Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.
Moderatori: Ivan Petre Paul , odoctee , Irinel Nitu
Chita2
Mesaje: 247 Membru din: Vin Dec 07, 2018 18:24
Puncte: 0 Localitate: Rasuceni - Giurgiu
Contact:
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Chita2 » Joi Oct 15, 2020 14:17
Lista participare:
1. Baboieru Team 1 : Alex Mosso &Co
2. Mihai Alexandru
3. Zangolea Cristian ; Chilea Marian
4. SapsCa Marius
5. Dorel Dutu
6. Marian Fernoaga
7. Baboieru Team 2 : Vasile Ivan
8. Liber
9. Panait Catalin
10.Marius Alexandru, Nicu Voica
11.Chita Team : Marin Livezeanu
12.Agafitei Alexandru, Gheorghe Petrica, Batanoiu Cristian
13.Oprea Dorel + parteneri
14.Gabriel Teodorescu+parteneri
15.Liber
16.BRK Team 1
17.MRD Team
Chita2
Mesaje: 247 Membru din: Vin Dec 07, 2018 18:24
Puncte: 0 Localitate: Rasuceni - Giurgiu
Contact:
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Chita2 » Lun Oct 19, 2020 15:10
Lista participare:
1. Baboieru Team 1 : Alex Mosso &Co
2. Mihai Alexandru
3. Zangolea Cristian ; Chilea Marian
4. SapsCa Marius
5. Dorel Dutu
6. Marian Fernoaga
7. Baboieru Team 2 : Vasile Ivan
8. Liber
9. Panait Catalin
10.Marius Alexandru, Nicu Voica
11.Chita Team : Marin Livezeanu
12.Agafitei Alexandru, Gheorghe Petrica, Batanoiu Cristian
13.Oprea Dorel + parteneri
14.Gabriel Teodorescu+parteneri
15.Liber
16.BRK Team 1
17.MRD Team
18.Sim team : Ionut
Chita2
Mesaje: 247 Membru din: Vin Dec 07, 2018 18:24
Puncte: 0 Localitate: Rasuceni - Giurgiu
Contact:
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Chita2 » Joi Oct 22, 2020 9:50
Lista participare:
1. Baboieru Team 1 : Alex Mosso &Co
2. Mihai Alexandru
3. Zangolea Cristian ; Chilea Marian
4. Rezervat
5. Dorel Dutu
6. Marian Fernoaga
7. Baboieru Team 2 : Vasile Ivan
8. Liber
9. Panait Catalin
10.Nicu Voica
11.Chita Team : Marin Livezeanu
12.Agafitei Alexandru, Gheorghe Petrica, Batanoiu Cristian
13.Oprea Dorel + parteneri
14.Gabriel Teodorescu+parteneri
15.Liber
16.BRK Team 1
17.MRD Team
18.Sim team : Ionut
Chita2
Mesaje: 247 Membru din: Vin Dec 07, 2018 18:24
Puncte: 0 Localitate: Rasuceni - Giurgiu
Contact:
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Chita2 » Joi Oct 22, 2020 15:38
Lista participare:
1. Baboieru Team 1 : Alex Mosso &Co
2. Mihai Alexandru
3. Zangolea Cristian ; Chilea Marian
4. Dragan Eugen, Gabi Visan
5. Dorel Dutu
6. Marian Fernoaga
7. Baboieru Team 2 : Vasile Ivan
8. Rezervat
9. Panait Catalin
10.Nicu Voica -rezervat
11.Chita Team : Marin Livezeanu
12.Agafitei Alexandru, Gheorghe Petrica, Batanoiu Cristian
13.Oprea Dorel + parteneri
14.Gabriel Teodorescu+parteneri
15.Liber
16.BRK Team 1
17.MRD Team
18.Sim team : Ionut
Chita2
Mesaje: 247 Membru din: Vin Dec 07, 2018 18:24
Puncte: 0 Localitate: Rasuceni - Giurgiu
Contact:
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Chita2 » Joi Oct 22, 2020 19:33
Lista participare:
1. Baboieru Team 1 : Alex Mosso &Co
2. Mihai Alexandru
3. Zangolea Cristian ; Chilea Marian
4. Dragan Eugen, Gabi Visan
5. Dorel Dutu
6. Marian Fernoaga
7. Baboieru Team 2 : Vasile Ivan
8. Adytza + Zlotea
9. Panait Catalin
10.Nicu Voica -rezervat
11.Chita Team : Marin Livezeanu
12.Agafitei Alexandru, Gheorghe Petrica, Batanoiu Cristian
13.Oprea Dorel + parteneri
14.Gabriel Teodorescu+parteneri
15.Liber
16.BRK Team 1
17.MRD Team
18.Sim team : Ionut
Chita2
Mesaje: 247 Membru din: Vin Dec 07, 2018 18:24
Puncte: 0 Localitate: Rasuceni - Giurgiu
Contact:
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Chita2 » Dum Oct 25, 2020 16:26
Lista participare:
1. Baboieru Team 1 : Alex Mosso &Co
2. Mihai Alexandru
3. Zangolea Cristian ; Chilea Marian
4. Dragan Eugen, Gabi Visan
5. Dorel Dutu
6. Marian Fernoaga
7. Baboieru Team 2 : Vasile Ivan
8. Adytza + Zlotea
9. Panait Catalin
10.Nicu Voica -rezervat
11.Chita Team : Marin Livezeanu
12.Agafitei Alexandru, Gheorghe Petrica, Batanoiu Cristian
13.Oprea Dorel + parteneri
14.Gabriel Teodorescu+parteneri - rezervat
15.Perfect Carp Team: Alexandru Toea
16.BRK Team 1
17.MRD Team
18.Sim team : Ionut
19.Petrica Balan + parteneri
Chita2
Mesaje: 247 Membru din: Vin Dec 07, 2018 18:24
Puncte: 0 Localitate: Rasuceni - Giurgiu
Contact:
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Chita2 » Lun Oct 26, 2020 6:45
Lista participare:
1. Baboieru Team 1 : Alex Mosso &Co
2. Mihai Alexandru
3. Zangolea Cristian ; Chilea Marian
4. Dragan Eugen, Gabi Visan
5. Dorel Dutu
6. Marian Fernoaga
7. Baboieru Team 2 : Vasile Ivan
8. Adytza + Zlotea
9. Panait Catalin
10.Nicu Voica -rezervat
11.Chita Team : Marin Livezeanu
12.Agafitei Alexandru, Gheorghe Petrica, Batanoiu Cristian
13.Oprea Dorel + parteneri
14.Gabriel Teodorescu+parteneri - rezervat
15.Perfect Carp Team: Alexandru Toea
16.BRK Team 1
17.MRD Team
18.Sim team : Ionut
19.Petrica Balan + parteneri - rezervat
Chita2
Mesaje: 247 Membru din: Vin Dec 07, 2018 18:24
Puncte: 0 Localitate: Rasuceni - Giurgiu
Contact:
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Chita2 » Lun Oct 26, 2020 15:04
Lista participare:
1. Baboieru Team 1 : Alex Mosso &Co
2. Mihai Alexandru
3. Zangolea Cristian ; Chilea Marian
4. Dragan Eugen, Gabi Visan
5. Dorel Dutu
6. Marian Fernoaga
7. Baboieru Team 2 : Vasile Ivan
8. Adytza + Zlotea
9. Panait Catalin
10.Nicu Voica -rezervat
11.Chita Team : Marin Livezeanu
12.Agafitei Alexandru, Gheorghe Petrica, Batanoiu Cristian
13.Oprea Dorel + parteneri
14.Gabriel Teodorescu+parteneri - rezervat
15.Perfect Carp Team: Alexandru Toea
16.BRK Team 1
17.MRD Team
18.Sim team : Ionut
19.Petrica Balan + parteneri - rezervat
20.Dan Biga; Kitan
Chita2
Mesaje: 247 Membru din: Vin Dec 07, 2018 18:24
Puncte: 0 Localitate: Rasuceni - Giurgiu
Contact:
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Chita2 » Mar Oct 27, 2020 9:11
Lista participare:
1. Baboieru Team 1 : Alex Mosso &Co
2. Mihai Alexandru
3. Zangolea Cristian ; Chilea Marian
4. Dragan Eugen, Gabi Visan
5. Dorel Dutu
6. Marian Fernoaga
7. Baboieru Team 2 : Vasile Ivan
8. Adytza + Zlotea
9. Panait Catalin
10.Nicu Voica -rezervat
11.Chita Team : Marin Livezeanu
12.Agafitei Alexandru, Gheorghe Petrica, Batanoiu Cristian
13.Oprea Dorel + parteneri
14.Gabriel Teodorescu+parteneri - rezervat
15.Perfect Carp Team: Alexandru Toea
16.BRK Team 1
17.MRD Team
18.Sim team : Ionut
19.Petrica Balan + parteneri - rezervat
20.Dan Biga; Kitan
21.Cristi&Elena Tuțică
Chita2
Mesaje: 247 Membru din: Vin Dec 07, 2018 18:24
Puncte: 0 Localitate: Rasuceni - Giurgiu
Contact:
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Chita2 » Mar Oct 27, 2020 13:42
Lista participare:
1. Baboieru Team 1 : Alex Mosso &Co
2. Mihai Alexandru
3. Zangolea Cristian ; Chilea Marian
4. Dragan Eugen, Gabi Visan
5. Dorel Dutu
6. Marian Fernoaga
7. Baboieru Team 2 : Vasile Ivan
8. Adytza + Zlotea
9. Panait Catalin
10.Nicu Voica -rezervat
11.Chita Team : Marin Livezeanu
12.Agafitei Alexandru, Gheorghe Petrica, Batanoiu Cristian
13.Oprea Dorel + parteneri
14.Gabriel Teodorescu+parteneri - rezervat
15.Perfect Carp Team: Alexandru Toea
16.BRK Team 1
17.MRD Team
18.Sim team : Ionut
19.Petrica Balan + parteneri - rezervat
20.Dan Biga; Kitan
21.Cristi&Elena Tuțică
22.Iordache Catalin+parteneri