Echipe pt. calificari

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de dan cotelici »

andrei vladeanu scrie:@dan cotelici
ti-am mai explicat, danut draga, si prin postari anterioare si la telefon si fata in fata
ar mai ramane sms-ul si fax-ul
insisti cu aceeasi problema...
cipica & badica
INCA O DATA:
COMISIA PE CARE VOI ATI VOTAT-O ( nu CINEVA, cum scrii tu) A HOTARAT CA CIPICA & BADICA SA PRIMEASCA DOAR CATE UN AVERTISMENT!
DE CE?
PENTRU CA LA CATE NEREGULI S-AU INREGISTRAT ANUL TRECUT AR FI FOST PENIBIL CA SA FIE ARSI DOAR CEI DOI!
UITE CA A AVUT CURAJ SA-TI RASPUNDA CINEVA!
Draga ardei,
Iarta-ne pre noi cei care indraznim sa punem intrebari.
Bai cacacampionule nu te mai face ca ploua, pentru TINE nici un principiu nu are valoare daca aplicarea lui nu te avantajeaza.Eu, si mai mult de jumatate din cei care vor participa la calificari, nu am votat nici o comisie.V-ati votat intre voi.Nu am nimic personal cu cei doi, dar ce puii mei faceti?Regulamente pe care le schimbati cand vor muschii vostrii?O intrebare :Unde-i bai echipa aia aia unita de anu' trecut?Las-o balta cu banii personali dati pe lansete, nada , etc. Chiar nu inteleg de unde ai mai tu atata curaj sa-mi raspunzi.Consum excesiv de vierSushi?
The second best is the first loser!

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

@cotelici dan
Nu-i frumos ceea ce scrii si mai ales cum scrii.E vorba de buna crestere sa te adresezi unui om pe care abia il cunosti cu bai ardei si cacacampionule ?Daca poti mentine discutia in termeni civilizati continuam ,daca nu :Nu.
Vezi ca ,comisia este alcatuita din 7 oameni. De ce nu ai curaj sa te iei si de ei ?Apropo, cand vei avea si tu un rezultat in concursurile de carpfishing poate vei fi si tu in comisie. Pana atunci.........
Cat despre unitatea echipei...aici te-ai stricat rau de tot ! A fost principalul criteriu dupa care am format echipa de anul asta !(fara tamplari care s-au retras datorita particularilor ca tine, suntem aceeasi echipa ca-n Portugalia).
In continuare nu mai comentez ca deja ai luat-o razna si vazand ora si ziua postarii mi-am dat seama ca esti beat si cele scrise sunt frustarile personale ale unui om care toata viata va ramane un :PARTICULAR !!!


Forta fie cu tine ! :lol:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

n-as fi raspuns la postarea lui dan pizdulici, dar am sa lamuresc cateva chestiuni, la fel ca in cazul raspunsului pe care i l-am dat lui val, pentru ceilalti participanti la calificari:
1. ne-am votat intre noi da' nu stiu cum se face ca din comisie face parte si partenerul lui gaurici...
2. hotararile pe care le-a luat, le ia si le va lua comisia ma avantajeaza pe mine. zice pulifrici. cipica si badica se afla in alte doua echipe anul acesta! nu stiu ce intres as putea sa fi avut sa intaresc concurenta, prin nesuspendarea celor doi... mai departe. comisia a hotarat o varianta de calificari pe care eu nu am agreeat-o deloc, iar acest lucru l-am facut public la vremea respectiva!
ce sa mai discutam...
ps danut matolici, daca in momentul postarii nu erai beat, atunci ai probleme mari de tot! balamucu' te mananca...
semneaza ardei cacacampionul ( apropos, tu sti cu cati de "ca" se scrie?)
The One Team

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de dan cotelici »

Va multumesc pentru lamuriri si aprecieri.Treaba cu cacampionul a fost chiar neintentionata.Am postat de pe telefonul mobil si se pare ca m-am descurcat onorabil.Se scrie cu un singur ca ... iar ''tu sti" se scrie corect "tu stii"
The second best is the first loser!

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

ai dreptate, dar am postat la calculator, pe care il folosesc mai rar decat telefonul mobil.
si mult, mult mai rar decat lansetele. fata de unii...
te pup
The One Team

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de dan cotelici »

Vladut Mateianu scrie:@cotelici dan
Nu-i frumos ceea ce scrii si mai ales cum scrii.E vorba de buna crestere sa te adresezi unui om pe care abia il cunosti cu bai ardei si cacacampionule ?Daca poti mentine discutia in termeni civilizati continuam ,daca nu :Nu.
Vezi ca ,comisia este alcatuita din 7 oameni. De ce nu ai curaj sa te iei si de ei ?Apropo, cand vei avea si tu un rezultat in concursurile de carpfishing poate vei fi si tu in comisie. Pana atunci.........
Cat despre unitatea echipei...aici te-ai stricat rau de tot ! A fost principalul criteriu dupa care am format echipa de anul asta !(fara tamplari care s-au retras datorita particularilor ca tine, suntem aceeasi echipa ca-n Portugalia).
In continuare nu mai comentez ca deja ai luat-o razna si vazand ora si ziua postarii mi-am dat seama ca esti beat si cele scrise sunt frustarile personale ale unui om care toata viata va ramane un :PARTICULAR !!!


Forta fie cu tine ! :lol:
Draga Vladut,
Te admir pentru faptul ca iei apararea partenerului tau.Nefericita formulare, cacampionule, se datoreaza unei neateintentii cauzate de terminalul de pe care am postat.
Ai dreptate, in afara de locul obtinut la calificarile de anul trecut nu am cu ce sa ma laud.Sunt doar multumit pentru ca am devansat cativa NEPARTICULARI.
Observ ca invariabil cand intri in polemica cu cineva folosesti formulari de genul :
- buna crestere, respect datorat varstei, civilizat
- frustrati sau mitomani
- particulari

Respectul datorat varstei inteleg ca in cazul tau e valabil doar daca-i vorba de Maestru.Frustrati si particulari? In afara de partenerii tai de moment cine a intrat in polemica cu tine si a scapat de aceste calificative?Crezi ca numai voi aveti dreptul sa fiti ironici?

De obicei incepi prin a face apel la limbaj civilizat dar in final reusesti sa dai cu mucii in fasole.Nu pot decat sa fiu multumit pentru ca acum cunosc adevarata ta parere despre mine si stiu si cine ti-a bagat chestiile astea in cap. si pentru faptul ca ai renuntat la atitudinea aia falsa de amabilitate.
Daca nu pentru mine atunci pentru ceilalti ar trebui sa lamuresti ce legatura au particularii ca mine cu retragerea fratilor Rudeanu.
P.S.
Data viitoare cand ti se intampla sa cazi din picioare(te las pe tine sa spui de ce?) ca la intalnirea de la Peris nu te mai astepta sa te culeaga PARTICULARI ca mine de pe jos si sa te acopere cu o patura.
Sa pescuiesti bine!
The second best is the first loser!

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

@dan cotelici

1. Cu PS-ul, ti-ai aratat adevarata fata.Noroc ca mie nu-mi sta in caracter sa dezgrop mortii ! :oops:
2. Ironia este un semn de inteligenta.Degeaba vrei daca nu poti ! :wink:
3. Si eu stiu cine te pune sa ne ataci pe noi,Senzor ,dar ma doare-n peste de voi.

PS Mie-mi plac adversarii puternici,deci nu iti voi mai raspunde !


Sa ai viata !
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de dan cotelici »

Draga Vladut,
In ceea ce priveste dezgroparea mortilor nu cred ca avem ceva in comun.Spre deosebire de tine eu imi bazez afirmatiile pe experientele personale nu pe afirmatiile unor terti care nu incearca decat sa-si scoata in evidenta calitatile personale.
NIMENI nu m-a pus sa va atac pe voi, SENZOR.Nu sunt coada de topor a nimanui.Nu'ncerca sa deviezi discutia.De fapt ar trebui sa o inchei mai PUTERNICULE!
PARTICULARU'
The second best is the first loser!

Avatar utilizator
Kulcsar Laszlo
Mesaje: 174
Membru din: Dum Mar 27, 2005 17:20
Puncte: 0
Localitate: Zalau
Contact:

Mesaj de Kulcsar Laszlo »

incetati o data cu cearta asta, nu aduce nimic bun,
Ia Sa va dati voi manutele,
Asa, :D :D

Avatar utilizator
nelubalaj
Mesaje: 20
Membru din: Joi Mar 10, 2005 20:48
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Mesaj de nelubalaj »

Asta este unul din motivele pentru care nu am mai postat pe forum.
Nelu B.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”