Cupa de Vara Green Paradise 2013

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Toni Comsa
CS SENZOR
Mesaje: 1151
Membru din: Sâm Noi 24, 2012 17:02
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: Cupa de Vara Green Paradise 2013

Mesaj de Toni Comsa »

scuze atunci si locul acesta tine foarte mult peste , pe langa inca 7 locuri ce tin ciortani la greu , adica bataia la ciortani se da pe 7 locuri, pe celelate locuri se prinde peste mare dar si peste mic in cantitati mai mici, eu zic ca balta este destul de echilibrata, acum depinde cat de mult cunoaste balta pescarul sau cat de repede se poate adapta, dar peste se prinde pe toate standurile
CS Senzor Team / Field Tester Senzor
Admin. Lacul Green Paradise
http://www.green-paradise.ro

Avatar utilizator
Toni Comsa
CS SENZOR
Mesaje: 1151
Membru din: Sâm Noi 24, 2012 17:02
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: Cupa de Vara Green Paradise 2013

Mesaj de Toni Comsa »

si bax te rog frumos sa rectifici 70 de pesti in 12 ore , ca 12 ore ai stat de baut :lol:
CS Senzor Team / Field Tester Senzor
Admin. Lacul Green Paradise
http://www.green-paradise.ro

valiauto68
Mesaje: 507
Membru din: Dum Feb 13, 2011 13:25
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Cupa de Vara Green Paradise 2013

Mesaj de valiauto68 »

Toni86 scrie:era deja , ultimele 2 echipe au platit in aceeasi zi , una din ele era in asteptare, dar urmarind concursul cupa tarom, ce s-a tinut cu 18 echipe ,am introdus al 18 loc ce va fi pozitionat pe insula mica , cu alte cuvinte nu am umblat deloc la micsorarea locurilor , acest loc este capatul baltii si tine foarte mult peste

Tony ai putea sa pui la bataie si standul de langa calugar si poate pe malul celalalt si astfel sa fie lumea multumita daca vrea sa participe!

Cat despre micsorarea locurilor... nu prea mai ai cum (si asa fie vorba intre noi se cam canta hora unirii, mana in mana..)
Cat despre cat de mult peste s-a prins la cupa tarom... baietii sa se uite pe clasamente pt ca au fost echipe care nu au avut nici macar 5 baboi!

Fire intinse tuturor si atmosfera frumoasa!

Avatar utilizator
Toni Comsa
CS SENZOR
Mesaje: 1151
Membru din: Sâm Noi 24, 2012 17:02
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: Cupa de Vara Green Paradise 2013

Mesaj de Toni Comsa »

Vali nu a spus nimeni de micsorarea locurilor de pescuit, locul de la calugar este in concurs , la cupa tarom sa pescuit 24 de ore dupa inundatii ,un concurs la crap este minim 48 de ore, eu zic ca s-a prins mult peste si la cupa tarom, nu ai fost cu noi la cantarire sa vezi de ce am intarziat cu cantarul pana la 2 , am cantarit si 30 de exemplare, am vazut in unele discutii ca nu prea ti-a convenit balta nici inainte nici dupa concurs , daca ai ceva cu mine personal sau cu balta ce o administrez inafara faptului ca este mica si alte directii de pescuit nu pot sa dau , te rog frumos sa imi spui , toate cele bune.
CS Senzor Team / Field Tester Senzor
Admin. Lacul Green Paradise
http://www.green-paradise.ro

vioreld2008
Mesaje: 153
Membru din: Mie Apr 22, 2009 20:36
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Cupa de Vara Green Paradise 2013

Mesaj de vioreld2008 »

valiauto68 scrie:
Toni86 scrie:era deja , ultimele 2 echipe au platit in aceeasi zi , una din ele era in asteptare, dar urmarind concursul cupa tarom, ce s-a tinut cu 18 echipe ,am introdus al 18 loc ce va fi pozitionat pe insula mica , cu alte cuvinte nu am umblat deloc la micsorarea locurilor , acest loc este capatul baltii si tine foarte mult peste

Tony ai putea sa pui la bataie si standul de langa calugar si poate pe malul celalalt si astfel sa fie lumea multumita daca vrea sa participe!

Cat despre micsorarea locurilor... nu prea mai ai cum (si asa fie vorba intre noi se cam canta hora unirii, mana in mana..)
Cat despre cat de mult peste s-a prins la cupa tarom... baietii sa se uite pe clasamente pt ca au fost echipe care nu au avut nici macar 5 baboi!

Fire intinse tuturor si atmosfera frumoasa!
Parerea mea e a sunt de ajuns 18 echipe,noi la cel de 24 de ore am fost pe standul 15 si am luat mai multi pesti din malul de vis a vis.
Dinu Viorel.

Avatar utilizator
bax
Mesaje: 723
Membru din: Lun Apr 09, 2012 12:12
Puncte: 0
Localitate: moreni
Contact:

Re: Cupa de Vara Green Paradise 2013

Mesaj de bax »

La tancabesti la cupa senior care e in desfasurare,au fost echipe care nu au luat nici un peste in 24 ore, asta inseamna ca tragem concluzii ca nu are peste sau ca sunt n factori in a prinde ceva.stima.cat despre baut a fost un concurs amical la care am venit in primul rand sa ma simt bine,am avut vecini de treaba,organizare buna deci a fost ok.
Carpbait

valiauto68
Mesaje: 507
Membru din: Dum Feb 13, 2011 13:25
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Cupa de Vara Green Paradise 2013

Mesaj de valiauto68 »

Toni86 scrie:Vali nu a spus nimeni de micsorarea locurilor de pescuit, locul de la calugar este in concurs , la cupa tarom sa pescuit 24 de ore dupa inundatii ,un concurs la crap este minim 48 de ore, eu zic ca s-a prins mult peste si la cupa tarom, nu ai fost cu noi la cantarire sa vezi de ce am intarziat cu cantarul pana la 2 , am cantarit si 30 de exemplare, am vazut in unele discutii ca nu prea ti-a convenit balta nici inainte nici dupa concurs , daca ai ceva cu mine personal sau cu balta ce o administrez inafara faptului ca este mica si alte directii de pescuit nu pot sa dau , te rog frumos sa imi spui , toate cele bune.
Tony nu ne cunoastem, decat din vedere, deci nu am nici cea mai mica problema cu tine! Probabil ca eu sant altfel si poate ca am comentat ceva ce nici nu ma interesa. Nu eu am ales balta pentru cupa tarom...am venit pentru ca s-a intamplat ce s-a intamplat cu sulimanu... Despicam firul in 4? nu mai are rost.


Aici este topicul tau cu concursul si asa trebuie sa ramana! Daca crezi ca vrei sa justific ceva din cele ce am afirmat o s-o discutam pe privat.

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Cupa de Vara Green Paradise 2013

Mesaj de osc1or »

Am si eu o intrebare, nu ca as tinti eu vreun premiu la acest concurs dar totusi sunt curios in ce masura va influenta intrarea echipei nr 18 fondul de premiere?
Critic echilibrat

Avatar utilizator
Toni Comsa
CS SENZOR
Mesaje: 1151
Membru din: Sâm Noi 24, 2012 17:02
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: Cupa de Vara Green Paradise 2013

Mesaj de Toni Comsa »

fonul de premiere in bani nu va fi influentat , dar cupele si masa festiva vor fi influnetate cu siguranta
CS Senzor Team / Field Tester Senzor
Admin. Lacul Green Paradise
http://www.green-paradise.ro

Avatar utilizator
otto_ph
Mesaje: 417
Membru din: Mie Feb 29, 2012 12:33
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti
Contact:

Re: Cupa de Vara Green Paradise 2013

Mesaj de otto_ph »

*premiile sunt valabile doar in cazul ocuparii celor 18 de locuri !!!! Toni, zici ca ai avut gura aurita....... :lol: . Hai tatii, te salut si fire intinse la baieti, si noi ne vedem la urmatoarea competitie.
Viata este de unica folosinta, n-o cauta la 38!

- Otto Fishing Team -

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”