Desfasurare Cupa Iernii ed. a IV-a MOARA VLASIEI 2

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183
Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0

Re: Desfasurare Cupa Iernii ed. a IV-a MOARA VLASIEI 2

Mesaj de iohann »

CAT DESPRE CEI CARE MUNCEAU IN SPATELE NOSTRU,NE-AU TERORIZAT,NU CREDEAM CA O SA PRINDEM PESTE PE ZGOMOTUL ACELA,DAR SE PARE CA PESTELE DE PE MV2 MANANCA PE ORICE TIMP,CONDITII ETC.

norisss
Mesaje: 229
Membru din: Dum Mai 25, 2008 10:19
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare Cupa Iernii ed. a IV-a MOARA VLASIEI 2

Mesaj de norisss »

asa e ...cred ca pestele de MV2 e "nesimtit".Acum vreo luna tocmai injuram in gand un paznic care trecea cu barca peste montura mea si cam balacea apa cu vaslele.Exact in momentul ala a tras pestele....adica a fost chiar amuzant ca am crezut ca mi-a luat montura cu vasla....efectiv am luat pestele de sub barca lui.


LE....vladut e buna veste cu cele 3 WC-uri ecologice...parca imi vine sa stau si eu 2-3 zile pe balta.

Daniel D
Mesaje: 304
Membru din: Dum Noi 25, 2007 18:51
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare Cupa Iernii ed. a IV-a MOARA VLASIEI 2

Mesaj de Daniel D »

Felicitari castigatorilor........in special echipei Bogdan-Ghita-Cosmin. Frumos final de an ati avut.........
Bravo "chinezule", esti smecher :wink: .........
Nume utilizator schimbat din Dani D

Avatar utilizator
Tudor Cosmin
Mesaje: 432
Membru din: Mar Apr 18, 2006 13:06
Puncte: 0
Localitate: ploiesti
Contact:

Re: Desfasurare Cupa Iernii ed. a IV-a MOARA VLASIEI 2

Mesaj de Tudor Cosmin »

Intr-adevar, Ghita a facut scandal!!! la puscarie cu el!!! "INFRACTOR deosebit de periculos'". Propun ca de la anu' sa fie suspendat 3 etape!!! Ce ziceti???
CAMPION NATIONAL 2011 & 2014 & 2015 & 2016

Avatar utilizator
Tudor Cosmin
Mesaje: 432
Membru din: Mar Apr 18, 2006 13:06
Puncte: 0
Localitate: ploiesti
Contact:

Re: Desfasurare Cupa Iernii ed. a IV-a MOARA VLASIEI 2

Mesaj de Tudor Cosmin »

Maimutoi, esti de acord???????????????????
CAMPION NATIONAL 2011 & 2014 & 2015 & 2016

Avatar utilizator
stefanmuraru
pescar de competitie
Mesaje: 1054
Membru din: Lun Dec 28, 2009 9:02
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Desfasurare Cupa Iernii ed. a IV-a MOARA VLASIEI 2

Mesaj de stefanmuraru »

Felicitari lui Iohann si echipei sale.
Un concurs frumos. Ramanem cu frumoase amintiri pe perioada iernii. Asteptam cu nerabdare concursul din primavara.

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: Desfasurare Cupa Iernii ed. a IV-a MOARA VLASIEI 2

Mesaj de RazvanG »

Multumim frumos ptr sincerele dvs felicitari.
Avand in vedere ca este primul concurs de anvergura la care particip si culmea il si castig doresc sa mentionez cateva nume care au avut un rol in startul meu ca pescar de competitie daca-mi este permis sa spun asa desi nu ma consider.
In primul rand doresc sa-i multumesc lui Razvan Ulmeanu care ma introdus in acest fenomen si care mi-a facut cunostinta cu majoritatea pescarilor...MULTUMESC MULT :wink:
Vladut Mateianu care a cerut date despre mine si ma acceptat in clubul Senior Crap.
Andrei Popescu AKA Toto care a avut incredere in echipa propusa de mine, ptr faptul ca a acceptat sa ma sustina din toate punctele de vedere si ptr faptul ca ma suportat pe toata perioada concursului inclusiv criza de isterie :lol:
Radu Badica care a avut incredere sa ma bage in lotul SpeedCarp
Mihai Pripon AKA Mitzanu care este un pescar desavarsit si de la care inveti extraordinar de multe.
Iar ptr sfarsit am lasat omul alaturi de care am 3 concursuri si tot atatea podiumuri,omul care mi-a pus ptr prima data o cupa in mana si care a avut incredere in mine ca pescar si ca om: IOHANN KRAUS ....RESPECT MAXIM
Nume utilizator schimbat din shimanobig in RazvanG

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: Desfasurare Cupa Iernii ed. a IV-a MOARA VLASIEI 2

Mesaj de Victoras Petcu »

norisss scrie:ok, ok....amenajari care au in centru siguranta pestelui(adica sa nu cumva sa plece din balta fara stirea cui trebuie).Jos palaria aici,..... dar nu zice nimeni ca nu exista macar o buda pe undeva?
Sic,sic,sic!!!!!! Din primavara pe M.V.2,vor fi amplasate trei toalete ecologice!!!!!!! :wink:
Ultima oară modificat Lun Noi 08, 2010 22:43 de către Victoras Petcu, modificat 1 dată în total.
Victoras Petcu

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: Desfasurare Cupa Iernii ed. a IV-a MOARA VLASIEI 2

Mesaj de Victoras Petcu »

buhac constantin scrie:Felicitari pentru toti cei implicati la acest minunat concurs !
Timpul a tinut cu pescarii si pestele avea o pofta nebuna de mancare .
Din cauza ca aveam programata o partida de vanatoare am fost nevoit sa plec dupa prima noapte de pescuit !

Dl Petcu va felicit pentru balta dv si amenajarile facute !
Dl Petcu este adevarat ca dv ati vrut sa dati foc ...............? Eu nu cred .
Ma declar impotriva tradatorilor de la "avps acvila" !!!!!!! :wink:
Victoras Petcu

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: Desfasurare Cupa Iernii ed. a IV-a MOARA VLASIEI 2

Mesaj de Victoras Petcu »

maxx1979 scrie:
Vladut Mateianu scrie:La anul vor exista 3 wc-uri ecologice.. :wink:


PS Un zvon de ultima ora : Ghita se plimba noaptea pe balta cu 2 galeti de motorina intr-o mana si cu 10 litri de vin si 200 lei in cealalta ca sa ii cinsteasca pe cei cu utilajele din spatele echipei Iohan-Garcea -Toto ca sa munceasca si noaptea si sa faca galagie....au vazut cativa martori ! :wink: :D
sa vazut si efectul... :D ...

D-le Petcu...cu catelu' ala care urla toata noaptea ce facem? Ne-a tinut un concert de mai mare frumusetea... :shock:
Imi cer scuze!!!!! Catelul nu se obisnuise cu lumina de pe balta!!!!!Oricum nu o sa mai tulbure linistea baltii!!!!!! De fapt a fost dus in alt loc si cred ca nu a mai deranjat in urmatoarele doua nopti!!!!!!! :wink:
Victoras Petcu

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”