Cupa Primaverii Moara Vlasiei 2 ed.4

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: Cupa Primaverii Moara Vlasiei 2 ed.4

Mesaj de Victoras Petcu »

"Val Pangica+ Parteneri - Achitat Avans"

Dane,ce s-a intimplat cu Val Pangica? :lol: [/quote]


probabil pescuieste la alt concurs ca la noi nu i-a placut :D[/quote]


Poi daca este asa,urit din partea lui!!! Spun asta,pentru ca am cumparat o bicicleta noua si as fi vrut sa-i ofer o plimbare in juriul baltii(binenteles pe "cadru"!) :lol:
Victoras Petcu

Avatar utilizator
sandu p
Mesaje: 175
Membru din: Sâm Feb 18, 2006 20:24
Puncte: 0

Re: Cupa Primaverii Moara Vlasiei 2 ed.4

Mesaj de sandu p »

a pierdut avansul :(
CARP IS NOT CRAP.

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Cupa Primaverii Moara Vlasiei 2 ed.4

Mesaj de EX-UL »

@petcu victor si dan marinita

I-am explicat lui Dan ca s-a intimplat ceva neprevazut , prin plecarea sotiei mele la un Congres de stomatologie la Craiova - 25-26.03.2010 . Aceasta precizare am facut-o la 2 zile dupa inscriere si am facut-o cu scuzele de rigoare fata de Natural Carp.
Sunt inscris si achitat integral , impreuna cu Cezar Bibu , la Concursul de pe MV 2 , din 07-10.04.2010 , organizat de Senior .
Am sa-l rog pe dl. Petcu sa-mi precizeze daca este oportun sa renunt la acest concurs , pentru ca gluma asta cu ghidonul si bicicleta nu prea o gust .... si nu vrea sa stric cheful nimanui . In general merg in vizita pe la prieteni si numai cind stiu ca sunt bine primit .....

Avatar utilizator
Dan Marinita
Pescar de competitie
Mesaje: 600
Membru din: Lun Feb 12, 2007 10:54
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Cupa Primaverii Moara Vlasiei 2 ed.4

Mesaj de Dan Marinita »

Val Pangica jr scrie:@petcu victor si dan marinita

I-am explicat lui Dan ca s-a intimplat ceva neprevazut , prin plecarea sotiei mele la un Congres de stomatologie la Craiova - 25-26.03.2010 . Aceasta precizare am facut-o la 2 zile dupa inscriere si am facut-o cu scuzele de rigoare fata de Natural Carp.
Sunt inscris si achitat integral , impreuna cu Cezar Bibu , la Concursul de pe MV 2 , din 07-10.04.2010 , organizat de Senior .
Am sa-l rog pe dl. Petcu sa-mi precizeze daca este oportun sa renunt la acest concurs , pentru ca gluma asta cu ghidonul si bicicleta nu prea o gust .... si nu vrea sa stric cheful nimanui . In general merg in vizita pe la prieteni si numai cind stiu ca sunt bine primit .....
Val, scuze a fost o gluma si nu se pune problema sa nu fi binevenit .esti intre prieteni si se intelege clar ca a aparut pe ultima suta ceva neprevazut.imi cer scuze in locul lui Victoras.Inca o data a fost o gluma nu o lua in serios.Tot respectul.daca poti te astept duminica la premiera sau de ce nu cand poti tu.
Dan Marinita
AVIATORS FISHING CLUB

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: Cupa Primaverii Moara Vlasiei 2 ed.4

Mesaj de Victoras Petcu »

Val Pangica jr scrie:@petcu victor si dan marinita

I-am explicat lui Dan ca s-a intimplat ceva neprevazut , prin plecarea sotiei mele la un Congres de stomatologie la Craiova - 25-26.03.2010 . Aceasta precizare am facut-o la 2 zile dupa inscriere si am facut-o cu scuzele de rigoare fata de Natural Carp.
Sunt inscris si achitat integral , impreuna cu Cezar Bibu , la Concursul de pe MV 2 , din 07-10.04.2010 , organizat de Senior .
Am sa-l rog pe dl. Petcu sa-mi precizeze daca este oportun sa renunt la acest concurs , pentru ca gluma asta cu ghidonul si bicicleta nu prea o gust .... si nu vrea sa stric cheful nimanui . In general merg in vizita pe la prieteni si numai cind stiu ca sunt bine primit .....

Val,acum am inteles si te rog sa-mi zici Victoras fara "dl"!Nu sunt un tip dusmanos si probabil ca atunci cind o sa ma cunosti mai bine ,o sa te te convingi de lucrul acesta.ESTI BINE PRIMIT ORICIND SI LA ORICE ORA PE M.V.2,CA PRIETEN.
Victoras Petcu

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Cupa Primaverii Moara Vlasiei 2 ed.4

Mesaj de EX-UL »

Ok - lucrurile s-au lamurit .

Avatar utilizator
Dan Marinita
Pescar de competitie
Mesaje: 600
Membru din: Lun Feb 12, 2007 10:54
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Cupa Primaverii Moara Vlasiei 2 ed.4

Mesaj de Dan Marinita »

MAINE 25-MARTIE INCEPE CONCURSUL CUPA PRIMAVERII M.V.2
Prezentarea pe balta la ora 8 tragerea la sorti la ora 9.
Dan Marinita
AVIATORS FISHING CLUB

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”