CUPA IERNII 01-04 noiembrie 2007, Moara Vlasiei

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Jujak
Mesaje: 219
Membru din: Joi Feb 02, 2006 13:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Jujak »

Nu cred ca are vre-o importanta , daca sau nu am participat la concursurilre de pe M.V. 2. Aici erea vorba de atitudinea voastra ca patroni de baltii , fata de pescarii de rind , si respectul fata de acestia care va baga banii in buzunar. P.S. NU CRED CA TRAITI :!: DOAR DIN BANII STRINSI LA CONCURSURII :!: DOMNULE PETCU. Si inca ceva :!: aici are voie oricine sa-si dea cu parerea si sa COMENTEZE despre crapfishingul din Romania :idea:
CLUBUL PESCARILOR

PETCU VICTOR
Mesaje: 119
Membru din: Mar Feb 06, 2007 18:39
Puncte: 0
Localitate: Moara Vlasiei

Mesaj de PETCU VICTOR »

Jujak scrie:Nu cred ca are vre-o importanta , daca sau nu am participat la concursurilre de pe M.V. 2. Aici erea vorba de atitudinea voastra ca partoni de baltii , fata de pescarii de rind , si respectul fata de acestia care va baga banii in buzunar. P.S. NU CRED CA TRAITI :!: DOAR DIN BANII STRINSI LA CONCURSURII :!: DOMNULE PETCU. Si inca ceva :!: aici are voie oricine sa-si dea cu parerea si sa COMENTEZE despre crapfishingul din Romania :idea:
DOMNULE AVETI DREPTATE CA NU TRAIESC DIN BANII BALTII.NU SUNT IMPOTRIVA COMENTARIILOR DESPRE CARAPFISHINGUL DIN ROMANIA DINPOTRIVA,DAR ASTA NU INSEAMNA SA VORBIM DESPRE ALTE LUCRURI CARE NU SUNT ADEVARATE SAU CARE SUNT INVENTATE.NU DORESC SA INTRU IN POLEMICA CU DVS SI NICI CU ALTCINEVA,INSA CIND CINEVA CARE PROBABIL CA NU ARE ALTCEVA MAI BUN DE FACUT SAU FACE PARTE DIN NEAMUL LUI ''GICA CONTRA'' INCERCA SA FACA SA PARA CEVA CARE A FOST FRUMOS CEVA URIT IMI LASA UN GUST AMAR.

Avatar utilizator
Jujak
Mesaje: 219
Membru din: Joi Feb 02, 2006 13:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Jujak »

PETCU VICTOR scrie:
Jujak scrie:Nu cred ca are vre-o importanta , daca sau nu am participat la concursurilre de pe M.V. 2. Aici erea vorba de atitudinea voastra ca partoni de baltii , fata de pescarii de rind , si respectul fata de acestia care va baga banii in buzunar. P.S. NU CRED CA TRAITI :!: DOAR DIN BANII STRINSI LA CONCURSURII :!: DOMNULE PETCU. Si inca ceva :!: aici are voie oricine sa-si dea cu parerea si sa COMENTEZE despre crapfishingul din Romania :idea:
DOMNULE AVETI DREPTATE CA NU TRAIESC DIN BANII BALTII.NU SUNT IMPOTRIVA COMENTARIILOR DESPRE CARAPFISHINGUL DIN ROMANIA DINPOTRIVA,DAR ASTA NU INSEAMNA SA VORBIM DESPRE ALTE LUCRURI CARE NU SUNT ADEVARATE SAU CARE SUNT INVENTATE.NU DORESC SA INTRU IN POLEMICA CU DVS SI NICI CU ALTCINEVA,INSA CIND CINEVA CARE PROBABIL CA NU ARE ALTCEVA MAI BUN DE FACUT SAU FACE PARTE DIN NEAMUL LUI ''GICA CONTRA'' INCERCA SA FACA SA PARA CEVA CARE A FOST FRUMOS CEVA URIT IMI LASA UN GUST AMAR.
Domnule PETCU, am trait lucrurii INVENTATE , chiar pe pielea mea :!: Si culmea ACESTE LUCRURII , au fost INVENTATE , chiar de patronii unor balti :evil: Deci ; pe mine nu ma mai mira absolut nimik :idea:
CLUBUL PESCARILOR

PETCU VICTOR
Mesaje: 119
Membru din: Mar Feb 06, 2007 18:39
Puncte: 0
Localitate: Moara Vlasiei

Mesaj de PETCU VICTOR »

VA CRED,DAR SA STITI CA NU TOTI PATRONII DE BALTI SUNT LA FEL :!:

Avatar utilizator
Jujak
Mesaje: 219
Membru din: Joi Feb 02, 2006 13:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Jujak »

PETCU VICTOR scrie:VA CRED,DAR SA STITI CA NU TOTI PATRONII DE BALTI SUNT LA FEL :!:
=
Nu a-si vrea sa va contrazic . Dar din intimplare va cunosc [dv. mai putin], pe mine. Am pescuit o singura data pe M.V.2 :!: Asta se intimpla acum cativa anii [abia luase-ti balta ] , Am fost cu cativa prietenii pe care sigur ai cunoasteti , pe unul al cheama ION ZIS HINGHERUL . Pe timpul acela se masurau ciotanii cu ruleta , de catre paznici , si daca nu aveau 40 cm.lungime , trebuiau eliberati :idea: . Binenteles ca nici unul nu corespundea cu regulamentul . :!: Deci ; pescarul de rind nu o sa aibe niciodata de castigat [sau sa fie macar multumit ] de o partida facuta pe baltile concesionate de cineva. :!:
CLUBUL PESCARILOR

PETCU VICTOR
Mesaje: 119
Membru din: Mar Feb 06, 2007 18:39
Puncte: 0
Localitate: Moara Vlasiei

Mesaj de PETCU VICTOR »

Jujak scrie:
PETCU VICTOR scrie:VA CRED,DAR SA STITI CA NU TOTI PATRONII DE BALTI SUNT LA FEL :!:
=
Nu a-si vrea sa va contrazic . Dar din intimplare va cunosc [dv. mai putin], pe mine. Am pescuit o singura data pe M.V.2 :!: Asta se intimpla acum cativa anii [abia luase-ti balta ] , Am fost cu cativa prietenii pe care sigur ai cunoasteti , pe unul al cheama ION ZIS HINGHERUL . Pe timpul acela se masurau ciotanii cu ruleta , de catre paznici , si daca nu aveau 40 cm.lungime , trebuiau eliberati :idea: . Binenteles ca nici unul nu corespundea cu regulamentul . :!: Deci ; pescarul de rind nu o sa aibe niciodata de castigat [sau sa fie macar multumit ] de o partida facuta pe baltile concesionate de cineva. :!:
DLE OBSERV CA DVS PRECIS SUNTETI NEAM CU "GICA CONTRA" SI CA ATARE AS DORII SA NU MAI DISCUTAM :oops:

Avatar utilizator
Jujak
Mesaje: 219
Membru din: Joi Feb 02, 2006 13:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Jujak »

PETCU VICTOR scrie:
Jujak scrie:
PETCU VICTOR scrie:VA CRED,DAR SA STITI CA NU TOTI PATRONII DE BALTI SUNT LA FEL :!:
=
Nu a-si vrea sa va contrazic . Dar din intimplare va cunosc [dv. mai putin], pe mine. Am pescuit o singura data pe M.V.2 :!: Asta se intimpla acum cativa anii [abia luase-ti balta ] , Am fost cu cativa prietenii pe care sigur ai cunoasteti , pe unul al cheama ION ZIS HINGHERUL . Pe timpul acela se masurau ciotanii cu ruleta , de catre paznici , si daca nu aveau 40 cm.lungime , trebuiau eliberati :idea: . Binenteles ca nici unul nu corespundea cu regulamentul . :!: Deci ; pescarul de rind nu o sa aibe niciodata de castigat [sau sa fie macar multumit ] de o partida facuta pe baltile concesionate de cineva. :!:
DLE OBSERV CA DVS PRECIS SUNTETI NEAM CU "GICA CONTRA" SI CA ATARE AS DORII SA NU MAI DISCUTAM :oops:
Erea evident , si ma asteptam la un asemenea raspuns :!: P.S. Specific patronilor de baltii :idea: :oops:
CLUBUL PESCARILOR

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Sunt si patronii e balti niste jepcari, dar aici cred ca s-a ajuns si datorita comportamentului unor pescari ca jujak(acum de abia mi-am dat seama ca te cunosc de undeva domnu george :!: ). Daca ai tupeu scriele cu ce te ocupi tu pe Cernica si cate sute de kile ai carat acasa si la vanzare, asta in conditile in care ai voie sa iei o cantitate limitata de peste :idea: Ce ai facut nu cumva se numeste FURT ? :?: :evil:

Avatar utilizator
Jujak
Mesaje: 219
Membru din: Joi Feb 02, 2006 13:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Jujak »

aurel radulescu scrie:Sunt si patronii e balti niste jepcari, dar aici cred ca s-a ajuns si datorita comportamentului unor pescari ca jujak(acum de abia mi-am dat seama ca te cunosc de undeva domnu george :!: ). Daca ai tupeu scriele cu ce te ocupi tu pe Cernica si cate sute de kile ai carat acasa si la vanzare, asta in conditile in care ai voie sa iei o cantitate limitata de peste :idea: Ce ai facut nu cumva se numeste FURT ? :?: :evil:
@ Aurele din GALATI :!: Vad ca ceva tot nu-ti convine nici tie :twisted: Atat pot sa-ti spun ; cind vei avea valoarea si pregatirea mea , vei prinde si tu [poate ], sute de kilograme de peste :idea: Cand vei investi si tu mii de euro in echipament de CRAP, si vei pierde vre-o peste 100 de zile , din 365 , pe balta . ATUNCI POTI SA COMENTEZI SI SA TE IEI DE [MUSCHII MEI]. Pina la proba contrarie MUCLES :!: P.S. De la distanta se [vede] ca faci parte din categoria INVIDIOSILOR :!: :twisted: P.S.S. SI DACA MA ACUZI TU PE MINE DE FURT , POATE CA POTI DOVEDI SI PROBA CONCRET CEEA CE SPUI :!: IAR DACA NU POTI DOVEDI , AR FII BINE SA NU TE MAI BAGI CU MINE IN SEAMA :!: :twisted:
CLUBUL PESCARILOR

PETCU VICTOR
Mesaje: 119
Membru din: Mar Feb 06, 2007 18:39
Puncte: 0
Localitate: Moara Vlasiei

CUPA IERNII 01-04 noiembrie 2007 Moara Vlasiei

Mesaj de PETCU VICTOR »

[quote="aurel radulescu"]domnule Petcu, masinile nu le tineti asa de frumusete sa fim seriosi "
Ca sa fiu sincer ,pentru frumusete 80%,iar 20% pentru unii ca dl care a scris mai sus ( asta am inteles din cele scrise de dvs.) :shock: si credeti-ma ca ma confrunt cu foarte multe persoane de genul acesta. :oops:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”