Concurs de casting

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Inteleg ca e un concurs care nu ma priveste ci numai o lupta interna intre 2 membrii ai asociatiei . Poti paria pe mana cui vrei - nu imi cere sa aleg intre 2 prieteni ! In cazul iti urez - Inspiratie ! :lol:

burada adrian
Mesaje: 65
Membru din: Vin Ian 28, 2005 15:44
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de burada adrian »

:lol: fratilor m-am sucit ca titirezu si nu mai dau cu OZANA de 2.40,si fac apel la Vladut sa-mi ofere seansa sa-i bat pe maimutoii care m-au
provocat cu una dintre obiectele de panoplie din muzeul sau. :lol:
ADRIAN BURADA - SI ...AJUNGE

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Esti dus dinozaure ! Vorbim simbata .

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Vad ca nume grele nu indraznesc sa se bage la concursul de casting !
Eu personal il provoc pe Cornel Iacop deoarece vreau sa-i demonstrez ceva.

Avatar utilizator
CORNEL IACOB
Mesaje: 182
Membru din: Lun Ian 10, 2005 18:16

Mesaj de CORNEL IACOB »

Oricand cu mare placere...
Dar as vrea sa stiu cam ce ai vrea sa-mi demonstrezi ?!?
P.S
Ma cheama Iacob nu Iacop...
CORNEL ''ACQUA'' IACOB
SENZOR CARP TEAM
Asociatia Pescarilor de Crap din Romania

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Daca nu sunt indiscret Fane, ce ai vrea sa-i demonstrezi lui Cornel, ca ne-ai facut curiosi pe toti !
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

La concursul organizat de C. Iacop la Dirvari in primavara a dat banii anuntati ca sponsorizare cui a vrut el |: unui angajat de la el(ala gras , daca stiti de cine vorbesc) si fara sa aiba nici o legatura . Eu personal nu am mai avut chef sa arunc cu toate ca am fost acolo dar m-am scarbit cand am vazut asta.
El a zis ca cu toate ca este cel mai bun aruncator din tara nu participa pentru ca sa fie corect,. De aceea il provoc ca sa-i vad adevarata fata si valoare.

Avatar utilizator
CORNEL IACOB
Mesaje: 182
Membru din: Lun Ian 10, 2005 18:16

Mesaj de CORNEL IACOB »

@cocolos
Se vede ca nu ai fost acolo...
Concursul de aruncari organizat de mine a fost castigat de Val Pangica care ,insa,nu e angajatul meu dar ,intradevar e cam plinut... :lol:
Iar eu am participat si am iesit pe locul 4 sau 5 nu mai imi amintesc...Asa ca mai las-o moarta cu Darvariu' ca bati campii...
Daca vrei sa imi vezi fata poti sa te uiti la poze pe site...
Iar daca vrei sa faci concurs de aruncari cu mine,oricand,ti-am mai spus...Dar cred ca numai gura e de tine...am vazut ca tot te-ai luat in gura cu diversi de-a lungul timpului,iti dai cu parerea despre pescuitul crapului,dar de fapt esti frant rau de tot...
Esti o gaina fricoasa care se ascunde sub un pseudonim...
Astept data,ora si locatia unde trebuie sa ne intalnim pentru aruncari...Asta daca ai curajul sa te intalnesti cu mine... :twisted: :twisted:
CORNEL ''ACQUA'' IACOB
SENZOR CARP TEAM
Asociatia Pescarilor de Crap din Romania

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Nu iti mai pune mintea si tu cu toti Cornele . Si apropo eu nu sunt plinutz ci doar bine crescut ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mie imi place ca se pare ca vom putea organiza un astfel de concurs de casting , sub egida asociatiei , pina la urma . Stii care cred eu ca este cel mai mare impediment ? Cine isi pune lansetele la bataie ??????
Dar si asa zic eu ca este o rezolvare - din taxa de participare se cumpara 2 lansete puternice - si cel care castiga le ia - impreuna cu un premiu . Daca se rupe una asta este - 2 nu cred ca se pot rupe la un singur concurs .
Maestre bag-o in calculator pe asta - poate iese ceva ! Oricum da-le un wild card lui Fane Cocolos si lui Carmolistu - ca sa ridem si noi un pic .

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

cornel iacop
Sunt imun la jignirile tale dar vad ca te simti cu musca pe caciula.Ne-am intilnit o data si ne vom mai intalnii stai linistit. Dar daca te dovedesc si la aruncare si poate si la bataie ce mai faci >? Recunosti ?

val pangica

De ce-l pui pe maestru sa-mi faca rau, ce eu sunt bataia lui de joc ? Mai bine sa-si vada de bautura lui la el in barlog ca vine Craciunul .

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”