cupa k carp trabuco

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
panaitemilian
Mesaje: 164
Membru din: Mar Mai 12, 2009 16:07

Re: cupa k carp trabuco

Mesaj de panaitemilian »

:?: :?: Cred ca glumesti ! Proportia este inversa, ce ai vazut tu era doar cu titlu de reclama. Se pescuia aproape numai la porumb, in frunte cu Nitu, Sipos si alti pescari renumiti care vand boiles. Daca ar fi mers numai pe boiles cum zici tu, i-ar fi costat nada mai mult decat locul 1... :D
http://www.integradistributie.ro

vreausapescuiesc.ro

energia vine din forta !

Avatar utilizator
CLAUDIU COZMA
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 550
Membru din: Mar Iun 05, 2007 14:56
Puncte: 0
Localitate: BRASOV
Contact:

Re: cupa k carp trabuco

Mesaj de CLAUDIU COZMA »

panaitemilian scrie::?: :?: Cred ca glumesti ! Proportia este inversa, ce ai vazut tu era doar cu titlu de reclama. Se pescuia aproape numai la porumb, in frunte cu Nitu, Sipos si alti pescari renumiti care vand boiles. Daca ar fi mers numai pe boiles cum zici tu, i-ar fi costat nada mai mult decat locul 1... :D
eu personal am prins 99% din pesti la boiles , si am folosit la naditor pasta de boiles cam 7 kg. asta pana in a treia zi cand sa terminat :D
<°))))))><
><((((((°>

albinabv
Mesaje: 115
Membru din: Joi Ian 24, 2008 0:53
Puncte: 0
Localitate: brasov

Re: cupa k carp trabuco

Mesaj de albinabv »

Sakal scrie:Stati asa un pic sa ne intelegem !!!!!!!!!!!!!

La Sarulesti v am strans mana la toti din echipa si v am felicitat pentru recordul obtinut (1106 kg)
Pt Tancabesti va felicit acuma !

Dar pentru CIORTANEI DE 7-800 de grame nu o sa felicit pe nimeni NICIODATA!
Din puncul meu de vedere regulamentul de la 000000000000 Grame facut de Tata Nitu e bataie de joc.
Inca o data nota 2 pt Tata Nitu !! Saracii Crapusori nici nu apuca sa creasca un pic si sant nenorocici in gura de carlige
incarcate cu Rama uscata,oua de furnica si alte cacaturi marca Tata Nitu !!

Sanatate Energy Carp Brasov si sa ne vedem sanatosi la Competitii SERIOASE ! :wink:
ps
Cati pesti s au prins la bile ???????????????????????????????????????

OK !
S-A VAZUT REGULAMENTUL DE LA INCEPUT....NOI NE-AM ADAPTAT SI AM CASTIGAT !
SAU TREBUIA SA STAM ACASA ?
ALTII AU BATUT MII DE KM SA ASISTE LA UN SOC DE GENUL.................. AFRICA :wink: (CE DISCUTII MAI ERAU...)
AU VENIT PLACUT SURPRINSI CA AFRICANII AU DAT CU METICHEREZ VERDE ....

ACUM CAND SI ROMANIA ARE UN RECORD (FIE EL SI DE CACAT) ....APAR DISCUTII

NU AVEM PRETENTII CA ALTII LA O ROLA DE FIR DAR NISTE FELICITARI SINCERE CHIAR NE PRINDEAU BINE !


VA MULTUMIM LA TOTI ! :wink:

FloroiuCiprian
Mesaje: 352
Membru din: Lun Mai 26, 2008 20:30
Puncte: 0
Localitate: Brasov

Re: cupa k carp trabuco

Mesaj de FloroiuCiprian »

Daca acest concurs ar fi avut"alti participanti" :wink: si alti castigatori :wink: :wink: :wink: vuiau ziarele,forumurile,revistele,erau recunoscuti ei si rezultatele,erau eroi,se nastea legende si..........................Dar acest lucru nu se va intampla pentru ca a castigat echipa Energy Carp.

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: cupa k carp trabuco

Mesaj de cornelserbu »

mai, oameni buni, voi chiar nu intelegeti ca n-are nimeni nimic cu energy carp si ca cei ce au castigat merita cu prisosinta felicitarile tuturor ?

toata tevatura s-a facut pe faptul ca s-a punctat tot ce avea mustati, iar multi dintre pesti erau perfecti pentru stilul de pescuit al lui vijeli, baros sau benzar.

cred ca un concurs la doripesco unde s-ar puncta de la 3 kg in sus, ar fi cu totul altceva :wink:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: cupa k carp trabuco

Mesaj de andrei vladeanu »

albinabv scrie: ALTII AU BATUT MII DE KM SA ASISTE LA UN SOC DE GENUL.................. AFRICA :wink: (CE DISCUTII MAI ERAU...)
AU VENIT PLACUT SURPRINSI CA AFRICANII AU DAT CU METICHEREZ VERDE ....
daca tot energy carp, batea tot la doripesco, tot la prins ciortani, anul trecut pe senzor, bateati voi mii de kilometri pana in africa.

feliciatari pentru modul in care cersiti felicitarile! :D
The One Team

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: cupa k carp trabuco

Mesaj de cornel rosioru »

Ma abtin de la comentarii, cantitatea e impresionanta, asa ca felicitari tuturor.
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

albinabv
Mesaje: 115
Membru din: Joi Ian 24, 2008 0:53
Puncte: 0
Localitate: brasov

Re: cupa k carp trabuco

Mesaj de albinabv »

:wink: :lol: .................

Avatar utilizator
Teddy
Mesaje: 358
Membru din: Mie Feb 04, 2009 18:27
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti
Contact:

Re: cupa k carp trabuco

Mesaj de Teddy »

Felicitari tuturor participantilor, arbitrilor si organizatorilor. Si in primul rand felicitari castigatorilor, Pista si Adrian, sunteti tari !. Ce s-a intamplat acolo deja este sport extrem, dar tot pescuit sportiv se numeste. Cui nu ii convine , sa nu participe , si mai ales sa nu comenteze. Bravo Energy, sunteti buni baieti. Sigur aveti rezervat un loc la CN :)
Multumim lui Claudiu pentru update-ul zilnic.

PS. Nici un podium fara CarpZone si Energy Carp :lol: :lol: :lol: :lol:

@Energy, vedeti cum sar sacalii (a nu se intelege gresit, este vorba de o metafora, nu atac la o anumita persoana) la gatul castigatorilor contestand rezultatele muncite? Hai sa ii lasam sa comenteze iar noi sa pescuim si sa aducem rezultate cluburilor noastre. Fire intinse in continuare baieti, suntem cei mai buni !
Dragos Dimache - Pescar sportiv

ENERGY CARP
Mesaje: 77
Membru din: Sâm Apr 12, 2008 10:46

Re: cupa k carp trabuco

Mesaj de ENERGY CARP »

ALO...........ENERGY,CALCATI FRANA .FITI MAI MODESTI CA MA SUPAR.MULTE COMENTARII NU ISI AU ROSTUL

VA MULTUMESC :shock:
VALI MARTOIU
VICECAMPION NATIONAL 2008
CAMPION NATIONAL 2012
CAMPION MONDIAL 2012

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”