca ne-a lipsit cit a fost plecat in SUA . Ma oftic ca nu raspunde ! :lol: :lol: :lol: :lol:

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@Vladut

bai dar cine e frustratul ca nu se intelege ? :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

In nici un caz Radu, dar prefer sa inchei discutia ! :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”