CONCURSURI PE ACTIUNI

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Avatar utilizator
Saky
Mesaje: 872
Membru din: Mar Apr 01, 2008 0:10
Puncte: 0
Localitate: ARAD

Re: CONCURSURI PE ACTIUNI

Mesaj de Saky »

@Andrei I

Degeaba ii explici !
Mitranescu nu poate sa inteleaga ce inseamna sa te trezesti flancat de 3 echipe tari
cum am patit si eu la Sarulesti in 2008 primavara,in dreapta Grabmayer in stanga Tofan si vizavid Cipica toti castigatori de Cupa Mondiala la Sarulesti,
la sfarsitul concursului cand am vazut ca i am batut pe toti, pt mine a contat mai mult de cat as fi batut 200 de echipe de ciortanisti ca Mitranescu !
3 echipe au prins in total vreo 400 de kg,noi care am fost numai 2(doi frumosi foc :lol: ) in echipa fara Runner si fara bucatari Caiacisti am prins 285 kg. :D
Pt mine a insemnat locu 1 + ca am ramas prieten cu toti si nu a stat nimeni negru de nervi la festivitate.
La concursuri tari am ocazia sa ma lupt cu elita Carpfishingului din Romania si din lume !si ce conteaza cel mai mult pt mine e ca sant prieten cu toti !!!
la Sarulesti de obicei ne dam intalnire cu o zi inaintea concursului ca sa ii golim butoaiele de bere lu Raduta si sa stam la povesti pana la 2 noaptea(numai intalnirile astea merita 2000 de Euroi)
pe cand la astea ieftine in cel mai bun caz il vad pe nea Castravete cum isi bate joc de Sportul asta frumos.
acuma poate intelege si Mitranescu alias Ciorap Flausat de ce cauta unii concursuri tari ! :idea: :!:

Asa ca nu te mai obosi cu ciortanistu !nu vezi ca tot incearca sa dea cotite la lume poate poate
ogranizeaza careva concursuri pe placul lui si sa mai faca un banut ''cinstit'' cu castraveciori de 3-4 kg.

@Mitra
Mare destept mai esti!pacat ca mai sant unii care pun botu la tine !!! :oops: :oops: :oops:

AHAHAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAAH

Ps
Moderatorii cred ca pot sa inchida topicul asta cu actionari la BVB Mitranescu !

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: CONCURSURI PE ACTIUNI

Mesaj de Vladut Mateianu »

Eu as prefera sa ocolesc acest gen de concursuri, am mai patit-o si nu doresc sa se mai intample, ca in stanga si in dreapta sa am pescari care nadesc cu zeci de kg de porumb uscat.....Se duce dracu tot : strategie, nadire, sperante......
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: CONCURSURI PE ACTIUNI

Mesaj de Dan Mitranescu »

Eu atat am avut de zis...

Cat despre edit moderator de sakalu care a fost decat la un concurs anul asta si sta cu ia in gura la adresa tuturor pacat ca este lasat sa vorbeasca atat de liber.

De acum in colo ramaneti cu edit moderator asta ieftin care nu stie sa dea decat cu noroi !

Nu am sa mai postez nimic pe aici pentru simplul motiv ca nu pot sa port o discutie civilizata din cauza acestei edit moderator !

Sakal pentru mine ramai un mare edit moderator care se ascunde in spatele tastelor pentru a se da barbat !!!

Am incercat intotdeauna sa fac ceva constructiv in acest domeniu:
Clasamentul Adevarului...
Cantaritul obligatoriu (care acum este in regulament)...
Chiar si aceasta forma de concurs care sa stranga cat mai multi concurenti...

Nu m-am legat de nimeni niciodata si am dus discutiile cat am putut catre civilizatie...

Observ ca nu ma integrez in aceasta lume a discutiilor despre competitii ...

Asa ca : ADIO CRAPMANIA ! :D

Dane fara suparare dar nu sunt permise jicnirile fara o minima perdea! Ar trebui sa fi obisnuit de pe celalalt site ca nu se procedeaza asa. Te asigur ca voi edita si la SAKAL (sau altcineva) orice jicnire directa si grosolana la adresa oricarui alt user. Puteti folosi mesageria privata pentru asa ceva

Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: CONCURSURI PE ACTIUNI

Mesaj de Andrei I »

Sakal scrie:
Ps
Moderatorii cred ca pot sa inchida topicul asta cu actionari la BVB Mitranescu !

Asta nu-si are rostul. Mie propunerea mi-a parut interesanta dar sunt sceptic in privinta aplicarii ei si mi-am expus un punct de vedere, ca banuiesc ca de aia a pus Dan topicul...sa-si dea lumea cu parerea. Macar trebuie apreciat ca a gandit un sistem oarecum complex de punctare, si in viziunea lui unul reusit.
Milionar excentric

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: CONCURSURI PE ACTIUNI

Mesaj de petre iulian »

Dane niciodata nu o sa poti impaca pe toata lumea . Tu ai venit cu idei noi care eu le consider bune dar nu toti gandesc ca mine si e normal sa fie si contra.


ps. nenorocirea e ca orice zici apar aceleas nume care zic NU doar ca vad "Mitranescu" sau CARP ZONE exact ca in politica :wink: .
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14743
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: CONCURSURI PE ACTIUNI

Mesaj de gor965 »

Cand s-o castiga titlul mondial cu cel mai mare peste prins ,nu cu cea mai mare cantitate prinsa , Sakalu va avea dreptate...pana atunci ganditiva cate concursuri se castiga cu peste mic si mult ! Ar fii de urmarit daca si cei care participa la concursul de pe Doripesco (mare parte din ei din Ardeal si unde media capturilor e "super" ptr. un concurs la crap) sunt bagati in acelasi "caiac" cu Mitranescu ! :D
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CONCURSURI PE ACTIUNI

Mesaj de andrei vladeanu »

dan mitranescu trebuie sa ramana si sa posteze aici.
The One Team

Avatar utilizator
Saky
Mesaje: 872
Membru din: Mar Apr 01, 2008 0:10
Puncte: 0
Localitate: ARAD

Re: CONCURSURI PE ACTIUNI

Mesaj de Saky »

Dan Mitranescu scrie:Eu atat am avut de zis...

Cat despre edit moderator de sakalu care a fost decat la un concurs anul asta si sta cu ia in gura la adresa tuturor pacat ca este lasat sa vorbeasca atat de liber.

De acum in colo ramaneti cu edit moderator asta ieftin care nu stie sa dea decat cu noroi !

Nu am sa mai postez nimic pe aici pentru simplul motiv ca nu pot sa port o discutie civilizata din cauza acestei edit moderator !

Sakal pentru mine ramai un mare edit moderator care se ascunde in spatele tastelor pentru a se da barbat !!!

Am incercat intotdeauna sa fac ceva constructiv in acest domeniu:
Clasamentul Adevarului...
Cantaritul obligatoriu (care acum este in regulament)...
Chiar si aceasta forma de concurs care sa stranga cat mai multi concurenti...

Nu m-am legat de nimeni niciodata si am dus discutiile cat am putut catre civilizatie...

Observ ca nu ma integrez in aceasta lume a discutiilor despre competitii ...

Asa ca : ADIO CRAPMANIA ! :D

Dane fara suparare dar nu sunt permise jicnirile fara o minima perdea! Ar trebui sa fi obisnuit de pe celalalt site ca nu se procedeaza asa. Te asigur ca voi edita si la SAKAL (sau altcineva) orice jicnire directa si grosolana la adresa oricarui alt user. Puteti folosi mesageria privata pentru asa ceva
Te doare adevrarul ?

Madalin Dirla
Pescar de competitie
Mesaje: 2194
Membru din: Sâm Oct 04, 2008 9:45
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: CONCURSURI PE ACTIUNI

Mesaj de Madalin Dirla »

Dane fara suparare dar nu sunt permise jicnirile fara o minima perdea! Ar trebui sa fi obisnuit de pe celalalt site ca nu se procedeaza asa. Te asigur ca voi edita si la SAKAL (sau altcineva) orice jicnire directa si grosolana la adresa oricarui alt user. Puteti folosi mesageria privata pentru asa ceva.


Dl. Moderator Andrei I., cum se conjuga verbul "A JICNI"??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
P.S. Sper ca nu imi editati si mie postul??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
razvan u.
pescar de competitie
Mesaje: 2954
Membru din: Mie Iul 30, 2008 15:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CONCURSURI PE ACTIUNI

Mesaj de razvan u. »

Madalin,
Nu iti editeaza nimeni postul.
Greseli gramaticale se mai fac din viteza sau din necunostere. Te asigur ca in cazul lui Andrei e varianta unu.
Iar subiectul topicului este altul decat greselile gramaticale.
Si dupa cum ti-am mai scris, foloseste MP.
Salut.
C. S. PELICANUL

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”