Achitat avans:
1 Pff - Batanoiu Cristian + Gheorghe Petrică
2. Alb Negru Carp Team - Vilmos
3. C.C.Cristian Barabaș Ionut +parteneri
Lista intenție cupa Club Crap Cristian 2021
1.NaturalCrap - Malinescu Madalin
2.Bucovina Baits - Max
3. X-treme Bait - Andrei Constantinescu
4. TNT Baits
5. Antonache Marius
6. Balcanu Andrei
7. C. C. Cristian- Niță Victor
8. C.R.A.B. TEAM
9. Virgil - Marius - Vasile
10. Mivado- Radu Gorgan
11. Hermannstadt Fishing
12. Moldova Carp Team
13. C.C.C-Zaharia Daniel + Zaharia Alexandru
14. Milly+parteneri
15. C.C.Cristian - Teiuc Daniel
16. Baboierul - Florin Avram
17. Adi Păunescu
18. Hydra - Miki
19. Hrib George + parteneri
20. Wlc - Daniel Mihai
21. Miroiu Marius + parteneri
22. Bontaș Mitica
Achitat avans:
1 Pff - Batanoiu Cristian + Gheorghe Petrică
2. Alb Negru Carp Team - Vilmos
3. C.C.Cristian Barabaș Ionut +parteneri
4. Balcanu Andrei + parteneri
5. C.C.Cristian- Niță Victor +parteneri
Lista intenție cupa Club Crap Cristian 2021
1.NaturalCrap - Malinescu Madalin
2.Bucovina Baits - Max
3. X-treme Bait - Andrei Constantinescu
4. TNT Baits
5. Antonache Marius
6. C.R.A.B. TEAM
7. Virgil - Marius - Vasile
8. Mivado- Radu Gorgan
9. Hermannstadt Fishing
10. Moldova Carp Team
11. C.C.C-Zaharia Daniel + Zaharia Alexandru
12. Milly+parteneri
13. C.C.Cristian - Teiuc Daniel
14. Baboierul - Florin Avram
15. Adi Păunescu
16. Hydra - Miki
17. Hrib George + parteneri
18. Wlc - Daniel Mihai
19. Miroiu Marius + parteneri
20. Bontaș Mitica
Achitat avans:
1 Pff - Batanoiu Cristian + Gheorghe Petrică
2. Alb Negru Carp Team - Vilmos
3. C.C.Cristian Barabaș Ionut +parteneri
4. Balcanu Andrei + parteneri
5. C.C.Cristian- Niță Victor +parteneri
6. Tata Nițu
Lista intenție cupa Club Crap Cristian 2021
1.NaturalCrap - Malinescu Madalin
2.Bucovina Baits - Max
3. X-treme Bait - Andrei Constantinescu
4. TNT Baits
5. Antonache Marius
6. C.R.A.B. TEAM
7. Virgil - Marius - Vasile
8. Mivado- Radu Gorgan
9. Hermannstadt Fishing
10. Moldova Carp Team
11. C.C.C-Zaharia Daniel + Zaharia Alexandru
12. Milly+parteneri
13. C.C.Cristian - Teiuc Daniel
14. Baboierul - Florin Avram
15. Adi Păunescu
16. Hydra - Miki
17. Hrib George + parteneri
18. Wlc - Daniel Mihai
19. Miroiu Marius + parteneri
20. Bontaș Mitica
21.V&V Team
Achitat avans:
1 Pff - Batanoiu Cristian + Gheorghe Petrică
2. Alb Negru Carp Team - Vilmos
3. C.C.Cristian Barabaș Ionut +parteneri
4. Balcanu Andrei + parteneri
5. C.C.Cristian- Niță Victor +parteneri
6. Tata Nițu
7. WLC - Dragos Șinca + parteneri
8. Mastic+Dorel Misir
Lista intenție cupa Club Crap Cristian 2021
1.NaturalCrap - Malinescu Madalin
2.Bucovina Baits - Max
3. X-treme Bait - Andrei Constantinescu
4. TNT Baits
5. Antonache Marius
6. C.R.A.B. TEAM
7. Virgil - Marius - Vasile
8. Mivado- Radu Gorgan
9. Hermannstadt Fishing
10. Moldova Carp Team
11. C.C.C-Zaharia Daniel + Zaharia Alexandru
12. Milly+parteneri
13. C.C.Cristian - Teiuc Daniel
14. Baboierul - Florin Avram
15. Adi Păunescu
16. Hydra - Miki
17. Hrib George + parteneri
18. Wlc - Daniel Mihai
19. Miroiu Marius + parteneri
20. Bontaș Mitica
21.V&V Team
Achitat avans:
1 Pff - Batanoiu Cristian + Gheorghe Petrică
2. Alb Negru Carp Team - Vilmos
3. C.C.Cristian Barabaș Ionut +parteneri
4. Balcanu Andrei + parteneri
5. C.C.Cristian- Niță Victor +parteneri
6. Tata Nițu
7. WLC - Dragos Șinca + parteneri
8. Mastic+Dorel Misir
9 Silvian Dumitrescu Marius Simoiu Daniel Mircea Cornel Alexa
10. .NaturalCrap - Malinescu Madalin
11. Bucovina Baits - Max
Lista intenție.
1. X-treme Bait - Andrei Constantinescu
2. TNT Baits
3. Antonache Marius
4. C.R.A.B. TEAM
5. Virgil - Marius - Vasile
6. Mivado- Radu Gorgan
7. Hermannstadt Fishing
8. Moldova Carp Team
9. C.C.C-Zaharia Daniel + Zaharia Alexandru
10. C.C.Cristian - Teiuc Daniel
11. Baboierul - Florin Avram
12 Adi Păunescu
13. Hydra - Miki
14. Hrib George + parteneri
15. Wlc - Daniel Mihai
16 Miroiu Marius + parteneri
17. Bontaș Mitica
18. V&V Team
Achitat avans:
1 Pff - Batanoiu Cristian + Gheorghe Petrică
2. Alb Negru Carp Team - Vilmos
3. C.C.Cristian Barabaș Ionut +parteneri
4. Balcanu Andrei + parteneri
5. C.C.Cristian- Niță Victor +parteneri
6. Tata Nițu
7. WLC - Dragos Șinca + parteneri
8. Mastic+Dorel Misir
9 Silvian Dumitrescu Marius Simoiu Daniel Mircea Cornel Alexa
10. .NaturalCrap - Malinescu Madalin
11. Bucovina Baits - Max
12. V&V Team
Lista intenție.
1. X-treme Bait - Andrei Constantinescu
2. TNT Baits
3. Antonache Marius
4. C.R.A.B. TEAM
5. Virgil - Marius - Vasile
6. Mivado- Radu Gorgan
7. Hermannstadt Fishing
8. Moldova Carp Team
9. C.C.C-Zaharia Daniel + Zaharia Alexandru
10. C.C.Cristian - Teiuc Daniel
11. Baboierul - Florin Avram
12 Adi Păunescu
13. Hydra - Miki
14. Hrib George + parteneri
15. Wlc - Daniel Mihai
16 Miroiu Marius + parteneri
17. Bontaș Mitica
Achitat avans:
1 Pff - Batanoiu Cristian + Gheorghe Petrică
2. Alb Negru Carp Team - Vilmos
3. C.C.Cristian Barabaș Ionut +parteneri
4. Balcanu Andrei + parteneri
5. C.C.Cristian- Niță Victor +parteneri
6. Tata Nițu
7. WLC - Dragos Șinca + parteneri
8. Mastic+Dorel Misir
9 Silvian Dumitrescu Marius Simoiu Daniel Mircea Cornel Alexa
10. .NaturalCrap - Malinescu Madalin
11. Bucovina Baits - Max
12. V&V Team
13. Hermannstadt Fishing
Lista intenție.
1. X-treme Bait - Andrei Constantinescu
2. TNT Baits
3. Antonache Marius
4. C.R.A.B. TEAM
5. Virgil - Marius - Vasile
6. Mivado- Radu Gorgan
7. Moldova Carp Team
8. Zaharia Daniel + Zaharia Alexandru
9. C.C.Cristian - Teiuc Daniel
10. Baboierul - Florin Avram
11. Adi Păunescu
12 Hydra - Miki
13. Hrib George + parteneri
14. Wlc - Daniel Mihai
15 Miroiu Marius + parteneri
16. Bontaș Mitica
Achitat avans:
1 Pff - Batanoiu Cristian + Gheorghe Petrică
2. Alb Negru Carp Team - Vilmos
3. C.C.Cristian Barabaș Ionut +parteneri
4. Acs Carp Ghimbav Balcanu Andrei + parteneri
5. C.C.Cristian- Niță Victor +parteneri
6. Tata Nițu
7. WLC - Dragos Șinca + parteneri
8. Mastic+Dorel Misir
9 Silvian Dumitrescu Marius Simoiu Daniel Mircea Cornel Alexa
10. .NaturalCrap - Malinescu Madalin
11. Bucovina Baits - Max
12. V&V Team
13. Hermannstadt Fishing
14. Mivado- Radu Gorgan
15. C.C.Cristian Teiuc Daniel +parteneri
Lista intenție.
1. X-treme Bait - Andrei Constantinescu
2. TNT Baits
3. Antonache Marius
4. C.R.A.B. TEAM
5. Virgil - Marius - Vasile
6. Moldova Carp Team
7. Zaharia Daniel + Zaharia Alexandru
8. Baboierul - Florin Avram
9. Adi Păunescu
10.Hydra - Miki
11. Hrib George + parteneri
12. Wlc - Daniel Mihai
13. Miroiu Marius + parteneri
14. Bontaș Mitica
Achitat avans:
1 Pff - Batanoiu Cristian + Gheorghe Petrică
2. Alb Negru Carp Team - Vilmos
3. C.C.Cristian Barabaș Ionut +parteneri
4. Acs Carp Ghimbav Balcanu Andrei + parteneri
5. C.C.Cristian- Niță Victor +parteneri
6. Tata Nițu
7. WLC - Dragos Șinca + parteneri
8. Mastic+Dorel Misir
9 Silvian Dumitrescu Marius Simoiu Daniel Mircea Cornel Alexa
10. .NaturalCrap - Malinescu Madalin
11. Bucovina Baits - Max
12. V&V Team
13. Hermannstadt Fishing
14. Mivado- Radu Gorgan
15. C.C.Cristian Teiuc Daniel +parteneri
16. Virgil - Marius - Vasile
17. Nicu Zetec + parteneri
18. Hydra - Miki
19. Mitica Bontaș
20. TNT Baite
Lista intenție.
1. X-treme Bait - Andrei Constantinescu
2. Antonache Marius
3. C.R.A.B. TEAM
4. Moldova Carp Team
5.Baboierul - Florin Avram
6. Miroiu Marius + parteneri