Desfasurare Cupa Verii-Hermes Peris, 31.07-02.08.2017

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

ionut voicu
Mesaje: 781
Membru din: Sâm Dec 06, 2014 16:29

Re: Desfasurare Cupa Verii-Hermes Peris, 31.07-02.08.2017

Mesaj de ionut voicu »

ghita adrian scrie:Perisul raspunde mai bine la cantitate /calitate.Pana acum din organizatorii de competitii de pe Hermes doar Jony a inteles acest lucru.
Ai dreptate, dar sunt f multi pescari care nu vin la astfel de competitii. Pt unii este mai simplu sa arunci o bila in apa si sa te rogi, iar daca nu trage concluzia la care se ajunge este "nu are balta peste". E mai simplu sa castigi la loto decat sa mucesti...

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Desfasurare Cupa Verii-Hermes Peris, 31.07-02.08.2017

Mesaj de Vladut Mateianu »

iohann scrie:

Nu ai treaba si tu?!mai cauta o sifoneala s-o dai in vileag, mai inventeaza o roata, mai lasa tu perisul si ce se intampla pe aici!
Eu te cred ca traiesti din banii castigati de pe urma Perisului, dar putin bun simt nu ti-ar strica ! :oops:
Cauta solutii daca vrei sa faci bani in continuare, nu obraznicii de mahala....
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183
Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0

Re: Desfasurare Cupa Verii-Hermes Peris, 31.07-02.08.2017

Mesaj de iohann »

Vladut Mateianu scrie:
iohann scrie:

Nu ai treaba si tu?!mai cauta o sifoneala s-o dai in vileag, mai inventeaza o roata, mai lasa tu perisul si ce se intampla pe aici!
Eu te cred ca traiesti din banii castigati de pe urma Perisului, dar putin bun simt nu ti-ar strica ! :oops:
Cauta solutii daca vrei sa faci bani in continuare, nu obraznicii de mahala....
Bun simt o sa am cand o sa meriti!
Momentan te faci de ras pe forum prin toate postarile tale, absolut peste tot!numai banii de la organizatori te intereseaza, cand pe tine te doare ca nu mai organizezi tu!
Crezi ca toata lumea e proasta?!
Cand organizai concursuri, daca te intreba cineva de castigul tau, iti devenea dusman!
Caracter urat ai si te asigur ca asta e o parere unanima!!!
Ai o rautate grava!
Din acest moment am incheiat discutiile cu tine!

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Desfasurare Cupa Verii-Hermes Peris, 31.07-02.08.2017

Mesaj de Vladut Mateianu »

Daca doream sa organizez in continuare concursuri, organizam. Este lumea mea, 99% dintre actualii organizatori folosesc si acum regulamentul creat de mine. Asta spune tot. Doar ca eu am alte surse de facut bani, nu ma mai intereseaza banii castigati din organizari de concursuri, chiar daca se castiga foarte bine. Cu putina munca. Si fara impozite platite la Anaf. Intr-un cuvant : evaziune. Dar fiecare este liber sa faca ce vrea.
Revenind la subiect, este un concurs postat pe un forum liber, in care fiecare poate posta ce doreste atat timp cat respecta regulamentul. Eu am venit cu o solutie ptr concursurile de vara la Peris, tu ai raspuns birjareste. Nu asa se face.
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: Desfasurare Cupa Verii-Hermes Peris, 31.07-02.08.2017

Mesaj de petre iulian »

ionut voicu scrie:
ghita adrian scrie:Perisul raspunde mai bine la cantitate /calitate.Pana acum din organizatorii de competitii de pe Hermes doar Jony a inteles acest lucru.
Ai dreptate, dar sunt f multi pescari care nu vin la astfel de competitii. Pt unii este mai simplu sa arunci o bila in apa si sa te rogi, iar daca nu trage concluzia la care se ajunge este "nu are balta peste". E mai simplu sa castigi la loto decat sa mucesti...
-------------

Totusi,.... e cam prea de tot ca intr-un an sa fie organizat un singur concurs pe cantitate/calitate pe aceasta balta ....Balta se comporta ciudat si raspunde bine numai daca se da `papa mult si bun :D
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

Alexandru,S
Mesaje: 89
Membru din: Mie Iun 08, 2016 1:50
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare Cupa Verii-Hermes Peris, 31.07-02.08.2017

Mesaj de Alexandru,S »

Hotul striga hotul!!! Ai aruncat o ca la "militie",un cetatean corect ce sa mai ! Pfff pfff pfff sa nu te deochi :)

Alexandru,S
Mesaje: 89
Membru din: Mie Iun 08, 2016 1:50
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare Cupa Verii-Hermes Peris, 31.07-02.08.2017

Mesaj de Alexandru,S »

Prostul pana nu e si fudul,nu e prost destul !!datii nene omului procent ca doar spune ca a inventat si o retea evazionista! Se pare ca omu sa saturat sa faca bani neimpozitati sau a umplut sacul,sste la alt nivel!!:)))
N am putut sa ma abtin,cand vad oameni asa corecti !!! Model de urmat,avem nevoie de oameni corecti ca el in tara asta!

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Desfasurare Cupa Verii-Hermes Peris, 31.07-02.08.2017

Mesaj de gabi1 »

Mioritic...... :lol: :lol: :lol:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

popa viorel
Mesaje: 84
Membru din: Mie Sep 21, 2005 10:54

Re: Desfasurare Cupa Verii-Hermes Peris, 31.07-02.08.2017

Mesaj de popa viorel »

[quote="gabi1"]Mioritic...... :lol: :lol: :lol:[/quote]
Sau ciobanesc? :D Caini latra caravana trece. Tot cu frauda si megaprofit pentru organizator! Oare fiscul doarme?

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Desfasurare Cupa Verii-Hermes Peris, 31.07-02.08.2017

Mesaj de gabi1 »

Unora le place Brahms, alții preferă Rapangalița & Bidineaua... :D
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”