Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.
Moderatori: Ivan Petre Paul , odoctee , Irinel Nitu
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183 Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann » Sâm Mar 08, 2014 13:30
9locuri libere.
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183 Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann » Mar Mar 18, 2014 23:48
8 locuri libere!
catalinmitran
Mesaje: 19 Membru din: Lun Iul 01, 2013 22:20
Puncte: 0
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de catalinmitran » Vin Mar 21, 2014 23:32
Catalin Mitran + parteneri
Nici macar pestele nu ar intra in belele daca si-ar tine gura inchisa!
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183 Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann » Sâm Mar 22, 2014 23:40
1.Adi Dobre-Crangasu Laurentiu-Victor Constantin-achitat avans.
2.Eugene Stefanescu-Boricean Gabriel-Lucian Robu-achitat integral.
3.Florin Pocris+parteneri
4.Mircea Popescu+parteneri
5.Cristian Solociuc+parteneri-achitat integral.
6.Florentin Vilceanu+Ionut Francu+Constantin Adrian-achitat integral.
7.Flavius Draghici+Bogdan Pascu+Costel Le Chef-achitat integral.
8.Cladiu Garlea
9.Baronu+parteneri
10.Our Carp Team-Calaretu Silviu-Gasteanu Iulian
11.Stoia Ciprian
12.Serban Catalin(viper28)+Gontaru Stefan(pestanu)+Gutu Stanislav(Stas)-achitat avans.
13.Alin Muha+parteneri-achitat integral.
14.Negrila Catalin-Lucian Sclebea-achitat integral.
15.Nicu Ladarescu+Cojocaru+partener-achitat integral.
16.Remix Fishing Team:Ghilase Laurentiu+Alexandru Ionel+Constantinescu Ionut
17.Zangolea Cristian-Cretu Cristian-achitat avans.
18.Nae Popescu + echipa-achitat integral.
19.Anghelin Andi+parteneri.
20.Cezar Samoila+parteneri-achitat integral.
21.Dobre Cristian+Birnescu Valentin.
22.Alex Voica+parteneri.
23.Cartas Viorel+Sebi+Cata-achitat avans.
24.Anton Adrian+parteneri.
25.Vidin Cosmin+parteneri.
26.Chiticaru Lucian+parteneri.
27.Petre Radu+Andrei Popescu+partener-achitat integral.
28.Niculae Andrei+parteneri.
29.Andrei Colotelo+parteneri.
30.Eugen Kocz+Eudard Kocz-achitat integral.
31.Lorin Gabriel+Radulescu Ion+Dan-achitat integral
32.Ghimes Mihai+parteneri.
33.Constantinescu Nicusor+Negru Laurentiu-achitat integral.
34.Ilie Stefan+Petcu George-achitat integral.
35.Florea Cornel+Andi Cioriciu
36.Gociu Costel+parteneri-achitat integral.
37.Petriciu+parteneri-achitat integral.
38.Negrea Catalin+Brezae Darius+Cotruta Ciprian.
39.Catalin Mitran+parteneri.
la acest concurs, participantii vor beneficia de urmatoarele:
150litri bere-Cristian Solociuc
ziua 1-gratar din partea casei.(mici+porc)
ziua 2-ceaun din partea casei.(pomana porcului+cartofi)
Concursul se va tine indiferent de numarul echipelor, dar nu mai mult de 30!
12 echipe premiate cu premii de la sponsori.toti participantii vor primi cupe si diplome.
Florin Masu-sef la gratar
Ionut Voicu-ospatar sef
Radu Badica-sef la ceaun
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183 Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann » Mie Apr 16, 2014 15:12
1.Adi Dobre-Crangasu Laurentiu-Victor Constantin-achitat avans.
2.Eugene Stefanescu-Boricean Gabriel-Lucian Robu-achitat integral.
3.Florin Pocris+parteneri
4.Mircea Popescu+parteneri
5.Cristian Solociuc+parteneri-achitat integral.
6.Florentin Vilceanu+Ionut Francu+Constantin Adrian-achitat integral.
7.Flavius Draghici+Bogdan Pascu+Costel Le Chef-achitat integral.
8.Cladiu Garlea
9.Baronu+parteneri
10.Our Carp Team-Calaretu Silviu-Gasteanu Iulian
11.Stoia Ciprian
12.Serban Catalin(viper28)+Gontaru Stefan(pestanu)+Gutu Stanislav(Stas)-achitat avans.
13.Alin Muha+parteneri-achitat integral.
14.Negrila Catalin-Lucian Sclebea-achitat integral.
15.Nicu Ladarescu+Cojocaru+partener-achitat integral.
16.Remix Fishing Team:Ghilase Laurentiu+Alexandru Ionel+Constantinescu Ionut
17.Zangolea Cristian-Cretu Cristian-achitat avans.
18.Nae Popescu + echipa-achitat integral.
19.Anghelin Andi+parteneri.
20.Cezar Samoila+parteneri-achitat integral.
21.Dobre Cristian+Birnescu Valentin.
22.Alex Voica+parteneri.
23.Cartas Viorel+Sebi+Cata-achitat avans.
24.Anton Adrian+parteneri.
25.Vidin Cosmin+parteneri.
26.Chiticaru Lucian+parteneri.
27.Petre Radu+Andrei Popescu+partener-achitat integral.
28.Niculae Andrei+parteneri.
29.Andrei Colotelo+parteneri.
30.Eugen Kocz+Eudard Kocz-achitat integral.
31.Lorin Gabriel+Radulescu Ion+Dan-achitat integral
32.Ghimes Mihai+parteneri.
33.Constantinescu Nicusor+Negru Laurentiu-achitat integral.
34.Ilie Stefan+Petcu George-achitat integral.
35.Florea Cornel+Andi Cioriciu
36.Gociu Costel+parteneri-achitat integral.
37.Petriciu+parteneri-achitat integral.
38.Negrea Catalin+Brezae Darius+Cotruta Ciprian.
39.Catalin Mitran+parteneri.
la acest concurs, participantii vor beneficia de urmatoarele:
150litri bere-Cristian Solociuc
ziua 1-gratar din partea casei.(mici+porc)
ziua 2-ceaun din partea casei.(pomana porcului+cartofi)
PREMII SPONSORI IN VALOARE DE 5000-8000LEI!
Concursul se va tine indiferent de numarul echipelor, dar nu mai mult de 30!
12 echipe premiate cu premii de la sponsori.toti participantii vor primi cupe si diplome.
Florin Masu-sef la gratar
Ionut Voicu-ospatar sef
Radu Badica-sef la ceaun
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183 Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann » Vin Apr 18, 2014 13:51
1.Adi Dobre-Crangasu Laurentiu-Victor Constantin-achitat avans.
2.Eugene Stefanescu-Boricean Gabriel-Lucian Robu-achitat integral.
3.Florin Pocris+parteneri
4.Mircea Popescu+parteneri
5.Cristian Solociuc+parteneri-achitat integral.
6.Florentin Vilceanu+Ionut Francu+Constantin Adrian-achitat integral.
7.Flavius Draghici+Bogdan Pascu+Costel Le Chef-achitat integral.
8.Cladiu Garlea
9.Baronu+parteneri
10.Our Carp Team-Calaretu Silviu-Gasteanu Iulian
11.Stoia Ciprian
12.Serban Catalin(viper28)+Gontaru Stefan(pestanu)+Gutu Stanislav(Stas)-achitat avans.
13.Alin Muha+parteneri-achitat integral.
14.Negrila Catalin-Lucian Sclebea-achitat integral.
15.Nicu Ladarescu+Cojocaru+partener-achitat integral.
16.Remix Fishing Team:Ghilase Laurentiu+Alexandru Ionel+Constantinescu Ionut
17.Zangolea Cristian-Cretu Cristian-achitat avans.
18.Nae Popescu + echipa-achitat integral.
19.Anghelin Andi+parteneri.
20.Cezar Samoila+parteneri-achitat integral.
21.Dobre Cristian+Birnescu Valentin.
22.Alex Voica+parteneri.
23.Cartas Viorel+Sebi+Cata-achitat avans.
24.Anton Adrian+parteneri.
25.Vidin Cosmin+parteneri.
26.Chiticaru Lucian+parteneri.
27.Petre Radu+Andrei Popescu+partener-achitat integral.
28.Niculae Andrei+parteneri.
29.Andrei Colotelo+parteneri.
30.Eugen Kocz+Eudard Kocz-achitat integral.
31.Lorin Gabriel+Radulescu Ion+Dan-achitat integral
32.Ghimes Mihai+parteneri.
33.Constantinescu Nicusor+Negru Laurentiu-achitat integral.
34.Ilie Stefan+Petcu George-achitat integral.
35.Florea Cornel+Andi Cioriciu
36.Gociu Costel+parteneri-achitat integral.
37.Petriciu+parteneri-achitat integral.
38.Negrea Catalin+Brezae Darius+Cotruta Ciprian.
39.Catalin Mitran+parteneri.
40.WLC Carp Team-achitat integral.
la acest concurs, participantii vor beneficia de urmatoarele:
150litri bere-Cristian Solociuc
ziua 1-gratar din partea casei.(mici+porc)
ziua 2-ceaun din partea casei.(pomana porcului+cartofi)
PREMII SPONSORI IN VALOARE DE 5000-8000LEI!
Concursul se va tine indiferent de numarul echipelor, dar nu mai mult de 30!
12 echipe premiate cu premii de la sponsori.toti participantii vor primi cupe si diplome.
Florin Masu-sef la gratar
Ionut Voicu-ospatar sef
Radu Badica-sef la ceaun
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183 Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann » Sâm Apr 19, 2014 15:43
1.Adi Dobre-Crangasu Laurentiu-Victor Constantin-achitat avans.
2.Eugene Stefanescu-Boricean Gabriel-Lucian Robu-achitat integral.
3.Florin Pocris+parteneri
4.Mircea Popescu+parteneri-achitat integral.
5.Cristian Solociuc+parteneri-achitat integral.
6.Florentin Vilceanu+Ionut Francu+Constantin Adrian-achitat integral.
7.Flavius Draghici+Bogdan Pascu+Costel Le Chef-achitat integral.
8.Cladiu Garlea
9.Baronu+parteneri
10.Our Carp Team-Calaretu Silviu-Gasteanu Iulian
11.Stoia Ciprian
12.Serban Catalin(viper28)+Gontaru Stefan(pestanu)+Gutu Stanislav(Stas)-achitat avans.
13.Alin Muha+parteneri-achitat integral.
14.Negrila Catalin-Lucian Sclebea-achitat integral.
15.Nicu Ladarescu+Cojocaru+partener-achitat integral.
16.Remix Fishing Team:Ghilase Laurentiu+Alexandru Ionel+Constantinescu Ionut
17.Zangolea Cristian-Cretu Cristian-achitat avans.
18.Nae Popescu + echipa-achitat integral.
19.Anghelin Andi+parteneri.
20.Cezar Samoila+parteneri-achitat integral.
21.Dobre Cristian+Birnescu Valentin.
22.Alex Voica+parteneri.
23.Cartas Viorel+Sebi+Cata-achitat avans.
24.Anton Adrian+parteneri.
25.Vidin Cosmin+parteneri.
26.Chiticaru Lucian+parteneri.
27.Petre Radu+Andrei Popescu+partener-achitat integral.
28.Niculae Andrei+parteneri-achitat integral.
29.Andrei Colotelo+parteneri.
30.Eugen Kocz+Eudard Kocz-achitat integral.
31.Lorin Gabriel+Radulescu Ion+Dan-achitat integral
32.Ghimes Mihai+parteneri.
33.Constantinescu Nicusor+Negru Laurentiu-achitat integral.
34.Ilie Stefan+Petcu George-achitat integral.
35.Florea Cornel+Andi Cioriciu
36.Gociu Costel+parteneri-achitat integral.
37.Petriciu+parteneri-achitat integral.
38.Negrea Catalin+Brezae Darius+Cotruta Ciprian.
39.Catalin Mitran+parteneri.
40.WLC Carp Team-achitat integral.
41.Petrol+parteneri-achitat integral.
la acest concurs, participantii vor beneficia de urmatoarele:
150litri bere-Cristian Solociuc
ziua 1-gratar din partea casei.(mici+porc)
ziua 2-ceaun din partea casei.(pomana porcului+cartofi)
PREMII SPONSORI IN VALOARE DE 5000-8000LEI!
Concursul se va tine indiferent de numarul echipelor, dar nu mai mult de 30!
12 echipe premiate cu premii de la sponsori.toti participantii vor primi cupe si diplome.
Florin Masu-sef la gratar
Ionut Voicu-ospatar sef
Radu Badica-sef la ceaun
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183 Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann » Sâm Apr 19, 2014 15:57
LISTA CU CEI CARE AU ACHITAT AVANS SAU INTEGRAL![/color]
1.Adi Dobre-Crangasu Laurentiu-Victor Constantin-achitat avans.
2.Eugene Stefanescu-Boricean Gabriel-Lucian Robu-achitat integral.
3.Mircea Popescu+parteneri-achitat integral.
4.Cristian Solociuc+parteneri-achitat integral.
5.Florentin Vilceanu+Ionut Francu+Constantin Adrian-achitat integral.
6.Flavius Draghici+Bogdan Pascu+Costel Le Chef-achitat integral.
7.Serban Catalin(viper28)+Gontaru Stefan(pestanu)+Gutu Stanislav(Stas)-achitat avans.
8.Alin Muha+parteneri-achitat integral.
9.Nicu Ladarescu+Cojocaru+partener-achitat integral.
10.Zangolea Cristian-Cretu Cristian-achitat avans.
11.Nae Popescu + echipa-achitat integral.
12.Cezar Samoila+parteneri-achitat integral.
13.Cartas Viorel+Sebi+Cata-achitat avans.
14.Vidin Cosmin+parteneri-achitat integral.
15.Petre Radu+Andrei Popescu+partener-achitat integral.
16.Niculae Andrei+parteneri-achitat integral.
17.Eugen Kocz+Eudard Kocz-achitat integral.
18.Lorin Gabriel+Radulescu Ion+Dan-achitat integral
19.Constantinescu Nicusor+Negru Laurentiu-achitat integral.
20.Ilie Stefan+Petcu George-achitat integral.
21.Petriciu+parteneri-achitat integral.
22.WLC Carp Team-achitat integral.
23.Petrol+parteneri-achitat integral.
7 LOCURI LIBERE!
la acest concurs, participantii vor beneficia de urmatoarele:
150litri bere-Cristian Solociuc
ziua 1-gratar din partea casei.(mici+porc)
ziua 2-ceaun din partea casei.(pomana porcului+cartofi)
PREMII SPONSORI IN VALOARE DE 5000-8000LEI!
Concursul se va tine indiferent de numarul echipelor, dar nu mai mult de 30!
12 echipe premiate cu premii de la sponsori.toti participantii vor primi cupe si diplome.
Florin Masu-sef la gratar
Ionut Voicu-ospatar sef
Radu Badica-sef la ceaun
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183 Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann » Dum Mai 04, 2014 14:25
LISTA CU CEI CARE AU ACHITAT AVANS SAU INTEGRAL![/color]
1.Adi Dobre-Crangasu Laurentiu-Victor Constantin-achitat avans.
2.Eugene Stefanescu-Boricean Gabriel-Lucian Robu-achitat integral.
3.Mircea Popescu+parteneri-achitat integral.
4.Cristian Solociuc+parteneri-achitat integral.
5.Florentin Vilceanu+Ionut Francu+Constantin Adrian-achitat integral.
6.Flavius Draghici+Bogdan Pascu+Costel Le Chef-achitat integral.
7.Serban Catalin(viper28)+Gontaru Stefan(pestanu)+Gutu Stanislav(Stas)-achitat avans.
8.Solociuc jr+parteneriachitat integral.
9.Nicu Ladarescu+Cojocaru+partener-achitat integral.
10.Zangolea Cristian-Cretu Cristian-achitat avans.
11.Nae Popescu + echipa-achitat integral.
12.Cezar Samoila+parteneri-achitat integral.
13.Cartas Viorel+Sebi+Cata-achitat avans.
14.Vidin Cosmin+parteneri-achitat integral.
15.Petre Radu+Andrei Popescu+partener-achitat integral.
16.Niculae Andrei+parteneri-achitat integral.
17.Eugen Kocz+Eudard Kocz-achitat integral.
18.Lorin Gabriel+Radulescu Ion+Dan-achitat integral
19.Constantinescu Nicusor+Negru Laurentiu-achitat integral.
20.Ilie Stefan+Petcu George-achitat integral.
21.Petriciu+parteneri-achitat integral.
22.WLC Carp Team-achitat integral.
23.Petrol+parteneri-achitat integral.
24.Adrian Scarlat+parteneri-achitat avans.
6 LOCURI LIBERE!
la acest concurs, participantii vor beneficia de urmatoarele:
150litri bere-Cristian Solociuc
ziua 1-gratar din partea casei.(mici+porc)
ziua 2-ceaun din partea casei.(pomana porcului+cartofi)
PREMII SPONSORI IN VALOARE DE 5000-8000LEI!
Concursul se va tine indiferent de numarul echipelor, dar nu mai mult de 30!
12 echipe premiate cu premii de la sponsori.toti participantii vor primi cupe si diplome.
Florin Masu-sef la gratar
Ionut Voicu-ospatar sef
Radu Badica-sef la ceaun