DESFASURARE CONCURS PERIS

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Avatar utilizator
daniel dochia
Mesaje: 49
Membru din: Mie Mar 07, 2007 17:10

Mesaj de daniel dochia »

Val, echipa HopeCarpTeam iti multumeste pt felicitari atit tie cit si celorlati. A fost o placere sa concuram alaturi de voi si o sa o facem si in viitor, la Peris sau pe alte balti.
Chiar daca am cistigat atit premiul pe sectorul valoric A cit si marele premiu, sunt sigur ca am avut si vom avea multe de invatat de la pescari ca cei care au participt la Peris. Personal am fost placut impresionat de Bogdan - "Gao" care a concurat pe standul 1 si singur fiind a reusit in opinia mea un concurs foarte bun. Deasemenea, Cristi Paun, vecinul nostru de stand, a dat dovada de un mare fair play si ii multumim in mod special pt asta.
Organizarea a fost super OK, dl Albastroiu , asa cum il stim, o gazda perfecta si inca ceva... de acum cind va apucati de bile nu ocoliti numarul 1016 si Senzor Planet... :wink: , mersi Vladut.
HopeCarpTeam - Bucuresti

Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1705
Membru din: Mie Dec 06, 2006 14:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Mesaj de George-Alexandru »

deci sa inteleg ca ca si locul unu de pe sectorul A tot pe 1016 a mers :lol:
George Alexandru
General Manager 4Carp
Presedinte C.S. Green Lake
ViceCampion National 2014

IULIAN C
Mesaje: 78
Membru din: Mar Mar 25, 2008 8:25
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de IULIAN C »

Val Pangica jr scrie:Concurs de casa - frumos si plin de amabilitate . Relaxare , lipsa de orgolii si contestatii , crapi frumosi si de talie peste media normala - Perisul se dovedeste inca o data o gazda amabila si primitoare . Organizare buna - echipe noi si care au facut treaba - rezultate care nu au stricat regula locului ( in ciuda unor constringeri facute de organizatori ) . Pacat de ploaie si de noroi !
Felicitari tuturor participantilor si arbitrilor . Astea sunt concursuri in care lipsesc incrincenarea , jignirile si contestatiile . Sunt sigur ca baietii aceia care au castigat cupe si diplome se vor dedica crapului in viitor.
Eu si Nashu am fost onorati sa pescuim alaturi de atitea echipe noi , care si-au cam si luat partea leului la premii si cupe . Fir Intins baieti ! Nu ne-a parut rau si inca o data va felicitam pentru performantele voastre .

PS - fara sa pescuim dedicat capturilor mari - adica bila de 20 - 2 lansete pe pat si 2 in afara - am reusit o medie de 8,2 kg / crap - medie care spune multe despre balta ! Nu stiu citi pesti de peste 20 kg are balta , dar va spun ca sunt sigur ca intre 12-18 kg are SUFICIENTI si ACCESIBILI ! :wink: Iar cine va vrea sa prinda macar de 10 kg - sa vina la Peris - sigur il va lovi norocul , cam oriunde pe balta .
De mult voiam sa ajung si ae acolo,dar din ce e postat pe net despre cum se ajunge si care ar fi conditiile nu stiu prea multe sias vrea sa va rog sa ma lamuriti:ajunge vreun maxi-taxi sau r.a.t.b prin apropierea acelei balti?
De asemenea stiti cumva daca se poate pescui si 24 h?ce ar trebui sa fac in acest sens,sa vb cu D-l Albastroiu?
Dansul presupun ca trebuie sa cunoasca "omul" ca sa-l poata lasa la 24 h,nu?
Ma refer la balta de crap,de concurs,ca am vazut ca sunt 2...
M-ai ajuta in acest sens,Vladut?adica i-ai putea spune dansului ca nu sunt genul acela care baga pestele-n portbagaj?(nu ca as avea,ca patul si cortul de la voi nu au nici motor nici roti si nici portbagaj!!!!-asta era o gluma)
Adica....nu posed auto
Va felicit si eu pentru acest concurs...
@George
Bravo,Bravo,Bravo!!! Meritati pe deplin sa castigati,stiu ca si tu si Iulian ati muncit f mult pt asta si sunteti perseverenti!
Imagine

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Mesaj de petre iulian »

un concurs de nota 10 la care am prins 5 pesti de peste 10 kg...1 :D .nada SENZOR 1016 a dat randament maxim si dupa 24 ore am reusim sa "strunim" echipa Brasovului care o luase "razna." :D :D ....cum a zis si partenerul meu GEORGE noi ne-am facut treaba pe mal iar bilele in apa... :D . ..

multumiri lui Vladut Mateianu si Florentin Iuga care ne-au sustinut!


PETRE IULIAN-CARP ZONE

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Sa va fie de bine baieti !

Nu neaparat nada a contat, ci si felul in care ati intrebuintat-o ! :wink:

@iulian C.

Domnul Albastroiu te astepta la Peris, daca nu ai masina este super ok !
Fir intins !
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”