1. TNT BAITS - Stircu Razvan
2. Fernoga Marian + Parteneri
3. C.c. Cristian - Eugene Stefanescu + parteneri ( 4 )
4. Razvan Black + Parteneri
5. Mihai Alexandru + Parteneri
6. Claudiu Pitzi + Parteneri
7. Marian Radulea + Ciovică Laurentiu
8. Miroiu Mario Lavinia Marius + Parteneri
9. Havrisciuc Gabriel Pescar Hoinar + Parteneri
10. TMNT Carp Team
11. Ovidiu Lazar + Parteneri
12. Adrian Toader + Emil Paraschiv + Laurentiu Ghilase + partener
13. Magic Boilies
14. Bona Carp Team ( 2 )
15. Ion Viorel Oprea
16. Razvan Verdes
17. Ceaun Carp Team
18. Carping Club - Adrian Hermeziu + Parteneri
19.Cazma + Bacai + Tamasanu
20. M&D - Marius Alexandru
21. Club Crap Cristian- Felix Tintea+ parteneri ( 3 )
22.Istrate Alex + Parteneri ( 1 )
23. MultiCarp Team - Eugen Kocz Kocz Eduard Claudiu Stănescu ( 5 )
24. Carp Next Level Câmpia Turzii.
25. Khetanipen Carp Team
26. Bait Team Brasov
27. Dan Magirescu + Parteneri
LISTA PARTICIPANTI
1.Istrate Alex + Parteneri - ACHITAT AVANS
2. Bona Carp Team - ACHITAT AVANS
3. C.c.C - Felix Tintea ACHITAT AVANS
4. C.c. C - Stefanescu ACHITAT AVANS
5. Carp NexT Level - ACHITAT AVANS
_________________
Carp Fishing M.C.
Concursul de la DORIPESCO va fi arbitrat de catre arbitri consacrati si profesionisti. ( Nea CICI si brigada lui)
Adrian Manac scrie:REACTUALIZARE LISTA PARTICIPARE
1. TNT BAITS - Stircu Razvan
2. Fernoga Marian + Parteneri
3. C.c. Cristian - Eugene Stefanescu + parteneri ( 4 )
4. Razvan Black + Parteneri
5. Mihai Alexandru + Parteneri
6. Claudiu Pitzi + Parteneri
7. Marian Radulea + Ciovică Laurentiu
8. Miroiu Mario Lavinia Marius + Parteneri
9. Havrisciuc Gabriel Pescar Hoinar + Parteneri
10. TMNT Carp Team
11. Ovidiu Lazar + Parteneri
12. Adrian Toader + Emil Paraschiv + Laurentiu Ghilase + partener
13. Magic Boilies
14. Bona Carp Team ( 2 )
15. Ion Viorel Oprea
16. Razvan Verdes
17. Ceaun Carp Team
18. Carping Club - Adrian Hermeziu + Parteneri
19.Cazma + Bacai + Tamasanu
20. M&D - Marius Alexandru
21. Club Crap Cristian- Felix Tintea+ parteneri ( 3 )
22.Istrate Alex + Parteneri ( 1 )
23. MultiCarp Team - Eugen Kocz Kocz Eduard Claudiu Stănescu ( 5 )
24. Carp Next Level Câmpia Turzii.
25. Khetanipen Carp Team
26. Bait Team Brasov
27. Dan Magirescu + Parteneri
28. ELIT BAITS BM
LISTA PARTICIPANTI
1.Istrate Alex + Parteneri - ACHITAT AVANS
2. Elit Baits Bucuresti - ACHITAT AVANS
3. C.c.C - Felix Tintea ACHITAT AVANS
4. C.c. C - Stefanescu ACHITAT AVANS
5. Carp NexT Level - ACHITAT AVANS
_________________
Carp Fishing M.C.
Concursul de la DORIPESCO va fi arbitrat de catre arbitri consacrati si profesionisti. ( Nea CICI si brigada lui)
Adrian Manac scrie:
REACTUALIZARE LISTA PARTICIPARE
1. TNT BAITS - Stircu Razvan
2. Fernoga Marian + Parteneri
3. C.c. Cristian - Eugene Stefanescu + parteneri ( 4 )
4. Razvan Black + Parteneri
5. Mihai Alexandru + Parteneri
6. Claudiu Pitzi + Parteneri
7. Marian Radulea + Ciovică Laurentiu
8. Miroiu Mario Lavinia Marius + Parteneri
9. Havrisciuc Gabriel Pescar Hoinar + Parteneri
10. TMNT Carp Team
11. Ovidiu Lazar + Parteneri
12. Adrian Toader + Emil Paraschiv + Laurentiu Ghilase + partener
13. Magic Boilies
14. Bona Carp Team ( 2 )
15. Ion Viorel Oprea
16. Razvan Verdes
17. Ceaun Carp Team
18. Carping Club - Adrian Hermeziu + Parteneri
19.Cazma + Bacai + Tamasanu
20. M&D - Marius Alexandru
21. Club Crap Cristian- Felix Tintea+ parteneri ( 3 )
22.Istrate Alex + Parteneri ( 1 )
23. MultiCarp Team - Eugen Kocz Kocz Eduard Claudiu Stănescu ( 5 )
24. Carp Next Level Câmpia Turzii.
25. Khetanipen Carp Team
26. Bait Team Brasov
27. Dan Magirescu + Parteneri
28. ELIT BAITS BM
29. Carp United 1 - Culita
LISTA PARTICIPANTI
1.Istrate Alex + Parteneri - ACHITAT AVANS
2. Elit Baits Bucuresti - ACHITAT AVANS
3. C.c.C - Felix Tintea ACHITAT AVANS
4. C.c. C - Stefanescu ACHITAT AVANS
5. Carp NexT Level - ACHITAT AVANS
_________________
Carp Fishing M.C.
Concursul de la DORIPESCO va fi arbitrat de catre arbitri consacrati si profesionisti. ( Nea CICI si brigada lui)
Adrian Manac scrie:Adrian Manac scrie:
REACTUALIZARE LISTA PARTICIPARE
1. TNT BAITS - Stircu Razvan
2. Fernoga Marian + Parteneri
3. C.c. Cristian - Eugene Stefanescu + parteneri ( 4 )
4. Razvan Black + Parteneri
5. Mihai Alexandru + Parteneri
6. Claudiu Pitzi + Parteneri
7. Marian Radulea + Ciovică Laurentiu
8. Miroiu Mario Lavinia Marius + Parteneri
9. Havrisciuc Gabriel Pescar Hoinar + Parteneri
10. TMNT Carp Team
11. Ovidiu Lazar + Parteneri
12. Adrian Toader + Emil Paraschiv + Laurentiu Ghilase + partener
13. Magic Boilies
14. Bona Carp Team ( 2 )
15. Ion Viorel Oprea
16. Razvan Verdes
17. Ceaun Carp Team
18. Carping Club - Adrian Hermeziu + Parteneri
19.Cozma + Bacai + Tamasanu ( 6)
20. M&D - Marius Alexandru
21. Club Crap Cristian- Felix Tintea+ parteneri ( 3 )
22.Istrate Alex + Parteneri ( 1 )
23. MultiCarp Team - Eugen Kocz Kocz Eduard Claudiu Stănescu ( 5 )
24. Carp Next Level Câmpia Turzii.
25. Khetanipen Carp Team
26. Bait Team Brasov
27. Dan Magirescu + Parteneri
28. ELIT BAITS BM
29. Carp United 1 - Culita
LISTA PARTICIPANTI
1.Istrate Alex + Parteneri - ACHITAT AVANS
2. Elit Baits Bucuresti - ACHITAT AVANS
3. C.c.C - Felix Tintea ACHITAT AVANS
4. C.c. C - Stefanescu ACHITAT AVANS
5. Carp NexT Level - ACHITAT AVANS
6. Bacain Gheorghe + Cozma Adrian + Tamasanu Bogdan - ACHITAT AVANS
_________________
Carp Fishing M.C.
Concursul de la DORIPESCO va fi arbitrat de catre arbitri consacrati si profesionisti. ( Nea CICI si brigada lui)