Desfasurare Cupa Iernii 2013

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Ungureanu Bogdan
pescar de competitie
Mesaje: 2792
Membru din: Joi Oct 29, 2009 15:09
Puncte: 0
Localitate: PITESTI

Re: Desfasurare Cupa Iernii 2013

Mesaj de Ungureanu Bogdan »

RazvanG scrie:
Dan Mitranescu scrie:
RazvanG scrie: Esti destept rau de tot Maxx,nu trebuia sa mai spui.....btw vezi ca si Mitrix a recunoscut ce ti-am spus eu direct pe balta :wink: deci.....zic si eu,deh
Razvane nu-mi mai poci numele .
Pe urma "a recunoaste" vine de la ceva care suna a gresala , a hotie sau a cine stie ce lucru rau . Nu este cazul sa fie folosit termenul la ce s-a intamplat intre standul meu si al lui Maxx.
Eu nu i-am cerut sa nu mai pescuiasca , nu i-am cumparat 10 kg de bile sa nadeasca de nebun ( sa goneasca pestele la mine :wink: ) , nu i-am cerut sa mearga pe alte sectoare si sa aranjeze jocurile pe acolo , nu i-am cerut sa studieze rezultatele tuturor concurentilor si sa actioneze pe relatii de prietenie cu eventualele echipe care ma puteau ajuta si nu am impartit banii din premiu cu el . Nimic din toate astea .
Am spus numai ca prin faptul ca nu a mai pescuit la nivel maxim mi-a facut un avantaj . Ca era obosit , ca nu mai avea sanse , ca suntem colegi de club sau prieteni , nu stiu care este cauza , dar eu nu i-am cerut sub nicio forma sa ma ajute. Inclusiv Vasile ,in dreapta, a pescuit la un sfert din posibilitatile pe care le are . Asta inseamna ca m-a ajutat sau ca i-am cerut eu sa faca asta ?
Sunt lucruri total diferite Razvane si daca esti in cautarea unei justificari morale la ce a fost pe balta nu asta este solutia.

Nu este poceala de nume Dane,este un alint :wink:
Iar prin ce am postat nu am vrut sa aduc argumente le ce s-a intamplat pe balta.A fost intepatura la Maxx,intepaturi cum ne facem noi intre noi.Daca a atins in vreun fel sau altul acest subiect delicat,eu iti cer scuze sti ca nu sunt ranchiunos. Asta a fost ca un fel de bascalie la ce urla descreieratul de Maxx :lol: :lol: :lol: ca l-au ars aia la Teiu.
INSA.....vad ca faci o aluzie la nu stiu ce cumparat de bile si de gonit peste.Probabil ca Barbu a facut niste afirmatii precum ca eu am nadit ca nebunul,cu toate ca nu aveam sanse.Daca la asta te-ai referit,hai sa-ti spun ca in fiecare mansa am nadit la fel de mult .Vasilica poate sa-ti spuna cand a cazut langa noi pe A-uri,ca si in ultimele ore cand se sfarsea mansa noi nadeam la fel de mult.Nu aveam sanse la podium ,insa aveam sanse la tombola cu un rezultat bun pe C-uri.Am un defect major in pescuit,nu am prieteni pe balta decat dupa ce se termina concursul.In rest....ura si la gara :wink:
Sper ca m-am facut inteles...
Pe Maxx nu l-a ars nimeni la Teiu.nu au fost interese de niciun fel, ba din contra am regretat,dar s-a inteles gresit.
catch&release

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: Desfasurare Cupa Iernii 2014

Mesaj de Victoras Petcu »

eugen dragnea scrie:
petcuvicto scrie: Dl "eugen dragnea" cu toate ca nu eu sint cel care incepe polemicile (eu raspund cu aceeas moneda celor care ma provoaca), propun sa terminam cu rautatile si cu jignirile !
Ma bucur ca v-ati lamurit ca nu eu am scris postarea de la care s-a plecat...considerati ca am "ingropat securea razboiului" :wink:
OK ! :wink:
Victoras Petcu

Avatar utilizator
doru_croc
pescar de competitie
Mesaje: 2433
Membru din: Dum Aug 30, 2009 10:01
Puncte: 0
Localitate: Alexandria

Re: Desfasurare Cupa Iernii 2013

Mesaj de doru_croc »

razvan u. scrie:
doru_croc scrie:
razvan u. scrie:Garceaaaaaaa,
Cum e montura aia "la tramvai" ?
:D
Invidiosule :lol: :lol: :lol:
Sunt.
Pe fizicul lui! :D
Il cauta Botezatu pentru ultima lansare de chiloti....cu catapulta :lol:
Pentru unii umorul este ca si o limba straina: fara subtitrare nu inteleg nimic!
Este de o mie de ori mai bine să fii optimist şi să te înşeli, decât să fii pesimist şi să ai dreptate.

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Desfasurare Cupa Iernii 2013

Mesaj de Dan Mitranescu »

.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”