Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.
Moderatori: Ivan Petre Paul , odoctee , Irinel Nitu
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183 Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann » Mar Oct 10, 2017 17:24
1.Muntenia Carp Team-achitat avans.
2.Green Lake 1-Marius Ciprian+Dan Draguloiu+Viorel Crivat-achitat avans.
3.Aquaventura Carp Team-Mocanu Raul+parteneri-achitat avans.
4.Cristian Zamfir+Rachieru Bogdan+Suleap Iulian+Schipescu Alexandru-achitat avans.
5.Tata Nitu-achitat integral.
6.Wild Carp Team-Ionut Petriciu+parteneri-achitat avans.
7.Radu Androne+parteneri-achitat avans.
8.Green Lake-Draguloiu Danut+parteneri-achitat avans.
9.Mihai Onea+parteneri-achitat avans.
10.Carrefour Carp Team-achitat integral.
11.Chira Carp Team-Chirita Mihaita+Frone Ghiorghita-achitat avans.
12.Secret Of The Carp-George Tite+parteneri-achitat avans.
13.Cosmin Banica+Florea Cornel+Razvan Garcea-achitat avans.
14.Remus Munteanu+parteneri-achitat avans.
15.Catalin Borcan+parteneri-achitat avans.
16.Hermes-Peris -Florin Masu-achitat avans.
17.Dna Carp Team-achitat avans.
18.Energy Brasov 1-achitat integral.
19.Viitorul Claumar-achitat avans.
20.Paraschiv Emilian+Nelu Capitanu+Popa Florin-achitat integral.
Energy Brasov 1-Ureche Catalin+parteneri.
CC Corbu
Cpk Team.
Teianu Doru+parteneri.
Energy Brasov 2-Vali Martoiu+parteneri.
Silviu Anghel+parteneri.
Iulian Bordea+parteneri.
Lista meniuri:
Muntenia Carp Team-1 meniu.
Secret Of The Carp-2 meniuri.
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183 Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann » Mie Oct 11, 2017 14:53
1.Muntenia Carp Team-achitat avans.
2.Green Lake 1-Marius Ciprian+Dan Draguloiu+Viorel Crivat-achitat avans.
3.Aquaventura Carp Team-Mocanu Raul+parteneri-achitat avans.
4.Cristian Zamfir+Rachieru Bogdan+Suleap Iulian+Schipescu Alexandru-achitat avans.
5.Tata Nitu-achitat integral.
6.Wild Carp Team-Ionut Petriciu+parteneri-achitat avans.
7.Radu Androne+parteneri-achitat avans.
8.Green Lake-Draguloiu Danut+parteneri-achitat avans.
9.Mihai Onea+parteneri-achitat avans.
10.Carrefour Carp Team-achitat integral.
11.Chira Carp Team-Chirita Mihaita+Frone Ghiorghita-achitat avans.
12.Secret Of The Carp-George Tite+parteneri-achitat avans.
13.Cosmin Banica+Florea Cornel+Razvan Garcea-achitat avans.
14.Remus Munteanu+parteneri-achitat avans.
15.Catalin Borcan+parteneri-achitat avans.
16.Hermes-Peris -Florin Masu-achitat avans.
17.Dna Carp Team-achitat avans.
18.Energy Brasov 1-achitat integral.
19.Viitorul Claumar-achitat avans.
20.Paraschiv Emilian+Nelu Capitanu+Popa Florin-achitat integral.
Energy Brasov 1-Ureche Catalin+parteneri.
CC Corbu
Cpk Team.
Teianu Doru+parteneri.
Energy Brasov 2-Vali Martoiu+parteneri.
Silviu Anghel+parteneri.
Iulian Bordea+parteneri.
Lista meniuri:
Muntenia Carp Team-1 meniu.
Secret Of The Carp-2 meniuri.
yuuhuu
Mesaje: 465 Membru din: Mie Ian 21, 2015 14:16
Puncte: 0 Localitate: Bucuresti
Contact:
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de yuuhuu » Dum Oct 15, 2017 8:59
Adunarea pe balta la ce ora ?
Sent from my SM-G935F using Tapatalk
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183 Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann » Dum Oct 15, 2017 12:29
Ora 9 adunarea la balta!
0ra 9.30 tragerea la sorti!
Ora 12 start concurs!