Desfasurare Best 10 Carp Fest-Hermes Peris, 28.08-02.09.2017

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183
Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0

Re: Desfasurare Best 10 Carp Fest-Hermes Peris, 28.08-02.09.

Mesaj de iohann »

Vladut Mateianu scrie:In calitate de presedinte al clubului Senzor, as vrea sa stiu si eu de ce echipa mea care a castigat premiul ptr Captura Concursului, nu a beneficiat decat partial de premiile anuntate ca premii, in valoare de 2000 euro ? Astept un raspuns, dupa care voi detalia exact ce a fost anuntat si ce au primit....
Sper totusi ca a fost o neintelegere si ca se va remedia situatia.....
Astept un telefon de la unul din baietii care a participat!
Cu siguranta e o neintelegere!
Culmea ca aseara am fost pe balta si Adrian nu mi a zis nimic...

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Desfasurare Best 10 Carp Fest-Hermes Peris, 28.08-02.09.

Mesaj de Vladut Mateianu »

iohann scrie:
Vladut Mateianu scrie:In calitate de presedinte al clubului Senzor, as vrea sa stiu si eu de ce echipa mea care a castigat premiul ptr Captura Concursului, nu a beneficiat decat partial de premiile anuntate ca premii, in valoare de 2000 euro ? Astept un raspuns, dupa care voi detalia exact ce a fost anuntat si ce au primit....
Sper totusi ca a fost o neintelegere si ca se va remedia situatia.....
Astept un telefon de la unul din baietii care a participat!
Cu siguranta e o neintelegere!
Culmea ca aseara am fost pe balta si Adrian nu mi a zis nimic...
O parte dintre premii au ajuns la mine, la sediul clubului. Nu vorbesc fara sa am un fundament. Dau doar un exemplu : voucher Mg de 500 euro, noi am primit 40 kg mix boilies , valoare mult mai mica.....
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

ghita adrian
Mesaje: 232
Membru din: Mie Dec 07, 2011 10:07
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare Best 10 Carp Fest-Hermes Peris, 28.08-02.09.

Mesaj de ghita adrian »

Salut Vladut .Ca tot ai deschis subiectul ,astept si eu 3 lansete Senzor cu garantie pe viata de 3 ani.Cum procedam ca ma plimbati de colo colo.Astept un raspuns.Am cumparat 6 lansete din care 3 cu defect de fabricatie.3 ×600 lei paguba.De ce?Astept raspuns.Daca esti asa corect te rog sa imi restitui contravaloarea.Multumesc.

Avatar utilizator
yuuhuu
Mesaje: 465
Membru din: Mie Ian 21, 2015 14:16
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de yuuhuu »

Din cate stiu eu deoarece 3 echipe nu au participat premiile nu au mai fost aceleasi ! Cu stima

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Desfasurare Best 10 Carp Fest-Hermes Peris, 28.08-02.09.

Mesaj de Vladut Mateianu »

ghita adrian scrie:Salut Vladut .Ca tot ai deschis subiectul ,astept si eu 3 lansete Senzor cu garantie pe viata de 3 ani.Cum procedam ca ma plimbati de colo colo.Astept un raspuns.Am cumparat 6 lansete din care 3 cu defect de fabricatie.3 ×600 lei paguba.De ce?Astept raspuns.Daca esti asa corect te rog sa imi restitui contravaloarea.Multumesc.
Cu toate ca suntem offtopic, am sa-ti raspund public, deoarece nu este nimic de ascuns. Lansetele de care pomenesti nu le mai comercializam de 3 ani. Nu stiu de ce defect de fabricatie pomenesti, din 600 de bucati vandute nu s-au intors decat 5 la garantie...iar tu zici ca ai 3..... Te intreb si eu, de ce ai asteptat 3 ani ca sa reclami o problema care susti ca a aparut de la prima utilizare ? Asa cum tu vinzi haine si te pricepi la ele, asa si eu vand lansete de vreo 14 ani. Mi-au trecut prin mana cateva mii. Si stiu si cand este vorba de defect de fabricatie si cand nu....

Ps. Ai varianta Pm sau poti deschide alt topic, aici este alt subiect. Multumesc.
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re:

Mesaj de Vladut Mateianu »

yuuhuu scrie:Din cate stiu eu deoarece 3 echipe nu au participat premiile nu au mai fost aceleasi ! Cu stima

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Nu ma refer la premii in bani, ci la vouchere neonorate de catre cei care le-au dat ca sponsorizare ! Nu am acuzat pe nimeni, doar am intrebat, ca sa gasim o forma de rezolvare a problemei ! Este dreptul concurentului care plateste taxa de participare (deloc mica) ca in cazul in care castiga sa ridice exact premiul anuntat. Nu fractii din el.
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183
Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0

Re: Re:

Mesaj de iohann »

Vladut Mateianu scrie:
yuuhuu scrie:Din cate stiu eu deoarece 3 echipe nu au participat premiile nu au mai fost aceleasi ! Cu stima

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Nu ma refer la premii in bani, ci la vouchere neonorate de catre cei care le-au dat ca sponsorizare ! Nu am acuzat pe nimeni, doar am intrebat, ca sa gasim o forma de rezolvare a problemei ! Este dreptul concurentului care plateste taxa de participare (deloc mica) ca in cazul in care castiga sa ridice exact premiul anuntat. Nu fractii din el.
O sa se rezolve problema!
Nu ti e clar ca a fost o neintelegere?!
Oamenii cu care lucrez(sponsori), sunt extraordinari de seriosi!
Cu asta am incheiat si o sa discut cu cineva din echipa!
Problema astao rezolvam cu un singur telefon!

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: Desfasurare Best 10 Carp Fest-Hermes Peris, 28.08-02.09.

Mesaj de petre iulian »

:D
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”