Concursuri 2008-Program complet !!!!!!!!

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Domnu Y, nu poti dormi de mine ? De ce nu recunosti ca pe vremea cand participati la CM si va costa cate 4000 dolari de caciula, va faceati de cacat pe unde va duceati ? Asta sa te faca sa nu dormi, nu numele meu.

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Mesaj de Cristi Y »

Vezi ca esti prost informat.. :lol: :lol:

la primul CM la care am participat am luat bronzul mondial :wink:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Asta acum 2 ani stiu, da prin 2002 cand mergeai in echipa cu Badica Radu si alti "tineri" pescari ce faceai ? :shock:

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Mesaj de Cristi Y »

In continuare i-ti sustii informatiile eronate , in 2002 am participat la prima editie a Cupei Romaniei la Sarulesti unde am luat locul 4 , de mentionat faptul ca au fost 78 echipe dintre care 11 au punctat

PRIMUL CM LA CARE AM PARTICIPAT A FOST IN 2005 IN BELGIA !
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Mesaj de Cristi Y »

In 2002 la C.ROM. am participat cu Alex. Wagner
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Mesaj de Cristi Y »

inca un lucru...la toate competitiile externe la care am participat am fost pe podium 8) FARA EXCEPTIE :wink:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Tatae, te referi la competitii de pescuit ! :D Specifica ! :lol:

@aurel

Esti intr-o mare confuzie, sau cel putin asa cred eu. Il cunfunzi pe tatae cu Aurel Lupsan, cred....Cel din Brasov ? Vezi ca Cristi Y chiar daca are porecla Tatae este inca tanar ! :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Mesaj de Cristi Y »

aurel radulescu scrie:Domnu Y, nu poti dormi de mine ? De ce nu recunosti ca pe vremea cand participati la CM si va costa cate 4000 dolari de caciula, va faceati de cacat pe unde va duceati ? Asta sa te faca sa nu dormi, nu numele meu.
in biroul meu de acasa am expuse toate trofeele , in coltul de pescuit se afla : 7 CUPE , 10 MEDALII , 12 DIPLOME ... de cacat palmares , dar ce insomnii i-mi provoaca imaginea lor :lol: :lol:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Vreau sa-ti raspund Cristy y in ordine: 1.am participat la multe concursuri care n-au costat nici 2000DM si nici 2000EU.Concursuri care au costat sa zicem sub 1000 EU.Tocmai asta spuneam in trecut, ca sunt din ce in ce mai costisitoare si eu unul nu-mi permit, asta e tot. Iar de Badica te rog spune-mi unde am postat ca ar fi fost cumparat,nu face analogii aiurea.Pt. concursurile unde ai participat tu jos palaria ai castigat nu m-am luat de asta. Dau un ex. concursuri de max.500EU. CE zici???Tu fiind mai aproape de Oana ii sari in aparare,(prin tacerea ta) ti-a placut tiganeala de anul trecut cu Zvonco??? De ce n-ai postat nimic??? Pana una alta suntem pescari, fiecare cu ce poate asta as vrea sa intelegi tu bine.Iar ca vor aparea diversi corneliusi si aurel radulesti e treaba lor au aparut in trecut carmolisti fanei cocolosi stii cumva cine sunt cristinel, aici dai dovada de impartialitate.Daca nu stii cine sunt iti promit ca in Africa de Sud o sa ti spun. Oricum esti cel mai simpatic.

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Mesaj de Cristi Y »

@cornelius popa

te tot eschivezi.. :roll: ..zi macar unul dintre concursurile la care ai participat indiferent de taxa de inscriere (nu taxa face calitatea unui concurs)

pentru nea Victor nu sar in aparare (de unde ai dedus asta) dar nici nu ma bag in probleme care nu ma privesc (discutia cu Zvonko)

nu merg in Africa de Sud ca mi-e frica de musca tzetze asa ca-mi spui mai bine la calificari...sau sambata la sedinta :wink: :lol:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”