Cupa Toamnei / Doripesco-Brasov 10-13 Octombrie (joi-duminica)

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.
Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4377
Membru din: Mie Dec 13, 2006 10:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon

Re: Cupa Toamnei / Doripesco-Brasov 10-13 Octombrie (joi-duminica)

Mesaj de petre iulian »

Rog echipa completa de la poz 23

BD Bait -achitat avans cu numele Chiran Gheorghe Florian

Ps.Azi o sa se puna si sectorizarea .
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

tel personal: 0765.071.874
https://www.facebook.com/iulian.petre.7777

soni
Mesaje: 256
Membru din: Mie Sep 26, 2012 10:21
Puncte: 0
Localitate: Brasov

Re: Cupa Toamnei / Doripesco-Brasov 10-13 Octombrie (joi-duminica)

Mesaj de soni »

poz.20 altstad ct gozgar sergiu, formagiu marcel, borca alexandru, rosu marian
Invata sa pierzi si vei castiga!!!

Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1698
Membru din: Mie Dec 06, 2006 12:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Re: Cupa Toamnei / Doripesco-Brasov 10-13 Octombrie (joi-duminica)

Mesaj de George-Alexandru »

Harta..[/b]

Imagine


Sectorizare:


Sectorul A: standurile 1, 8, 9, 10, 11, 12, 14 ,23

Sectorul B: standurile 2, 3, 4, 5, 6, 7, 15, 16

Sectorul C: standurile 13, 17, 18, 19, 20, 21, 22, , 24[/b]









Rog frumos sa inscrieti echipele complete (numele pescarilor )!!!

ATENTIE !!

Adunarea la complex Doripesco joi ora 8- Tragerea la sorti ora 8-30 .Start concurs ora 11 .Duminica ora 11 final concurs .Festivitatea de premiere ora 13-00


1- MIVADO-Călin Haranguș, Lorand Viman, Nicolae Frențiu, Nicu Racolța .
2-Green Lake & Bucovina - Dan Draguloiu - Eugen Kocz - Eduard Kocz
3-THE One - Alexandru Istrate -
4-ADDICTED Carp Club -Damian Alexandru-Nicolae Apetrei -Buhoci Sorin -Catalin Domnisoru
5- CS Carp Zone - Alexandru Mihai & Ionut Mironov & Cristian Alexandrescu
6-Senzor Planet -Vladut Mateianu-Voicu Dragos-Grigore Florian
7 -Green Lake -Simion, Cristian Staicu, Florin Pricop, Galeru Andrei
8-WLC -Dragos Sinca -Virgil Zait -
9-Green Lake -Udrea Catalin -Marin Calin-Nici Zetec
10-Carp Zone -Preda Valentin
11-Green Lake -Ghita Adrian -Daniel Ene -Stanislav Gutu -Petre Iulian
12-Epic Baits -Radu Aurel
13- Carp United-Lazar Ovidiu-Durdoi Damian-Vlăduț Corbeanu
14-Senzor Planet -Grajdean Nicolae
15-Dorel Misir -Petrica Balan '-Barlan Marius (Mastic)
16-P.D.A Carp Team -Petriciu -parteneri
17'- MIVADO 2 -
18-Fredy, Romeo
19.-GigiCarp Team : Stanciu Gigi, Petrea Florin, Sin Adrian, Doru Costel
20-Altstadt Carp Team -Gozgar Sergiu,- Formagiu Marcel,- Borca Alexandru-, Rosu Marian
21-WLC Carp -Munteanu Sorin
22-.-Acs Lauda-Alex Matache,Paul Rebega,Bogdan Dumitrescu,Razvan Berza
23.-.B.D. Baits -Bogdan Dragan -Pripon Mihai -Mehedinti Mircea -Florin Chiran
24- WLC - Gabi Visan, Pascu Mihai, Stefan Minculescu

Pt cine nu a mai reusit sa prinda loc ...va astept la Cupa IErnii in acelas format de concurs !!
competitii-f3/cupa-iernii-doripesco-bra ... 61545.html

Adunarea la complex Doripesco joi ora 8 .00 - Tragerea la sorti ora 8.30 .Start concurs ora 11 .Duminica ora 11 final concurs .Festivitatea de premiere ora 13-00
George Alexandru
General Manager 4Carp
Presedinte C.S. Green Lake
ViceCampion National 2014

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18736
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 18:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: Cupa Toamnei / Doripesco-Brasov 10-13 Octombrie (joi-duminica)

Mesaj de Vladut Mateianu »

Loc de vanzare ! Pozitia 6.
Valabil doar luni si marti. Primul venit, primul servit !

0726.072.899
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Marian Constantin
Veteran
Mesaje: 3200
Membru din: Lun Feb 15, 2010 20:21
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Cupa Toamnei / Doripesco-Brasov 10-13 Octombrie (joi-duminica)

Mesaj de Marian Constantin »

Marian Constantin scrie:
Sâm Oct 05, 2019 5:01
Daca se elibereaza vreun loc sunt interesat
Nu mai este de actualitate ..
X-treme Baits
https://www.facebook.com/XtremeBaits2013?ref=hl
Campion National 2015 la individual
Powered by Shimano

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18736
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 18:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: Cupa Toamnei / Doripesco-Brasov 10-13 Octombrie (joi-duminica)

Mesaj de Vladut Mateianu »

Vladut Mateianu scrie:
Lun Oct 07, 2019 15:14
Loc de vanzare ! Pozitia 6.
Valabil doar luni si marti. Primul venit, primul servit !

0726.072.899
S-a rezolvat !
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1698
Membru din: Mie Dec 06, 2006 12:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Re: Cupa Toamnei / Doripesco-Brasov 10-13 Octombrie (joi-duminica)

Mesaj de George-Alexandru »

George-Alexandru scrie:
Lun Oct 07, 2019 7:26
Harta..[/b]

Imagine


Sectorizare:


Sectorul A: standurile 1, 8, 9, 10, 11, 12, 14 ,23

Sectorul B: standurile 2, 3, 4, 5, 6, 7, 15, 16

Sectorul C: standurile 13, 17, 18, 19, 20, 21, 22, , 24[/b]









Rog frumos sa inscrieti echipele complete (numele pescarilor )!!!

ATENTIE !!

Adunarea la complex Doripesco joi ora 8- Tragerea la sorti ora 8-30 .Start concurs ora 11 .Duminica ora 11 final concurs .Festivitatea de premiere ora 13-00


1- MIVADO-Călin Haranguș, Lorand Viman, Nicolae Frențiu, Nicu Racolța .
2-Green Lake & Bucovina - Dan Draguloiu - Eugen Kocz - Eduard Kocz
3-THE One - Alexandru Istrate -
4-ADDICTED Carp Club -Damian Alexandru-Nicolae Apetrei -Buhoci Sorin -Catalin Domnisoru
5- CS Carp Zone - Alexandru Mihai & Ionut Mironov & Cristian Alexandrescu
6-Malula Carp Team
7 -Green Lake -Simion, Cristian Staicu, Florin Pricop, Galeru Andrei
8-WLC -Dragos Sinca -Virgil Zait -
9-Green Lake -Udrea Catalin -Marin Calin-Nici Zetec
10-Carp Zone -Preda Valentin
11-Green Lake -Ghita Adrian -Daniel Ene -Stanislav Gutu -Petre Iulian
12-Epic Baits -Radu Aurel
13- Carp United-Lazar Ovidiu-Durdoi Damian-Vlăduț Corbeanu
14-Senzor Planet -Grajdean Nicolae
15-Dorel Misir -Petrica Balan '-Barlan Marius (Mastic)
16-P.D.A Carp Team -Petriciu -parteneri
17'- MIVADO 2 -
18-Fredy, Romeo
19.-GigiCarp Team : Stanciu Gigi, Petrea Florin, Sin Adrian, Doru Costel
20-Altstadt Carp Team -Gozgar Sergiu,- Formagiu Marcel,- Borca Alexandru-, Rosu Marian
21-Chira Carp Team -Chirita Mihaita
22-.-Acs Lauda-Alex Matache,Paul Rebega,Bogdan Dumitrescu,Razvan Berza
23.-.B.D. Baits -Bogdan Dragan -Pripon Mihai -Mehedinti Mircea -Florin Chiran
24- WLC - Gabi Visan, Pascu Mihai, Stefan Minculescu

Pt cine nu a mai reusit sa prinda loc ...va astept la Cupa IErnii in acelas format de concurs !!
competitii-f3/cupa-iernii-doripesco-bra ... 61545.html

Adunarea la complex Doripesco joi ora 8 .00 - Tragerea la sorti ora 8.30 .Start concurs ora 11 .Duminica ora 11 final concurs .Festivitatea de premiere ora 13-00
...............
ACTUALIZARE LISTA PARTICIPANTI !!
George Alexandru
General Manager 4Carp
Presedinte C.S. Green Lake
ViceCampion National 2014

istratealexandru
Mesaje: 219
Membru din: Vin Feb 20, 2015 16:26

Re: Cupa Toamnei / Doripesco-Brasov 10-13 Octombrie (joi-duminica)

Mesaj de istratealexandru »

Pozitia 3 - Radu Tarcomnicu , Craiu Florian , Dumitru Cornel , Istrate Alex !

claudiupascu
Mesaje: 374
Membru din: Mar Iul 14, 2009 19:55

Re: Cupa Toamnei / Doripesco-Brasov 10-13 Octombrie (joi-duminica)

Mesaj de claudiupascu »

A început concursul?

Cotoi marius
Mesaje: 43
Membru din: Joi Apr 13, 2017 11:11
Puncte: 0

Re:DESFASURARE Cupa Toamnei / Doripesco-Brasov 10-13 Octombrie (joi-duminica)

Mesaj de Cotoi marius »

ASEZARE PE STANDURIImagine

senzor planet

Înapoi la “COMPETITII PESCUIT”