Desfasurare Cupa Seniorilor 2013

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Desfasurare Cupa Seniorilor 2013

Mesaj de popescu59 »

Va rog mult nu va mai luati de adicted versus RADU ANDRONE . A fost la un nou concurs dl Profesor si s-a clasat din nou pe un loc fruntas ,14 :lol: :lol: :lol:
mamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hal de campion si cind te gindesti ce lectii ne tine pe aici.

Razvanel nu mai pune tata la suflet orice timpenie . Cind am spus ca , clonele fac legea pe crapmania ati spus ca sunt nebun asa ca daca nu stii cu cine te ei in clont degeaba o faci .

eugen dragnea
pescar de competitie
Mesaje: 1090
Membru din: Lun Ian 30, 2012 21:58

Re: Desfasurare Cupa Seniorilor 2013

Mesaj de eugen dragnea »

Sustin si eu ideea ca organizatorul trebuie sa organizeze si administratorul sa-si vada de... administrarea lui !
Dacă vreodată voi ţine capul jos, o voi face doar ca să-mi admir pantofii.

MihneaBV
Mesaje: 141
Membru din: Joi Mai 03, 2012 17:21
Puncte: 0
Localitate: Brasov

Re: Desfasurare Cupa Seniorilor 2013

Mesaj de MihneaBV »

addicted scrie:a invatat popescu sa isi faca mai multe username`uri cumva?:)
altu care pescuieste de acasa si se ia de oamenii care stau pe balta...
mai mars ma si daca a tipat iohann si a injurat ca e problema pe banii lui face ce vrea si chiar daca nu era in echipa tot facea c vrea nu`ti convine du`te la militie si depunde plangere ca ti`a intrerupt somnu pe tancabesti....dormira`i de tot sa dormi

cum e si ipocrizia asta ba baiatule. cand comentai si injurai pescarii care erau pe balta la Trofeul tancabesti cum era ipocritule? ( ipocrit nu e injurataura asta in cazul in care vrei sa te flambezi inutil)
Buia Mihnea

eugen dragnea
pescar de competitie
Mesaje: 1090
Membru din: Lun Ian 30, 2012 21:58

Re: Desfasurare Cupa Seniorilor 2013

Mesaj de eugen dragnea »

MihneaBV scrie:
addicted scrie:a invatat popescu sa isi faca mai multe username`uri cumva?:)
altu care pescuieste de acasa si se ia de oamenii care stau pe balta...
mai mars ma si daca a tipat iohann si a injurat ca e problema pe banii lui face ce vrea si chiar daca nu era in echipa tot facea c vrea nu`ti convine du`te la militie si depunde plangere ca ti`a intrerupt somnu pe tancabesti....dormira`i de tot sa dormi

cum e si ipocrizia asta ba baiatule. cand comentai si injurai pescarii care erau pe balta la Trofeul tancabesti cum era ipocritule? ( ipocrit nu e injurataura asta in cazul in care vrei sa te flambezi inutil)
Touche ! :D
Dacă vreodată voi ţine capul jos, o voi face doar ca să-mi admir pantofii.

tonny
pescar de competitie
Mesaje: 1015
Membru din: Dum Apr 11, 2010 9:44
Puncte: 0
Localitate: Alba Iulia

Re: Desfasurare Cupa Seniorilor 2013

Mesaj de tonny »

[quote="


cum e si ipocrizia asta ba baiatule. cand comentai si injurai pescarii care erau pe balta la Trofeul tancabesti cum era ipocritule? ( ipocrit nu e injurataura asta in cazul in care vrei sa te flambezi inutil)[/quote]

Touche ! :D[/quote]

Bine punctat
===Toth Stefan Anton===
=All4carp=

Avatar utilizator
srobert312
Mesaje: 39
Membru din: Sâm Mai 09, 2009 9:30
Puncte: 0

Re: Desfasurare Cupa Seniorilor 2013

Mesaj de srobert312 »

Vreau sa felicit si eu toate echipele castigatoare! Nu a fost un concurs usor... Multumesc baietilor din echipa mea, Razvan Garcea si Banica Cosmin pentru munca si efortul depus. Si nu in ultimul rand, ii multumesc lui Bogdan Dragan pentru nada. Dupa cum a scris si Razvan mai sus... Daca concursul era pe cantitate - calitate puteam castiga balta. In concluzie, sustin si eu acest mod de puctaj CANTITATE - CALITATE. Sa castige cine stie sa prinda crap! Asta cu cei mai mari pesti... loterie curata! Iti prinde o echipa 50 - 60 de pesti si vine alta care abia face 5 pesti dintre care 4 dulapi (pe bulan, bineinteles) si iti da cu balta in cap...

Avatar utilizator
addicted
Mesaje: 813
Membru din: Mie Feb 16, 2011 2:49
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare Cupa Seniorilor 2013

Mesaj de addicted »

bai nepoate eu nu am injurat pe nimeni de la trofeu doar am zis ca`si bat joc de locuri consacrate de p tancabesti atata tot....p toti cei care au o prb cu mn ii invit sa facem o braila p orice balta oriunde astept invitatie....sau provocare....cum vreti voi ...bagatorilor in seama

MihneaBV
Mesaje: 141
Membru din: Joi Mai 03, 2012 17:21
Puncte: 0
Localitate: Brasov

Re: Desfasurare Cupa Seniorilor 2013

Mesaj de MihneaBV »

Bine. Pa. Oricum esti intangibil unchiesule ! :lol:
Buia Mihnea

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Desfasurare Cupa Seniorilor 2013

Mesaj de gabi1 »

addicted scrie:bai nepoate eu nu am injurat pe nimeni de la trofeu doar am zis ca`si bat joc de locuri consacrate de p tancabesti atata tot....p toti cei care au o prb cu mn ii invit sa facem o braila p orice balta oriunde astept invitatie....sau provocare....cum vreti voi ...bagatorilor in seama
Poi din ce raspunzi la "braila",telefonul nu l-ai vandut, placa de coafat idem, mami a intarcat parafa..... :shock: :lol:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
viorel dulamita
pescar de competitie
Mesaje: 1087
Membru din: Joi Noi 20, 2008 20:00
Puncte: 0
Localitate: dej

Re: Desfasurare Cupa Seniorilor 2013

Mesaj de viorel dulamita »

gabi1 scrie:... mami a intarcat parafa..... :shock: :lol:
... :lol: :lol: :lol: ...

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”