Cupa APS editia a X-a - Greaca-Cercani

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
valiauto68
Mesaje: 507
Membru din: Dum Feb 13, 2011 13:25
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Cupa APS editia a X-a - Greaca-Cercani

Mesaj de valiauto68 »

popescu59 scrie:Locul 1 este GL locul 2 GL locul 3 GL. Restul participantilor sunt la numar adica platitori si atit . Poate se vor delecta cu meniul de la restaurant :lol: :lol:

Bine ca esti tu destept Mafalda! Sau mai bine trimite-ti feciorul sa dovedeasca cum castiga cu bilele popescu in care se baga numai ingrediente de calitate....

Schimba canalul....

Avatar utilizator
sebastian_andone
Mesaje: 786
Membru din: Lun Apr 02, 2012 20:01
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Cupa APS editia a X-a - Greaca-Cercani

Mesaj de sebastian_andone »

popescu59 scrie:Locul 1 nu se mai ia in calcul . Daca pe Greaca sunt 200 de echipe participante si printre ele este Iulian Petre locul 1 este rezervat .Si daca vine sa se relaxeze la vre-un concurs pe Greaca tot pe locul 1 este . Aceasta balta nu are secrete pentru Iulian Petre .

Concursul incepe cu locul 2 si 3 .
Se iese doar pentru depanarea amintirilor de peste an la un pahar de vin fiert si multa relaxare...pescuitul va fi ceva mai putin :wink:
"X13"

valiauto68
Mesaje: 507
Membru din: Dum Feb 13, 2011 13:25
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Cupa APS editia a X-a - Greaca-Cercani

Mesaj de valiauto68 »

O sa fie inchiderea de sezon si pentru noi! Un Mihail si Gavril si vom sarbatori fiecare ce mai vrea...

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Cupa APS editia a X-a - Greaca-Cercani

Mesaj de popescu59 »

Adica acest concurs , va fi o intilnire de sfirsit de an GL , unde pescuitul este pe planul 2. Vali iti onoram invitatia dar din pacate fiul meu nu are suma necesara pentru a participa la acest concurs din pacate .
Frumos felicitari pentru initiativa.

blondu68
Mesaje: 306
Membru din: Joi Aug 18, 2011 13:12
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Cupa APS editia a X-a - Greaca-Cercani

Mesaj de blondu68 »

popescu59 scrie:Adica acest concurs , va fi o intilnire de sfirsit de an GL , unde pescuitul este pe planul 2. Vali iti onoram invitatia dar din pacate fiul meu nu are suma necesara pentru a participa la acest concurs din pacate .
Frumos felicitari pentru initiativa.
Corect ar suna:
Vali ti-am onora invitatia dar.......
In sport important este sa participi.Daca adversarii sunt "verzi" si iarna obisnuiesc sa urle, placerea este cu atat mai mare sa te lupti cu ei!Poate in viitorul apropiat se va infiinta clubul sportiv Ursii bej ......sa aiba si lupii motiv ...de sedinta!

Avatar utilizator
sebastian_andone
Mesaje: 786
Membru din: Lun Apr 02, 2012 20:01
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Cupa APS editia a X-a - Greaca-Cercani

Mesaj de sebastian_andone »

popescu59 scrie:Adica acest concurs , va fi o intilnire de sfirsit de an GL , unde pescuitul este pe planul 2. Vali iti onoram invitatia dar din pacate fiul meu nu are suma necesara pentru a participa la acest concurs din pacate .
Frumos felicitari pentru initiativa.
Pescuitul este si va ramane o "placere nevinovata" practicat in spirit competitional -atunci cand este cazul- fara a creea sentimente de ura, frustrare, invidie...indiferent de culoare :? sex :) religie :shock: sau vreme :P premii sau taxe :mrgreen:
"X13"

blondu68
Mesaje: 306
Membru din: Joi Aug 18, 2011 13:12
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Cupa APS editia a X-a - Greaca-Cercani

Mesaj de blondu68 »

sebastian_andone scrie:
popescu59 scrie:Adica acest concurs , va fi o intilnire de sfirsit de an GL , unde pescuitul este pe planul 2. Vali iti onoram invitatia dar din pacate fiul meu nu are suma necesara pentru a participa la acest concurs din pacate .
Frumos felicitari pentru initiativa.
Pescuitul este si va ramane o "placere nevinovata" practicat in spirit competitional -atunci cand este cazul- fara a creea sentimente de ura, frustrare, invidie...indiferent de culoare :? sex :) religie :shock: sau vreme :P premii sau taxe :mrgreen:
Big like :wink:

Avatar utilizator
Sionut
Mesaje: 963
Membru din: Joi Dec 11, 2008 22:15
Puncte: 0
Localitate: Popesti

Re: Cupa APS editia a X-a - Greaca-Cercani

Mesaj de Sionut »

Lista de intentie :

1. Florin Dinu + partener
2. APS 3
3. GL1-
4. GL2-Iulian Petre -
5. GL3-Ionut Cosmescu +Dan Stoica
6. GL4-Ghita Adrian -Mirea Catalin -Cazacu Bogdan
7. GL5-Neacsu Mircea -Alex Postelnicu -Sebastian
8.Marian Constantin + partener
9. Pop Florin+partener
10.Alex Mosorivschi+ Andrei Tianu
11.Carp Maniacs Team-Dragoi Adrian-Chivu Alex-Mihai Turiac
12.CEREALS4FISHING
13.MgCarp -Gabriel Vasile, Eduard Vrabie, partener

Lista platitori :

1. APS1 Gabi Calota - Ionut Silivestru - Alex Brad
2. APS2 Dan Petrescu - Liviu Ilie - Cristi Vatica
3. Tene Irinel + parteneri


Plata avansului 200 lei se considera inscriere in concurs si trebuie achitat pana la data de 06.11.2013, de asemenea diferenta de 150 lei se poate achita pe balta inainte de inceperea competitiei.
Plata se se poate face direct la Dl. George Mihaila 0745.165.254, Ionut Silivestru 0732.332.119 (zona Aurel Vlaicu ziua, Popesti Berceni seara) sau in contul bancar mai jos mentionat:
BANCA ALPHA BANK - Sucursala Th. Pallady (cu mentiunea taxa concurs "Cupa APS ", nume, prenume si confirmare in acest topic).
IBAN : RO91 BUCU 2927 0401 2511 RO01
Titular: Mihaila George
CS APS

Avatar utilizator
Gabriel Raducanu
Mesaje: 251
Membru din: Dum Sep 22, 2013 10:47
Puncte: 0
Localitate: Targoviste

Re: Cupa APS editia a X-a - Greaca-Cercani

Mesaj de Gabriel Raducanu »

dar cine sunt cei de la GL a castigat un mare concurs si noi nu am auzit ??? eu zic sa fim si noi mai modesti totusi..nu???
G Team Carp

Avatar utilizator
marussik
Mesaje: 130
Membru din: Dum Mai 16, 2010 20:40

Re: Cupa APS editia a X-a - Greaca-Cercani

Mesaj de marussik »

G Team Carp scrie:dar cine sunt cei de la GL a castigat un mare concurs si noi nu am auzit ??? eu zic sa fim si noi mai modesti totusi..nu???
Pai chiar si astazi au castigat un mare concurs.
Ionut Cosmescu
Clubul sportiv GREEN LAKE
0768 109 340

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”