CUPA IERNII 01-04 noiembrie 2007, Moara Vlasiei

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Dan Marinita
Pescar de competitie
Mesaje: 600
Membru din: Lun Feb 12, 2007 10:54
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de Dan Marinita »

Domnule IULIAN :lol: Daca toata lumea e de acord ca runner-ul are voie sa traga la minciog asa sa fie :D Eu nu ma ocup de cat de tot ce ne trebuie ca sa putem desfasura acest concurs.Vezi ca daca APCR-ul nu va organiza in primavara editia a2a a cupei primaverii la crap ,pe tine va cadea magareata sa-l organizezi :lol: asa ca vezi de pe acum cum faci :lol:

Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1705
Membru din: Mie Dec 06, 2006 14:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Mesaj de George-Alexandru »

va avea ajutoare :D :D

Avatar utilizator
Dan Marinita
Pescar de competitie
Mesaje: 600
Membru din: Lun Feb 12, 2007 10:54
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de Dan Marinita »

Ce parere aveti de 3 membri in echipa cu drepturi depline la aceiasi taxa :)

Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1705
Membru din: Mie Dec 06, 2006 14:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Mesaj de George-Alexandru »

Dan Marinita scrie:Ce parere aveti de 3 membri in echipa cu drepturi depline la aceiasi taxa :)
excelenta :D

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

4 oameni cred ca ar fi mai indicat ca doar se pescuieste cu 4 lansete !
si la concursul asta o sa ai paznici in spate sa te supravegheze si cand te caci ? iar patronul iar ii va obliga pe concurenti sa parcheze masinile cum a vazut el in filme ? :evil:

Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1705
Membru din: Mie Dec 06, 2006 14:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Mesaj de George-Alexandru »

au mai fost concursuri cu 3 oameni cu drepturi depline,in primavara nu a stat nimeni in spatele nostru(poate doar vizitatorii).iar treaba cu masina este poate doar o masura de securitate luata de patron.participa cine doreste.

PETCU VICTOR
Mesaje: 119
Membru din: Mar Feb 06, 2007 18:39
Puncte: 0
Localitate: Moara Vlasiei

Mesaj de PETCU VICTOR »

aurel radulescu scrie:4 oameni cred ca ar fi mai indicat ca doar se pescuieste cu 4 lansete !
si la concursul asta o sa ai paznici in spate sa te supravegheze si cand te caci ? iar patronul iar ii va obliga pe concurenti sa parcheze masinile cum a vazut el in filme ? :evil:
EU CRED CA AR MAI FI INDICAT 5 OAMENI,NU DE ALTA DAR EXISTA SI MINCIOC :lol: IN ALTA ORDINE DE IDEI D-LE NU STIU DE CE VA SUPARAT FELUL IN CARE SAU PARCAT MASINILE (PROBABIL CA SE VEDEA PREA FRUMOS SI IN PLUS CRED CA SE VEDEA DE LA O POSTA CA ORGANIZAREA A FOST DE NOTA 10 ) :shock:RESTUL CU PAZNICII NICI NU VREAU SA COMENTEZ :!: :?:

PETCU VICTOR
Mesaje: 119
Membru din: Mar Feb 06, 2007 18:39
Puncte: 0
Localitate: Moara Vlasiei

Mesaj de PETCU VICTOR »

PETCU VICTOR scrie:
aurel radulescu scrie:4 oameni cred ca ar fi mai indicat ca doar se pescuieste cu 4 lansete !
si la concursul asta o sa ai paznici in spate sa te supravegheze si cand te caci ? iar patronul iar ii va obliga pe concurenti sa parcheze masinile cum a vazut el in filme ? :evil:
EU CRED CA AR MAI FI INDICAT 5 OAMENI,NU DE ALTA DAR EXISTA SI MINCIOC :lol: IN ALTA ORDINE DE IDEI D-LE NU STIU DE CE VA SUPARAT FELUL IN CARE SAU PARCAT MASINILE (PROBABIL CA SE VEDEA PREA FRUMOS SI IN PLUS CRED CA SE VEDEA DE LA O POSTA CA ORGANIZAREA A FOST DE NOTA 10 ) :shock:RESTUL CU PAZNICII NICI NU VREAU SA COMENTEZ :!: :?:
P.S. DACA NU VA SUPARATI DLE AUREL RADULESCU,DVS NICI MACAR NU ATI PARTICIPAT LA CONCURSUL DIN PRIMAVARA,SAU POATE ATI PARTICIPAT CA SPECTATOR PT CA EU NU V-AM VAZUT NUMELE TRECUT PE LISTA CONCURENTILOR :lol: ) MOTIV CARE MA FECE SA CRED CA AR FI MAI BINE SA NU MAI COMENTATI :oops:

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

domnule Petcu, masinile nu le tineti asa de frumusete sa fim seriosi :!:
Iar de comentat pot sa comentez cat vreau ca pana la urma eu platesc nu dumneata.
iar atitudinea care o ai fata de pescari , spune tot despre criza piscicola din romania. ar trebui ca toti patronii care aveti balti sa va purtati cu delicatete si chiar cu umilinta cu pescarii, ca pana la urma traiti din banii lor ! mai duceti-va si voi prin germania sau ungarias sa vedeti cum sunt tratati pescarii :!:

PETCU VICTOR
Mesaje: 119
Membru din: Mar Feb 06, 2007 18:39
Puncte: 0
Localitate: Moara Vlasiei

Mesaj de PETCU VICTOR »

[quote="aurel radulescu"]domnule Petcu, masinile nu le tineti asa de frumusete sa fim seriosi " Dle nu inteleg care va este problema nu cred ca merita sa mai discut cu dvs asa ca va rog sa nu mai comentati pt ca nici macar spectator nu ati fost la acel concurs :twisted:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”