Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu
Nu mai este de actualitate ..
S-a rezolvat !Vladut Mateianu scrie: ↑Lun Oct 07, 2019 18:14Loc de vanzare ! Pozitia 6.
Valabil doar luni si marti. Primul venit, primul servit !
0726.072.899
...............George-Alexandru scrie: ↑Lun Oct 07, 2019 10:26Harta..[/b]
Sectorizare:
Sectorul A: standurile 1, 8, 9, 10, 11, 12, 14 ,23
Sectorul B: standurile 2, 3, 4, 5, 6, 7, 15, 16
Sectorul C: standurile 13, 17, 18, 19, 20, 21, 22, , 24[/b]
Rog frumos sa inscrieti echipele complete (numele pescarilor )!!!
ATENTIE !!
Adunarea la complex Doripesco joi ora 8- Tragerea la sorti ora 8-30 .Start concurs ora 11 .Duminica ora 11 final concurs .Festivitatea de premiere ora 13-00
1- MIVADO-Călin Haranguș, Lorand Viman, Nicolae Frențiu, Nicu Racolța .
2-Green Lake & Bucovina - Dan Draguloiu - Eugen Kocz - Eduard Kocz
3-THE One - Alexandru Istrate -
4-ADDICTED Carp Club -Damian Alexandru-Nicolae Apetrei -Buhoci Sorin -Catalin Domnisoru
5- CS Carp Zone - Alexandru Mihai & Ionut Mironov & Cristian Alexandrescu
6-Malula Carp Team
7 -Green Lake -Simion, Cristian Staicu, Florin Pricop, Galeru Andrei
8-WLC -Dragos Sinca -Virgil Zait -
9-Green Lake -Udrea Catalin -Marin Calin-Nici Zetec
10-Carp Zone -Preda Valentin
11-Green Lake -Ghita Adrian -Daniel Ene -Stanislav Gutu -Petre Iulian
12-Epic Baits -Radu Aurel
13- Carp United-Lazar Ovidiu-Durdoi Damian-Vlăduț Corbeanu
14-Senzor Planet -Grajdean Nicolae
15-Dorel Misir -Petrica Balan '-Barlan Marius (Mastic)
16-P.D.A Carp Team -Petriciu -parteneri
17'- MIVADO 2 -
18-Fredy, Romeo
19.-GigiCarp Team : Stanciu Gigi, Petrea Florin, Sin Adrian, Doru Costel
20-Altstadt Carp Team -Gozgar Sergiu,- Formagiu Marcel,- Borca Alexandru-, Rosu Marian
21-Chira Carp Team -Chirita Mihaita
22-.-Acs Lauda-Alex Matache,Paul Rebega,Bogdan Dumitrescu,Razvan Berza
23.-.B.D. Baits -Bogdan Dragan -Pripon Mihai -Mehedinti Mircea -Florin Chiran
24- WLC - Gabi Visan, Pascu Mihai, Stefan Minculescu
Pt cine nu a mai reusit sa prinda loc ...va astept la Cupa IErnii in acelas format de concurs !!
competitii-f3/cupa-iernii-doripesco-bra ... 61545.html
Adunarea la complex Doripesco joi ora 8 .00 - Tragerea la sorti ora 8.30 .Start concurs ora 11 .Duminica ora 11 final concurs .Festivitatea de premiere ora 13-00