Cupa Prieteniei Ediția I Balta Chita 2 - 25-27.10.2019

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, Eduard Vrabie

ionescu marian m
Pescar de competitie
Mesaje: 513
Membru din: Lun Dec 28, 2009 20:04
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Cupa Prieteniei Ediția I Balta Chita 2 - 25-27.10.2019

Mesaj de ionescu marian m »

echipa completa

GREEN LAKE--Ionescu Marian-Ilie Cosmin Razvan-Ciolacu Adrian

oane mugurel
Mesaje: 100
Membru din: Mie Apr 16, 2014 11:21

Re: Cupa Prieteniei Ediția I Balta Chita 2 - 25-27.10.2019

Mesaj de oane mugurel »

Daca renunta cineva sunt interesat de loc.
0724.280.997

kinkerbau
Mesaje: 10
Membru din: Dum Apr 10, 2016 18:51

Re: Cupa Prieteniei Ediția I Balta Chita 2 - 25-27.10.2019

Mesaj de kinkerbau »

Asa e ok.ms

Avatar utilizator
Chita2
Mesaje: 227
Membru din: Vin Dec 07, 2018 16:24
Puncte: 0
Localitate: Rasuceni - Giurgiu

Re: Cupa Prieteniei Ediția I Balta Chita 2 - 25-27.10.2019

Mesaj de Chita2 »

Adunarea pe balta Vineri 25.10.2019
17.00 - adunarea pe balta
17.30 - tragerea la sorți
17:30 -19.30 - campare pe standuri si pregatire echipament pentru a doua zi de dimineata.
19.30 – 24.00 Mancare si Bautura din partea Casei (ca de sfarsit de an) inclus in taxa, sprituri, socializare, barfe,etc…,
6:00 Sambata 26.10.2019 START CONCURS !
Duminica 27.10.2019 ora 14.00 FINAL CONCURS !

oane mugurel
Mesaje: 100
Membru din: Mie Apr 16, 2014 11:21

Re: Cupa Prieteniei Ediția I Balta Chita 2 - 25-27.10.2019

Mesaj de oane mugurel »

Pozitia 8: Oane Mugurel + Tiu Gabriel
Loc preluat de la baboieru team

Avatar utilizator
Chita2
Mesaje: 227
Membru din: Vin Dec 07, 2018 16:24
Puncte: 0
Localitate: Rasuceni - Giurgiu

Re: Cupa Prieteniei Ediția I Balta Chita 2 - 25-27.10.2019

Mesaj de Chita2 »

Adunarea pe balta Vineri 25.10.2019
17.00 - adunarea pe balta
17.30 - tragerea la sorți
17:30 -19.30 - campare pe standuri si pregatire echipament pentru a doua zi de dimineata.
19.30 – 24.00 Mancare si Bautura din partea Casei (ca de sfarsit de an) inclus in taxa, sprituri, socializare, barfe,etc…,
6:00 Sambata 26.10.2019 START CONCURS !
Duminica 27.10.2019 ora 14.00 FINAL CONCURS !

LISTA PARTICIPARE:

1. BRK brothers
2. Chiticaru Lucian; Safta Catalin
3. Livezeanu Marin ; Eduard Vrabie
4. Moso + partener
5. Alex Dănilă ; Relu Dobrescu
6. Mihalcea Sorin ; Iacob Ionut
7. Mihai Tudoran + partener
8. Oane Mugurel + partener
9. Albus Fishing Team
10.Chef Alex + partener
11.Zamfir Marian + partener
12.GREEN LAKE--Ionescu Marian-Ilie Cosmin Razvan-Ciolacu Adrian
13.Mihai Alexandru + partener
14.Beauty & Beast - confirmat
15.Green Lake : Matei Petrescu - Ionut Ciuca
16.Avram Andrei + Dinu Marian
17.Constantin Florin + partener
18.George Mihalcea + partener
19.Florin Chiran+partener
20.Nicu Voica; Vali Finariu
21.Pamporea Team : Alin Zica – Ciprian Paraschiv
22.Dragan Eugen + partener – confirmat
23.Bucovina: Marian N + partener – confirmat
24.Tuk-Tuk Team

Avatar utilizator
Chita2
Mesaje: 227
Membru din: Vin Dec 07, 2018 16:24
Puncte: 0
Localitate: Rasuceni - Giurgiu

Re: Cupa Prieteniei Ediția I Balta Chita 2 - 25-27.10.2019

Mesaj de Chita2 »

Chita2 scrie:
Lun Oct 21, 2019 10:43
Adunarea pe balta Vineri 25.10.2019
17.00 - adunarea pe balta
17.30 - tragerea la sorți
17:30 -19.30 - campare pe standuri si pregatire echipament pentru a doua zi de dimineata.
19.30 – 24.00 Mancare si Bautura din partea Casei (ca de sfarsit de an) inclus in taxa, sprituri, socializare, barfe,etc…,
6:00 Sambata 26.10.2019 START CONCURS !
Duminica 27.10.2019 ora 14.00 FINAL CONCURS !
LISTA PARTICIPARE:

1. BRK brothers
2. Chiticaru Lucian; Safta Catalin
3. Livezeanu Marin ; Eduard Vrabie
4. Moso + partener
5. Alex Dănilă ; Relu Dobrescu
6. Mihalcea Sorin ; Iacob Ionut
7. Mihai Tudoran + partener
8. Oane Mugurel + partener
9. Albus Fishing Team
10.Chef Alex + partener
11.Zamfir Marian + partener
12.GREEN LAKE--Ionescu Marian-Ilie Cosmin Razvan-Ciolacu Adrian
13. MM Team : Mihai Alexandru; Mihai Catalin
14.Beauty & Beast - confirmat
15.Green Lake : Matei Petrescu - Ionut Ciuca
16.Avram Andrei + Dinu Marian
17.Constantin Florin + partener
18.George Mihalcea + partener
19.Florin Chiran+partener
20.Nicu Voica; Vali Finariu
21.Pamporea Team : Alin Zica – Ciprian Paraschiv
22.LIBER
23.Bucovina: Marian N + partener – confirmat
24.Tuk-Tuk Team

senzor planet

Înapoi la “COMPETITII PESCUIT”