Cupa Iernii / Doripesco-Brasov 31 oct-3 Noiembrie (joi-duminica)

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Alin Galbenu, Matei Marin, Eduard Vrabie, ionut voicu

Scrie răspuns
IaniSinAdi
Mesaje: 176
Membru din: Vin Feb 19, 2016 9:52
Puncte: 0
Localitate: Galati
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Cupa Iernii / Doripesco-Brasov 31 oct-3 Noiembrie (joi-duminica)

Mesaj de IaniSinAdi » Joi Oct 24, 2019 10:25

Pozitia 19 Gigi Carp Team : Petrea Florin, Stanciu Gigi, Spranceana Dorin si Sin Adrian

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4327
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Cupa Iernii / Doripesco-Brasov 31 oct-3 Noiembrie (joi-duminica)

Mesaj de petre iulian » Joi Oct 24, 2019 19:36

George-Alexandru scrie:
Mie Oct 23, 2019 16:44
LISTA INCHISA !!

MAI SUNT ECHIPE IN LISTA DE ASTEPTARE DAR CONCURSUL SE DESFASOARA CU 21 STANDURI PENTRU O MAI BUNA SECTORIZARE SI SANSE EGALE .Nivelul apei este scazut si standurile 1 si 2 mai bine raman libere .

- Standurile scoase din concurs sunt 1 , 2 si ne gandim la inca 1 .-Ne gandim inca la o sectorizare cat mai buna .

-Chiar daca incasarile sunt cu 7.200 lei mai putin ,fondul de premiere o sa scada cu 6.000 lei .

LOC 1 -17.000(-3000) - initial 20.000
LOC 2-10,000(-2.500)-initial 12.500
LOC 3- 7.000 (-500) -initial 7.500



DACA sunt echipe care nu sunt de acord cu decizia organizatorului si cu fondul de premiere sunt rugate sa anunte urgent pt. a returna avansul si a inlocui echipa cu una din lista de asteptare .



1-Malula Carp Team
2-Chira Crap Team+ Senzor : Chirita Mihaita ,Adrian Grajdan, Frone Ghiorghita
3-MIKADO TEAM - Sumanaru Daniel, Lozinca Florin, Sustac Vasile, Ciocoiu Alin
4-Bucovina - Alex Rotaru , Adi Mogoseanu , Robert Agachi
5-Ali Alexandrov - Bogdan Zaharia - Dan Panaite
6-Mivado-Radu Gorgan,- Călin Haranguș.
7-Moldova Carp Team - Topor Ionut
8-Dan Draguloiu - Eugen Kocz - Edi Kocz
9-Green Lake -Biro Luciam
9-Cezar Posea, -Sylvain Remetter
10-Bontas Mitica
11-Green Lake -Ghita Adrian -Daniel Ene -Petre Iulian
12-Club Crap Cristian - Niță Victor + parteneri
13-Altstadt CT Brasov
14-Carp Zone 1
15-Alexandru Mihai & Cristian Alexandrescu & Dani Banu
16-Green Lake -Catalin Udrea -Nicolae Ionita (Zetec)-Marin Calin
17-Magic Carp Team Cluj
18-WLC-Gabi Visan
19-Gigi Carp Team
20-Mastic Team -
21-Carp ZONE 2


Rog frumos sa inscrieti echipele complete (numele pescarilor )!!!

ATENTIE !!

Adunarea la complex Doripesco joi ora 8- Tragerea la sorti ora 8-30 .Start concurs ora 11 .Duminica ora 11 final concurs .Festivitatea de premiere ora 13-00
...........

Din .pacate s'a strecurat o greseala si la pozitia 9 sunt 2 echipe trecute si suntem de fapt 22 ......

Sectorizarea finala o sa fie.pusa luni
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

tel personal: 0765.071.874
https://www.facebook.com/iulian.petre.7777

Alexandrupop
Mesaje: 1
Membru din: Joi Oct 24, 2019 21:11
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Cupa Iernii / Doripesco-Brasov 31 oct-3 Noiembrie (joi-duminica)

Mesaj de Alexandrupop » Joi Oct 24, 2019 21:17

Pop Alexandru scrie:
Vin Oct 18, 2019 14:33
Magic Carp Team Cluj
Sălăgean Alin
Pop Alexandru achitat integral

soni
Mesaje: 254
Membru din: Mie Sep 26, 2012 13:21
Puncte: 0
Localitate: Brasov
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Cupa Iernii / Doripesco-Brasov 31 oct-3 Noiembrie (joi-duminica)

Mesaj de soni » Vin Oct 25, 2019 8:35

petre iulian scrie:
Joi Oct 24, 2019 19:36
George-Alexandru scrie:
Mie Oct 23, 2019 16:44
LISTA INCHISA !!

MAI SUNT ECHIPE IN LISTA DE ASTEPTARE DAR CONCURSUL SE DESFASOARA CU 21 STANDURI PENTRU O MAI BUNA SECTORIZARE SI SANSE EGALE .Nivelul apei este scazut si standurile 1 si 2 mai bine raman libere .

- Standurile scoase din concurs sunt 1 , 2 si ne gandim la inca 1 .-Ne gandim inca la o sectorizare cat mai buna .

-Chiar daca incasarile sunt cu 7.200 lei mai putin ,fondul de premiere o sa scada cu 6.000 lei .

LOC 1 -17.000(-3000) - initial 20.000
LOC 2-10,000(-2.500)-initial 12.500
LOC 3- 7.000 (-500) -initial 7.500



DACA sunt echipe care nu sunt de acord cu decizia organizatorului si cu fondul de premiere sunt rugate sa anunte urgent pt. a returna avansul si a inlocui echipa cu una din lista de asteptare .



1-Malula Carp Team
2-Chira Crap Team+ Senzor : Chirita Mihaita ,Adrian Grajdan, Frone Ghiorghita
3-MIKADO TEAM - Sumanaru Daniel, Lozinca Florin, Sustac Vasile, Ciocoiu Alin
4-Bucovina - Alex Rotaru , Adi Mogoseanu , Robert Agachi
5-Ali Alexandrov - Bogdan Zaharia - Dan Panaite
6-Mivado-Radu Gorgan,- Călin Haranguș.
7-Moldova Carp Team - Topor Ionut
8-Dan Draguloiu - Eugen Kocz - Edi Kocz
9-Green Lake -Biro Luciam
9-Cezar Posea, -Sylvain Remetter
10-Bontas Mitica
11-Green Lake -Ghita Adrian -Daniel Ene -Petre Iulian
12-Club Crap Cristian - Niță Victor + parteneri
13-Altstadt CT Brasov
14-Carp Zone 1
15-Alexandru Mihai & Cristian Alexandrescu & Dani Banu
16-Green Lake -Catalin Udrea -Nicolae Ionita (Zetec)-Marin Calin
17-Magic Carp Team Cluj
18-WLC-Gabi Visan
19-Gigi Carp Team
20-Mastic Team -
21-Carp ZONE 2


Rog frumos sa inscrieti echipele complete (numele pescarilor )!!!

ATENTIE !!

Adunarea la complex Doripesco joi ora 8- Tragerea la sorti ora 8-30 .Start concurs ora 11 .Duminica ora 11 final concurs .Festivitatea de premiere ora 13-00
...........

Din .pacate s'a strecurat o greseala si la pozitia 9 sunt 2 echipe trecute si suntem de fapt 22 ......

Sectorizarea finala o sa fie.pusa luni
acuma ca incasarile au scazut doar cu 4800 nu ar trebui reviuzuite si premiile ?ptr ca in cazul asta diferenta dintre incasari si reducerea premiilor este -1200 intreb doar, daca in prima faza era vorba de generozitate din partea organizatorului fapt ce era de laudat acuma sa schimbat::))
Invata sa pierzi si vei castiga!!!

Avatar utilizator
daddy caddy
Mesaje: 583
Membru din: Joi Aug 04, 2011 18:21
Puncte: 0
Localitate: BRASOV
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Cupa Iernii / Doripesco-Brasov 31 oct-3 Noiembrie (joi-duminica)

Mesaj de daddy caddy » Vin Oct 25, 2019 10:01

Parerea mea este sa scoateti si standul 24!!!!apa este scazuta....
Scuze de interventie,sa aveti fire intinse,spor!!!!!!
STIL OSTIL

Exo_luci
Mesaje: 176
Membru din: Mar Oct 01, 2013 16:22
Puncte: 0
Localitate: Brasov
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Cupa Iernii / Doripesco-Brasov 31 oct-3 Noiembrie (joi-duminica)

Mesaj de Exo_luci » Vin Oct 25, 2019 12:40

Greenlake-Cyombe&Biro&Alfiri&Nagy B.

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4327
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Cupa Iernii / Doripesco-Brasov 31 oct-3 Noiembrie (joi-duminica)

Mesaj de petre iulian » Vin Oct 25, 2019 19:54

@ Soni

Normal ca o sa creasca cu 2.400 premiile daca raman 22 echipe ...
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

tel personal: 0765.071.874
https://www.facebook.com/iulian.petre.7777

Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1688
Membru din: Mie Dec 06, 2006 14:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Cupa Iernii / Doripesco-Brasov 31 oct-3 Noiembrie (joi-duminica)

Mesaj de George-Alexandru » Lun Oct 28, 2019 8:33

Harta..

Imagine


Sectorizare:



SECTOR 1 - standurile 13-17-18-19-20-21
SECTOR 2 - standurile 5-6-7-8-9
SECTOR 3- standurile 10-11-12-14-16
SECTOR 4 - standurile 3.-4-15-22-23-24





LOC 1 -17.000 + CUPE
LOC 2-10,000+ CUPE
LOC 3- 7.000 + CUPE
CAPTURA -CUPE (SE CUMULEAZA )
LOC 4- 2.400



LISTA FINALA A PARTICIPANTILOR



1-Malula Carp Team
2-Chira Crap Team+ Senzor : Chirita Mihaita ,Adrian Grajdan, Frone Ghiorghita
3-MIKADO TEAM - Sumanaru Daniel, Lozinca Florin, Sustac Vasile, Ciocoiu Alin
4-Bucovina - Alex Rotaru , Adi Mogoseanu , Robert Agachi
5-Ali Alexandrov - Bogdan Zaharia - Dan Panaite-Ștefan Avram
6-Mivado-Radu Gorgan,- Călin Haranguș.
7-Moldova Carp Team - Topor Ionut
8-Dan Draguloiu - Eugen Kocz - Edi Kocz
9-Green Lake --Cyombe & Biro &Alfiri & Nagy B
10-Cezar Posea, -Sylvain Remetter
11-Bontas Mitica
12-Green Lake -Ghita Adrian -Daniel Ene -Petre Iulian
13-Club Crap Cristian - Niță Victor + parteneri
14-Altstadt CT Brasov
15-Carp Zone 1-Preda Valentin
16-Alexandru Mihai & Cristian Alexandrescu & Dani Banu
17-Green Lake -Catalin Udrea -Nicolae Ionita (Zetec)-Marin Calin
18-Magic Carp Team Clu jSălăgean Alin -Pop Alexandru
19-WLC-Gabi Visan
20-Gigi Carp Team
21-Mastic Team - Barlan Marius -Misir Dorel
22-Carp ZONE 2-Jony( Barcute )


Rog frumos sa inscrieti echipele complete (numele pescarilor )!!!

ATENTIE !!

Adunarea la complex Doripesco joi ora 8- Tragerea la sorti ora 8-30 .Start concurs ora 11 .Duminica ora 11 final concurs .Festivitatea de premiere ora 13-00
George Alexandru
General Manager 4Carp
Presedinte C.S. Green Lake
ViceCampion National 2014

FelixTintea
Mesaje: 150
Membru din: Dum Apr 30, 2017 12:12
Puncte: 0
Localitate: Cristian, jud. Brasov
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Cupa Iernii / Doripesco-Brasov 31 oct-3 Noiembrie (joi-duminica)

Mesaj de FelixTintea » Lun Oct 28, 2019 10:47

C.C. Cristian- Niță Victor, Zaharia Daniel, Popa Marius, Țintea Felix

DOBRICEAN
Mesaje: 298
Membru din: Joi Dec 23, 2010 19:57
Puncte: 0
Localitate: bistrita
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Cupa Iernii / Doripesco-Brasov 31 oct-3 Noiembrie (joi-duminica)

Mesaj de DOBRICEAN » Lun Oct 28, 2019 11:31

La echipa maalula numele
Hosu Adrian, Dobricean Grigore, Roșcanean Paul

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “COMPETITII”