corp arbitrii Sarulesti International Marathon

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
dan _city_center
Mesaje: 683
Membru din: Lun Oct 31, 2011 18:11

corp arbitrii Sarulesti International Marathon

Mesaj de dan _city_center »

suplimentar pentru evenimentul ce se va desfasura in luna mai 07-15-Sarulesti International Marathon ,se caută la schimb cu partide de pescuit (crap,stationar,rapitor) un număr de 8 arbitrii /observatori din rândul pescarilor.
Detalii suplimentare :
Razvan Ulmeanu -0722235778
Dan Constantin -0721212296
BARICADA CARP CLUB

dan _city_center
Mesaje: 683
Membru din: Lun Oct 31, 2011 18:11

Re: corp arbitrii Sarulesti International Marathon

Mesaj de dan _city_center »

pentru evenimentul ce se va desfasura in luna mai 13-21-Sarulesti International Marathon ,se caută la schimb cu partide de pescuit (crap,stationar,rapitor) un număr de 4 arbitrii /observatori din rândul pescarilor.
Detalii suplimentare :
Razvan Ulmeanu -0722235778
Dan Constantin -0721212296
BARICADA CARP CLUB

viorel doloc
pescar de competitie
Mesaje: 1327
Membru din: Mar Iun 26, 2007 20:59
Puncte: 0
Localitate: SIBIU

Re: corp arbitrii Sarulesti International Marathon

Mesaj de viorel doloc »

Să fii arbitru intr-o asemenea competiție, este o experiență unică...recomand cu căldură!
Spun asta din proprie experiență, deoarece așa am hotărât și eu să intru in lumea mare a pescuitului de competitie, participând ca arbitru la Cupa Pelicanul 2007 - Dârvari și apoi la Campionatul Național de la Hobaia 2007!
Să fii arbitru intr-o competiție de asemenea anvergură, să intri în toate standurile de pe sectorul tău, să vorbești cu pescarii, să-i întrebi despre anumite aspecte în ceea ce privește abordarea unui concurs/partidă de plăcere, nadă etc...experiența dobândită în urma arbitrării unui asemenea concurs nu se compara cu nimic, credeti-mă...plus pescuitul pe care-l primiți pe o asemenea baltă, de top!!!
Nu-mi permite serviciul, că aș repeta oricând această experiență, mai ales când vine vorba de Sărulești!
Spor...
Carp Passion

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”