Cum sa faci 2000 EUR in 2 zile ?!

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Cezar Bibu
Mesaje: 553
Membru din: Lun Ian 10, 2005 10:34
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Mesaj de Cezar Bibu »

@pentru doritorii de a participa la concursul crap.ro,
de la inceput vreau sa va spun ca nu sunt influentat in vreun fel de adminul acestui site, dar pt ca am constatat ca si mie mi s-au sters niste postari pe forumul paralel cu acesta, prefer sa-mi dau cu parerea aici.
Propunerea pt acest concurs e de-a dreptul stupida, adica dati voi banii acum, ca mai pe la toamna facem noi concursul ! De banii aia pescuiti 3 zile si jumatate fiecare,la Dirvari, aproape oriunde ati vrea pe balta, deci dezavantaj. Premii, surpriza, adica ceva produse de calitate marca "crap.ro",daca or fi, deci dezavantaj. Unii dintre voi spuneti ca vreti sa invatati, sa fie o atmosfera destinsa, pai ce ,a aparut Mesia si sansa voastra v-a zimbit tocmai acum ?Ce, anul trecut nu s-au organizat intilniri prietenesti,cu prezentare de scule si de tehnica, la care multi n-au binevoit sa vina, ca e distanta mare, ca nu-s bani,etc? Acum doi ani, cind am propus o asemenea intilnire, culmea, pt forumistii de pe crap.ro, s-a produs chiar scandal, ca n-a fost decit o initiativa in nume personal, care n-ar fi implicat pe Iliuta &co.
Am mai spus-o si mai demult, vrei sa vezi cum e un concurs adevarat, nu-i o problema sa vii sa stai o zi-doua pe margine, si primesti si informatii , si sfaturi, si vezi la lucru si ceva pescari mai batrini...Slava Domnului, sunt destule tot anul !
Si va mai dau un exemplu elocvent : Anul trecut, la prima editie a concursului de la Dirvari, super concurs, dealtfel, ca organizare si participare, pe sectorul sponsorizat de vestita firma premiile au fost niste vouchere pt produse de inalta calitate in valoare de 4,5 si 6 milioane. Adunate, erau la valoarea unui loc 3 de pe oricare alt sector..Si au mai fost opt. Penibil...

PS. Nu vreau prin aceasta interventie sa aduc vreun prejudiciu d-lui Victor Oana, patronul baltii Dirvari, pe care-l salut, sau concursurilor adevarate organizate acolo !

Cezar Bibu,
Fara ...team si fara www.....ro. :!:

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

"Si va mai dau un exemplu elocvent : Anul trecut, la prima editie a concursului de la Dirvari, super concurs, dealtfel, ca organizare si participare, pe sectorul sponsorizat de vestita firma premiile au fost niste vouchere pt produse de inalta calitate in valoare de 4,5 si 6 milioane. Adunate, erau la valoarea unui loc 3 de pe oricare alt sector.."

cand s-a dus cornel serbu la idolutza cocean sa ridice produsele binecunoscutei firme, acesta i-a comunicat: "canci!" pt. ca intre timp daduse faliment. adica i-a dat "prin gura"
The One Team

Avatar utilizator
Cezar Bibu
Mesaje: 553
Membru din: Lun Ian 10, 2005 10:34
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Mesaj de Cezar Bibu »

@andrei vladeanu,

Aaaa, ca lumea, uite ca asta n-am stiut-o ! Ce sa mai, idolul craparilor romani !

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

:D :D E tare omu'..... La ce datorii are, a gasit solutia ! :lol: :lol:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Daniel Costache
Mesaje: 122
Membru din: Vin Ian 14, 2005 20:10
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Daniel Costache »

Cezar

Vroiam sa ma pun bine cu administratorul :lol: :lol: :lol: ce gluma buna :lol: :lol: :lol:


La vremea aia mi-a dat cateva sfaturi bune, si pentru ca ne cunoscusem in prealabil am trecut si pe la el prin stand (tot la invitatia lui) ca doar asa era politicos.


Val intotdeauna a fost baiat bun, rau e pamantul........ :lol: :lol:


In alta ordine de idei am auzit ca vii sa mai bei o cafea la Domino. Te astept cu drag.
Fire intinse!

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Cezar Bibu scrie:@daniel,
Te-ai si gasit pe cine sa cunosti ! Pe Pangica... :lol: :lol:
Multumesc Cezare ! Mare caracter ! Stiam ca ma apreciezi si ca nu vei rata nici o ocazie de intzepatura . Ai dovedit-o ! :lol: :lol:
Ultima oară modificat Dum Ian 22, 2006 14:18 de către EX-UL, modificat 1 dată în total.

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Daniel Costache scrie: Val intotdeauna a fost baiat bun, rau e pamantul........ :lol: :lol:
Sa stii ca asa este ! :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

Iliuta Goean a scris:"Salutare la toata lumea, Va multumesc pentru aprecierile la adresa concursului si as vrea sa fac o precizare: Acel trofeu surpriza nu reprezinta o surpriza dpdv financiar ci numai ca TROFEU, este ceva deosebit de ce s-a acordat pana acum. Asa cum am precizat si in anunt, concursul se adreseaza pescarilor PASIONATI si nu mercenarilor de concursuri. Este un concurs destinat celor ce pot spune cu fruntea sus si zambetul pe buze ca pescuiesc din placere, din pasiune si nu celor care-si fac intai un calcul (benzina, berea, taxa, am prins atata peste sau am castigat atata la concurs).
The One Team

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Ne-am lamurit si cu problema asta . :idea:

Avatar utilizator
Alex C.
Mesaje: 26
Membru din: Sâm Mai 28, 2005 22:25
Puncte: 0
Localitate: Brasov/Turku(FIN)

Mesaj de Alex C. »

cel mai tare topic pe care l-am citit in viatza mea. n-am mai ras atata decand traia blondu' de la Vacanzta Mare shi faceau turnee live. cand am vazut sondaju de pe site era sa ma cac pe mine.
XquiZZiT aka Alex Carlan

Fire-ntinse precum corzile de la chitara!!

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”