Crapmania.ro • Vezi subiect - CUPA Balta CHITA 2 Ediția II : 13-15 Iulie (48 ore)

Ne aliniem la GDPR!

Vă aducem la cunoștință că www.crapmania.ro utilizează fișiere de tip cookie și alte tehnici similare pentru a asigura funcționarea site-ului și protejarea datelor dvs., pentru a vă oferi o experiență cat mai placută și personalizată, pentru a oferi funcții de rețele sociale și pentru a analiza traficul într-un mod anonim.

Le oferim partenerilor noștri de rețele sociale, de publicitate și de analiză a traficului informații cu privire la modul in care folosiți site-ul nostru prin intermediul cookie-urilor pe care ei le pot seta.

Înainte de a continua navigarea pe www.crapmania.ro, vă rugăm să citiți și să întelegeți conținutul Politicii de utilizare cookie și al Politicii de confidențialitate.

Prin continuarea navigării și utilizarea serviciilor noastre, vă exprimați acordul cu privire la Politica de utilizare cookie și la Politica de confidențialitate.

Ultima modificare: 29.05.2018
Crapmania.ro Abbara - import si distributie legume si fructe
 
Acum este Mie Iul 18, 2018 2:11 am

Ora este UTC + 2 [ DST ]


King Fish Dan Mitranescu


Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 36 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3  Următorul
Autor Mesaj
MesajScris: Lun Iun 25, 2018 1:41 pm 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Lun Sep 30, 2013 5:56 pm
Mesaje: 350
Localitate: Bucuresti
Lista participantilor care au achitat taxa:
1.Alexandru Mihai + partener - integral
2.Mihai Kraus + parteneri - avans
3.Marian-Beton + partener - avans
4.Senzor Oltenia - Scheiber Cristian + parteneri - avans
5.Andrei Iosif+ parteneri - avans
6.Chita Team 1-Marin Livezeanu + parteneri

Lista de intentie:
1. Mihalcea George+ parteneri
2. BRK Carp Baits - Nicu BRK + parteneri
3. Udrea Cornel+ parteneri
4. Cristian Margarit + parteneri
5. Navitas Romania - Stefan Avram
6. Florin Parvu + Partener
7. Nicu Dobre + Partener

_________________
CS APS


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Lun Iun 25, 2018 5:59 pm 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Dum Noi 03, 2013 6:33 pm
Mesaje: 23
Localitate: Bucharest
Stie cineva daca mai este valida optiunea de catering la acest concurs?


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Mar Iun 26, 2018 2:59 pm 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Lun Sep 30, 2013 5:56 pm
Mesaje: 350
Localitate: Bucuresti
alex3 scrie:
Stie cineva daca mai este valida optiunea de catering la acest concurs?


La acest concurs din pacate Bucatarul Sef - Alex Brad este implicat in alt eveniment si nu poate sa vina!!

_________________
CS APS


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Mar Iun 26, 2018 3:02 pm 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Lun Sep 30, 2013 5:56 pm
Mesaje: 350
Localitate: Bucuresti
Lista participantilor care au achitat taxa:
1.Alexandru Mihai + partener - integral
2.Mihai Kraus + parteneri - avans
3.Marian-Beton + partener - avans
4.Senzor Oltenia - Scheiber Cristian + parteneri - avans
5.Andrei Iosif+ parteneri - avans
6.Chita Team 1-Marin Livezeanu + parteneri - avans
7.Mihalcea George+ parteneri - intergral


Lista de intentie:

1. BRK Carp Baits - Nicu BRK + parteneri
2. Udrea Cornel+ parteneri
3. Cristian Margarit + parteneri
4. Navitas Romania - Stefan Avram
5. Florin Parvu + Partener
6. Nicu Dobre + Partener

_________________
CS APS


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Mar Iun 26, 2018 8:33 pm 
Neconectat

Membru din: Vin Sep 27, 2013 10:44 am
Mesaje: 530
Localitate: Constanta
Puncte: 0
Andu Dascalescu+partener


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Mie Iun 27, 2018 7:54 pm 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Lun Sep 30, 2013 5:56 pm
Mesaje: 350
Localitate: Bucuresti
Lista participantilor care au achitat taxa:
1.Alexandru Mihai + partener - integral
2.Mihai Kraus + parteneri - avans
3.Marian-Beton + partener - avans
4.Senzor Oltenia - Scheiber Cristian + parteneri - avans
5.Andrei Iosif+ parteneri - avans
6.Chita Team 1-Marin Livezeanu + parteneri - avans
7.Mihalcea George+ parteneri - intergral


Lista de intentie:

1. BRK Carp Baits - Nicu BRK + parteneri
2. Udrea Cornel+ parteneri
3. Cristian Margarit + parteneri
4. Navitas Romania - Stefan Avram
5. Florin Parvu + Partener
6. Nicu Dobre + Partener
7. Andu Dascalescu+partener

_________________
CS APS


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Vin Iun 29, 2018 9:40 am 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Lun Sep 30, 2013 5:56 pm
Mesaje: 350
Localitate: Bucuresti
Lista participantilor care au achitat taxa:
1.Alexandru Mihai + partener - integral
2.Mihai Kraus + parteneri - avans
3.Marian-Beton + partener - avans
4.Senzor Oltenia - Scheiber Cristian + parteneri - avans
5.Andrei Iosif+ parteneri - avans
6.Chita Team 1-Marin Livezeanu + parteneri - avans
7.Mihalcea George+ parteneri - intergral


Lista de intentie:

1. BRK Carp Baits - Nicu BRK + parteneri
2. Udrea Cornel+ parteneri
3. Cristian Margarit + parteneri
4. Navitas Romania - Stefan Avram
5. Florin Parvu + Partener
6. Nicu Dobre + Partener
7. Andu Dascalescu+partener
8. Petrica Balan + partener

_________________
CS APS


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Dum Iul 01, 2018 8:47 pm 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Lun Sep 30, 2013 5:56 pm
Mesaje: 350
Localitate: Bucuresti
[quote="gdumitru12"]Lista participantilor care au achitat taxa:
1.Alexandru Mihai + partener - integral
2.Mihai Kraus + parteneri - avans
3.Marian-Beton + partener - avans
4.Senzor Oltenia - Scheiber Cristian + parteneri - avans
5.Andrei Iosif+ parteneri - avans
6.Chita Team 1-Marin Livezeanu + parteneri - avans
7.Mihalcea George+ parteneri - intergral
8.Nicu Dobre + Partener - avans


Lista de intentie:

1. BRK Carp Baits - Nicu BRK + parteneri
2. Udrea Cornel+ parteneri
3. Cristian Margarit + parteneri
4. Navitas Romania - Stefan Avram
5. Florin Parvu + Partener
6. Nicu Dobre + Partener
7. Andu Dascalescu+partener
8. Petrica Balan + partener

_________________
CS APS


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Mar Iul 03, 2018 10:03 am 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Lun Sep 30, 2013 5:56 pm
Mesaje: 350
Localitate: Bucuresti
Lista participantilor care au achitat taxa:
1.Alexandru Mihai + partener - integral
2.Mihai Kraus + parteneri - avans
3.Marian-Beton + partener - avans
4.Senzor Oltenia - Scheiber Cristian + parteneri - avans
5.Andrei Iosif+ parteneri - avans
6.Chita Team 1-Marin Livezeanu + parteneri - avans
7.Mihalcea George+ parteneri - intergral
8.Nicu Dobre + Partener - avans
9.Neagu Ghe.+Partener - integral


Lista de intentie:

1. BRK Carp Baits - Nicu BRK + parteneri
2. Udrea Cornel+ parteneri
3. Cristian Margarit + parteneri
4. Navitas Romania - Stefan Avram
5. Florin Parvu + Partener
6. Nicu Dobre + Partener
7. Andu Dascalescu+partener
8. Petrica Balan + partener

_________________
CS APS


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Mar Iul 03, 2018 7:53 pm 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Lun Sep 30, 2013 5:56 pm
Mesaje: 350
Localitate: Bucuresti
Lista participantilor care au achitat taxa:
1.Alexandru Mihai + partener - integral
2.Mihai Kraus + parteneri - avans
3.Marian-Beton + partener - avans
4.Senzor Oltenia - Scheiber Cristian + parteneri - avans
5.Andrei Iosif+ parteneri - avans
6.Chita Team 1-Marin Livezeanu + parteneri - avans
7.Mihalcea George+ parteneri - intergral
8.Nicu Dobre + Partener - avans
9.Neagu Ghe.+Partener - integral
10.Andu Dascalescu+ Iulian Dascalescu - avans

Lista de intentie:

1. BRK Carp Baits - Nicu BRK + parteneri
2. Udrea Cornel+ parteneri
3. Cristian Margarit + parteneri
4. Navitas Romania - Stefan Avram
5. Florin Parvu + Partener
6. Nicu Dobre + Partener
7. Andu Dascalescu+partener
8. Petrica Balan + partener

_________________
CS APS


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Mie Iul 04, 2018 10:16 am 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Lun Sep 30, 2013 5:56 pm
Mesaje: 350
Localitate: Bucuresti
CUPA Balta CHITA 2 Ediția II

DATA: 13-15 Iulie (48 ore)

ORGANIZATOR :
Administratia Balta Chita 2.


TAXA :500 lei echipa 2-3 pescari
Concurs bazat pe CANTITATE-CALITATE
3 SECTOARE (A,B,C). LOCURI DISPONIBILE-21
Punctează crapul comun,oglinda si amurul de la 1 kg !


LOCUL 1 la General : CUPE+ DIPLOME + 3000 lei
LOCUL 2 la General : CUPE+ DIPLOME + 1700lei
LOCUL 3 la General : CUPE+ DIPLOME + 800lei
CAPTURA : CUPE +DIPLOME+PREMII SPONSOR
LOCURILE 1 pe fiecare sector : CUPE+DIPLOME+PREMII SPONSOR

Premiile in bani sunt valabile doar in cazul ocuparii celor 21 de locuri !!.
Se vor face 2 trageri la sorți ,una pentru numarul de ordine,a doua pentru stand !
Adunarea pe balta va fii Vineri 13 Iulie ora 15:30.
Tragerea la sorți începe Vineri 13 Iulie ora 16:00, ora 16:30 intrarea în stand, ora 17:30 START CONCURS !
Duminica ora 17.30 FINAL CONCURS !
Caz exceptional, daca o echipa agata un peste inaintea semnalului de
sfarsit, va avea la dispozitie inca 15 min pt a scoate pestele!
Duminica ora 18:30 Festivitatea de premiere !
Concurs bazat pe CANTITATE-CALITATE , câștigă echipa cu cel mai mic numar de puncte . În caz de egalitate departajarea se face în funcție de CANTITATEA prinsă !
CAPTURA NU SE CUMULEAZA CU ALT PREMIU !

REGULAMENT :

1. 4 lansete / echipa ,un singur cârlig la fiecare ( ELIMINARE)
2. Momeala vie strict interzisă ( ELIMINARE)
3. Concurenții sunt obligați să nu prezinte la cântar pești răniți sau morți .( ELIMINARE)
4. Peștii trebuie manevrati cu grijă pe mal ( AVERTIZMENT )
5. Numarul de saci pe care trebuie să-l aibă o echipa este de minim 10, care trebuie sa fie modelul mare ! Peștii se vor ține câte unul în fiecare sac !
6. OBLIGATORIU Saltea de primire tip cradle ( cădiță)
7. Sunt obligatorii monturile care să permită eliberarea rapida a plumbului în caz de ruptura. (AVERTISMENT)
8. Schimbul de pești între concurenți aduce imediat ELIMINAREA echipelor !
9. Concurenții pot primii vizite la stand doar pe jos până la ora 20:00
10. Concurenții nu au voie să circule cu mașina pe toată durata competiției
11. Concurenții care încearcă să sustraga peștele vor fi imediat ELIMINAȚI din concurs !
12. Concurenții sunt obligați să trateze competiția cu sportivitate, fără urlete, scandal, muzică sau alte manifestări huliganice ! ( AVERTIZMENT )
13. Este interzisă folosirea oricărui tip de sonar sau barcă de nădit ! ( ELIMINARE)
14. În cort este permis iluminatul cu orice, în afara acestuia decât lanternă de cap !
15. Toate activitățile legate de pescuit ( nădire,lansat,drill) se desfășoara în stand fără a deranja vecinii ! În caz de forță majoră vecinii putându-și da acceptul pentru scoaterea peștelui în standul lor !
16. Concurenții sunt obligați să lase standul în perfectă stare de curățenie , fără chiștoace de tigări,coji de semințe sau alte gunoaie împrăștiate pe jos !
17. Se poate intra in apă numai până la nivelul genunchilor sau al cizmelor ! ( AVERTIZMENT)
18. NĂDIREA GREA ESTE PERIMSĂ DECÂT PE TIMPUL ZILEI ÎNTRE 09:00- 12:00, în restul competiției nădirea se face cu cobra sau praștia de mână cu bulgări de maxim 30 mm ( AVERTIZMENT)
19. Se poate nădii cu boilies,groundbait sau semințe (obligatoriu preparate)
20. Se poate pescui cu plumb in line,momitor sau brăduț !

ARBITRAJ

1. Se fac 5 cântare oficiale dupa cum urmeaza: Vineri incepand cu ora 21.30, Sambata incepand cu orele: 07.30 si 19:30, Duminica incepand cu orele: 07:30 si 17:30.
2 . La fiecare cântar ( oficial sau suplimentar ) un vecin de stand este OBLIGAT să participe !
3. Cântar suplimentar se face doar în cazul capturării amurilor, al crapilor de peste 10 kg și al epuizării celor 10 saci de păstrare !
4. Arbitrii sunt obligați să aplice regulamentul , să se AUTOSESIZEZE când este cazul și să noteze avertizmentele în foaia de concurs !
5. În cazul în care apar neînțelegeri între 2 concurenți vecini ( referitoare la zona de pescuit ) cel care ia decizia finală este arbitrul șef care va stabilii locul amplasării markerului !
6. Contestațiile pot fi aduse la cunoștiința arbitrului decât în scris , în maxim 1 ora de la consumarea faptei !
Orice contestație ulterioară nu va mai fi luată în considerare !
La o contestație se depune o garanție de 200 de lei . În cazul în care contestația se dovedește îndreptățită echipa primește garanția înapoi !
7. Înainte de începerea competiției arbitrii vor verifica prezența saltelei de tip cădița , a celor 10 saci de păstrare , a minciogului ecologic , a sprayului dezinfectant și a monturilor care să permita eliberarea rapidă a plumbului in caz de ruptură !
8. Echipele care nu dețin echipamentul corespunzator vor începe competiția după remedierea situației !
9. Orice încercare de fraudare a rezultatelor aduce de sine ELIMINAREA directa din concurs !
10. Limbajul agresiv și injuriile la adresa arbitrilor aduc ELIMINAREA concurentului !


Doar avansul de 250 lei garanteaza locul in concurs !
Pentru mai multe detalii despre concurs , achitarea taxei de participare la tel :
0724.376.456 George Dumitru


Fişiere ataşate:
baneer bun.jpg
baneer bun.jpg [ 97.47 KiB | Vizualizat de 185 ori ]

_________________
CS APS
Sus
 Profil  
 
MesajScris: Mie Iul 04, 2018 10:33 am 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Lun Sep 30, 2013 5:56 pm
Mesaje: 350
Localitate: Bucuresti
CUPA Balta CHITA 2 Ediția II

DATA: 13-15 Iulie (48 ore)

ORGANIZATOR :
Administratia Balta Chita 2.


TAXA :500 lei echipa 2-3 pescari
Concurs bazat pe CANTITATE-CALITATE
3 SECTOARE (A,B,C). LOCURI DISPONIBILE-21
Punctează crapul comun,oglinda si amurul de la 1 kg !


LOCUL 1 la General : CUPE+ DIPLOME + 3000 lei
LOCUL 2 la General : CUPE+ DIPLOME + 1700lei
LOCUL 3 la General : CUPE+ DIPLOME + 800lei
CAPTURA : CUPE +DIPLOME+PREMII SPONSOR
LOCURILE 1 pe fiecare sector : CUPE+DIPLOME+PREMII SPONSOR

Premiile in bani sunt valabile doar in cazul ocuparii celor 21 de locuri !!.
Se vor face 2 trageri la sorți ,una pentru numarul de ordine,a doua pentru stand !
Adunarea pe balta va fii Vineri 13 Iulie ora 15:30.
Tragerea la sorți începe Vineri 13 Iulie ora 16:00, ora 16:30 intrarea în stand, ora 17:30 START CONCURS !
Duminica ora 17.30 FINAL CONCURS !
Caz exceptional, daca o echipa agata un peste inaintea semnalului de
sfarsit, va avea la dispozitie inca 15 min pt a scoate pestele!
Duminica ora 18:30 Festivitatea de premiere !
Concurs bazat pe CANTITATE-CALITATE , câștigă echipa cu cel mai mic numar de puncte . În caz de egalitate departajarea se face în funcție de CANTITATEA prinsă !
CAPTURA NU SE CUMULEAZA CU ALT PREMIU !

REGULAMENT :

1. 4 lansete / echipa ,un singur cârlig la fiecare ( ELIMINARE)
2. Momeala vie strict interzisă ( ELIMINARE)
3. Concurenții sunt obligați să nu prezinte la cântar pești răniți sau morți .( ELIMINARE)
4. Peștii trebuie manevrati cu grijă pe mal ( AVERTIZMENT )
5. Numarul de saci pe care trebuie să-l aibă o echipa este de minim 10, care trebuie sa fie modelul mare ! Peștii se vor ține câte unul în fiecare sac !
6. OBLIGATORIU Saltea de primire tip cradle ( cădiță)
7. Sunt obligatorii monturile care să permită eliberarea rapida a plumbului în caz de ruptura. (AVERTISMENT)
8. Schimbul de pești între concurenți aduce imediat ELIMINAREA echipelor !
9. Concurenții pot primii vizite la stand doar pe jos până la ora 20:00
10. Concurenții nu au voie să circule cu mașina pe toată durata competiției
11. Concurenții care încearcă să sustraga peștele vor fi imediat ELIMINAȚI din concurs !
12. Concurenții sunt obligați să trateze competiția cu sportivitate, fără urlete, scandal, muzică sau alte manifestări huliganice ! ( AVERTIZMENT )
13. Este interzisă folosirea oricărui tip de sonar sau barcă de nădit ! ( ELIMINARE)
14. În cort este permis iluminatul cu orice, în afara acestuia decât lanternă de cap !
15. Toate activitățile legate de pescuit ( nădire,lansat,drill) se desfășoara în stand fără a deranja vecinii ! În caz de forță majoră vecinii putându-și da acceptul pentru scoaterea peștelui în standul lor !
16. Concurenții sunt obligați să lase standul în perfectă stare de curățenie , fără chiștoace de tigări,coji de semințe sau alte gunoaie împrăștiate pe jos !
17. Se poate intra in apă numai până la nivelul genunchilor sau al cizmelor ! ( AVERTIZMENT)
18. NĂDIREA GREA ESTE PERIMSĂ DECÂT PE TIMPUL ZILEI ÎNTRE 09:00- 12:00, în restul competiției nădirea se face cu cobra sau praștia de mână cu bulgări de maxim 30 mm ( AVERTIZMENT)
19. Se poate nădii cu boilies,groundbait sau semințe (obligatoriu preparate)
20. Se poate pescui cu plumb in line,momitor sau brăduț !

ARBITRAJ

1. Se fac 5 cântare oficiale dupa cum urmeaza: Vineri incepand cu orele 21.30, Sambata incepand cu orele: 07.30 si 19:30, Duminica incepand cu orele: 07:30 si 17:30.
2 . La fiecare cântar ( oficial sau suplimentar ) un vecin de stand este OBLIGAT să participe !
3. Cântar suplimentar se face doar în cazul capturării amurilor, al crapilor de peste 10 kg și al epuizării celor 10 saci de păstrare !
4. Arbitrii sunt obligați să aplice regulamentul , să se AUTOSESIZEZE când este cazul și să noteze avertizmentele în foaia de concurs !
5. În cazul în care apar neînțelegeri între 2 concurenți vecini ( referitoare la zona de pescuit ) cel care ia decizia finală este arbitrul șef care va stabilii locul amplasării markerului !
6. Contestațiile pot fi aduse la cunoștiința arbitrului decât în scris , în maxim 1 ora de la consumarea faptei !
Orice contestație ulterioară nu va mai fi luată în considerare !
La o contestație se depune o garanție de 200 de lei . În cazul în care contestația se dovedește îndreptățită echipa primește garanția înapoi !
7. Înainte de începerea competiției arbitrii vor verifica prezența saltelei de tip cădița , a celor 10 saci de păstrare , a minciogului ecologic , a sprayului dezinfectant și a monturilor care să permita eliberarea rapidă a plumbului in caz de ruptură !
8. Echipele care nu dețin echipamentul corespunzator vor începe competiția după remedierea situației !
9. Orice încercare de fraudare a rezultatelor aduce de sine ELIMINAREA directa din concurs !
10. Limbajul agresiv și injuriile la adresa arbitrilor aduc ELIMINAREA concurentului !


Doar avansul de 250 lei garanteaza locul in concurs !
Pentru mai multe detalii despre concurs , achitarea taxei de participare la tel :
0724.376.456 George Dumitru

_________________
CS APS


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Mie Iul 04, 2018 11:10 am 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Lun Sep 30, 2013 5:56 pm
Mesaje: 350
Localitate: Bucuresti
Lista participantilor care au achitat taxa:

1.Alexandru Mihai + partener - integral
2.Mihai Kraus + parteneri - avans
3.Marian-Beton + partener - avans
4.Senzor Oltenia - Scheiber Cristian + parteneri - avans
5.Andrei Iosif+ parteneri - avans
6.Chita Team 1-Marin Livezeanu + parteneri - avans
7.Mihalcea George+ parteneri - intergral
8.Nicu Dobre + Partener - avans
9.Neagu Ghe.+Partener - integral
10.Andu Dascalescu+ Iulian Dascalescu - avans
11.Dinca Decebal; Cristi Prundeanu; Tavi Prundeanu - avans

Lista de intentie:

1. BRK Carp Baits - Nicu BRK + parteneri
2. Udrea Cornel+ parteneri
3. Cristian Margarit + parteneri
4. Navitas Romania - Stefan Avram
5. Florin Parvu + Partener
6. Nicu Dobre + Partener
7. Andu Dascalescu+partener
8. Petrica Balan + partener

_________________
CS APS


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Joi Iul 05, 2018 10:34 am 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Lun Sep 30, 2013 5:56 pm
Mesaje: 350
Localitate: Bucuresti
Lista participantilor care au achitat taxa:

1.Alexandru Mihai + partener - integral
2.Mihai Kraus + parteneri - avans
3.Marian-Beton + partener - avans
4.Senzor Oltenia - Scheiber Cristian + parteneri - avans
5.Andrei Iosif+ parteneri - avans
6.Chita Team 1-Marin Livezeanu + parteneri - avans
7.Mihalcea George+ parteneri - intergral
8.Nicu Dobre + Partener - avans
9.Neagu Ghe.+Partener - integral
10.Andu Dascalescu+ Iulian Dascalescu - avans
11.Dinca Decebal; Cristi Prundeanu; Tavi Prundeanu - avans

Lista de intentie:

1. BRK Carp Baits - Nicu BRK + parteneri
2. Udrea Cornel+ parteneri
3. Cristian Margarit + parteneri
4. Navitas Romania - Stefan Avram
5. Florin Parvu + Partener
6. Nicu Dobre + Partener
7. Andu Dascalescu+partener
8. Petrica Balan + partener

Doresc sa mentionez ca tinem concursul indiferent de numarul de echipe care se vor inscrie si vor achita avans.

_________________
CS APS


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Vin Iul 06, 2018 2:19 pm 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Lun Sep 30, 2013 5:56 pm
Mesaje: 350
Localitate: Bucuresti
Lista participantilor care au achitat taxa:

1.Alexandru Mihai + partener - integral
2.Mihai Kraus + parteneri - avans
3.Marian-Beton + partener - avans
4.Senzor Oltenia - Scheiber Cristian + parteneri - avans
5.Andrei Iosif+ parteneri - avans
6.Chita Team 1-Marin Livezeanu + parteneri - avans
7.Mihalcea George+ parteneri - intergral
8.Nicu Dobre + Partener - avans
9.Neagu Ghe.+Partener - integral
10.Andu Dascalescu+ Iulian Dascalescu - avans
11.Dinca Decebal; Cristi Prundeanu; Tavi Prundeanu - avans

Lista de intentie:

1. BRK Carp Baits - Nicu BRK + parteneri
2. Udrea Cornel+ parteneri
3. Cristian Margarit + parteneri
4. Navitas Romania - Stefan Avram
5. Florin Parvu + Partener
6. Nicu Dobre + Partener
7. Andu Dascalescu+partener
8. Petrica Balan + partener

Doresc sa mentionez ca tinem concursul indiferent de numarul de echipe care se vor inscrie si vor achita avans.

_________________
CS APS


Sus
 Profil  
 
WLC Carp
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 36 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3  Următorul


   

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Furnizat de phpBB® Forum Software © phpBB Group
Template made by DEVPPL/ThatBigForum
Translation/Traducere: phpBB România
SEO MOD Installed by Ivan Petre Paul