CUPA REZISTENTEI edita a III-a 28-30 IUNIE 2011

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
paulletta
Pescar de competitie
Mesaje: 783
Membru din: Lun Mar 16, 2009 21:05
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CUPA REZISTENTEI edita a III-a 28-30 IUNIE 2011

Mesaj de paulletta »

Alex Matea scrie:
miyagi scrie:Fetelor da` curioase mai sunteti! Sa nu faceti ulcer de atatea griji.
Ahhh si eu care asteptam povestea celor 3 zerouri 0-0-0 :lol: :lol:

Cica are balta somn si a intrat pe patul de nada.
Eu cred ca a intrat la el in pat pentru 48 de ore.
Din cate stiu eu la Doripesco nu este somn, dar poate comfirma cineva care stie mai bine.

RUSINE CORNEL SERBAN!!! :lol: :lol: :lol:
PS: Si daca pescuiai la mine in acvariu prindeai un peste... :mrgreen:

Avatar utilizator
Ovidiu Oancea
Mesaje: 346
Membru din: Mar Mai 04, 2010 16:39

Re: CUPA REZISTENTEI edita a III-a 28-30 IUNIE 2011

Mesaj de Ovidiu Oancea »

:lol: Pedepseste-l Paule. Ce mai faci domn director? unde ai disparut in ultima vreme?

TAMPA D
Mesaje: 147
Membru din: Lun Iul 04, 2011 6:51
Puncte: 0
Localitate: Cluj - Napoca

Re: CUPA REZISTENTEI edita a III-a 28-30 IUNIE 2011

Mesaj de TAMPA D »

pot confirma ca este somn mare la doripesco....si eu am avut somnul in fata...dar..
..am prins crap de 2 kg muscat de somn.....sau poate.......vreo balena ucigase sa-l fi ranit......... :?: :lol:

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CUPA REZISTENTEI edita a III-a 28-30 IUNIE 2011

Mesaj de miyagi »

paulletta scrie:
Alex Matea scrie:
miyagi scrie:Fetelor da` curioase mai sunteti! Sa nu faceti ulcer de atatea griji.
Ahhh si eu care asteptam povestea celor 3 zerouri 0-0-0 :lol: :lol:

Cica are balta somn si a intrat pe patul de nada.
Eu cred ca a intrat la el in pat pentru 48 de ore.
Din cate stiu eu la Doripesco nu este somn, dar poate comfirma cineva care stie mai bine.

RUSINE CORNEL SERBAN!!! :lol: :lol: :lol:
PS: Si daca pescuiai la mine in acvariu prindeai un peste... :mrgreen:
Bah mitocan stie toata lumea ca esti, da` si idiot?! Te compatimesc.
Urban culture.

TAMPA D
Mesaje: 147
Membru din: Lun Iul 04, 2011 6:51
Puncte: 0
Localitate: Cluj - Napoca

Re: CUPA REZISTENTEI edita a III-a 28-30 IUNIE 2011

Mesaj de TAMPA D »

miyagi sfatul meu ca nu-si au rostul astfel de " polemici"... ramai vertical si un pescar de competitie
.....nu merita eforul de a-ti consuma energia pe asa ceva ca cine baga de vina si vb in necunostinta de cauza ...vb lui cornel s...e folclor ca istorie n-are cum
....istorie a fost cupa rezistentei din acest an prin conditiile vitrege de pescuit ...pt ca, a fost in sensul bun al cuvantului o cupa, o lupta a rezistentei cu fortele proprii, cu fortele naturii, cu emotiile, cu crapii de doripesco, cu somnii, cu somnul ....cu tot... :wink:

Avatar utilizator
Ovidiu Oancea
Mesaje: 346
Membru din: Mar Mai 04, 2010 16:39

Re: CUPA REZISTENTEI edita a III-a 28-30 IUNIE 2011

Mesaj de Ovidiu Oancea »

TAMPA D scrie:miyagi sfatul meu ca nu-si au rostul astfel de " polemici"... ramai vertical si un pescar de competitie
.....nu merita eforul de a-ti consuma energia pe asa ceva ca cine baga de vina si vb in necunostinta de cauza ...vb lui cornel s...e folclor ca istorie n-are cum
....istorie a fost cupa rezistentei din acest an prin conditiile vitrege de pescuit ...pt ca, a fost in sensul bun al cuvantului o cupa, o lupta a rezistentei cu fortele proprii, cu fortele naturii, cu emotiile, cu crapii de doripesco, cu somnii, cu somnul ....cu tot... :wink:
:D Stai linistit ca astia sunt prieteni vechi si se acresc unii pe altii de cate ori au ocazia. Cupa Rezistentei este pentru fiecare un prilej de a se cunoaste mai bine. In momentele de cumpana in care iti vine sa arunci toate sculele in apa, iti poti da seama ce inseamna cu adevarat pescuitul pentru tine... :D

TAMPA D
Mesaje: 147
Membru din: Lun Iul 04, 2011 6:51
Puncte: 0
Localitate: Cluj - Napoca

Re: CUPA REZISTENTEI edita a III-a 28-30 IUNIE 2011

Mesaj de TAMPA D »

ai perfecta dreptate ...si cu cat mai multe partide si concursuri ai ....cu atat te stapanesti mai bine si analizezi mai bine situatiile si nu-ti mai vine sa rupi lansetele.... :lol: :oops:
...am patit in ultima noapte de am aruncat cu lanseta de era s-o rup cand am scapat la minciog captura...l-am c-am socat pe marius cred cu iesirea mea...scuze :?

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CUPA REZISTENTEI edita a III-a 28-30 IUNIE 2011

Mesaj de miyagi »

TAMPA D scrie:miyagi sfatul meu ca nu-si au rostul astfel de " polemici"... ramai vertical si un pescar de competitie
.....nu merita eforul de a-ti consuma energia pe asa ceva ca cine baga de vina si vb in necunostinta de cauza ...vb lui cornel s...e folclor ca istorie n-are cum
....istorie a fost cupa rezistentei din acest an prin conditiile vitrege de pescuit ...pt ca, a fost in sensul bun al cuvantului o cupa, o lupta a rezistentei cu fortele proprii, cu fortele naturii, cu emotiile, cu crapii de doripesco, cu somnii, cu somnul ....cu tot... :wink:
Ai foarte mare dreptate. Am sa-ti urmez sfatul. Cica eu cu Paul suntem amici si pe unde ne prindem ne acrim.
Pentru restul lumii ii rog sa reciteasca acest topic si sa vada daca pestii au fost cantonati sau au umblat? sa-l intrebe pe Marius Nihorenco la ce a luat somoteii si pe Irinel langa care am fost cam ce am facut eu 48 de ore? Martin in mod sigur nu va putea spune ceva deoarece nu vorbeste romana.
In schimb Cornel S sunt tot eu si vorba aia cu folclorul tot eu am inventat-o.
Cum am spus! Voi fi un client fidel al Cupei Rezistentei cel putin pana o voi castiga prima data :) .
Urban culture.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CUPA REZISTENTEI edita a III-a 28-30 IUNIE 2011

Mesaj de miyagi »

Ovidiu Oancea scrie::lol: Pedepseste-l Paule. Ce mai faci domn director? unde ai disparut in ultima vreme?
L-au durut degetele de la maini de la atata carat de bagaje si de-asta n-a mai putut sa scrie :lol: .
Nu-ti mai consuma energia cu mine Paule ca-ti voi mai da ocazii insa de putere vei duce lipsa la ce viata grea vei avea in continuare :D .
Urban culture.

Avatar utilizator
Ovidiu Oancea
Mesaje: 346
Membru din: Mar Mai 04, 2010 16:39

Re: CUPA REZISTENTEI edita a III-a 28-30 IUNIE 2011

Mesaj de Ovidiu Oancea »

:lol: Stai ca imi iau o punga de popcorn si va urmaresc ca se pare ca replicile vor continua...

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”