Lista de participanti:
1. Green Lake - Constantin Nichitoi
2. Florin Echimov
3. Club Tomis Carp- Cosmin Urziceanu
4. Club Crap Corbu - Nafornita Razvan
5. Green Lake - Cosmescu Ionut
6. Club Tomis Carp - Sava Cosmin
7. Green Lake - Dan Stoica
8. Green Lake - Petrica Cornel Balan
9. X-treme Baits - Marian Constantin
10. Marius Pop
11. Florin Iancu
12. Barabas Radu Alexandru
13. X-treme Baits - Oane Mugurel
14. Ioniţă Romeo
15. Cretu Cristian
16. Mihai Mitricoaia
17. Rusnacenco Vlad
Lista de intentie:
Green Lake - Arghirescu Dan
Razvan Ingeaua
Gui Sebastien
Club Tomis Carp - George Tanase
Wlc Carp - Dirla Madalin
Hrib George
Senzor - Toni Comsa
Abbara Carp Team - Petcu Florin
Vlad Petre
CS APS - Iosif Andrei
Mitricoaia Mihai
Abbara-Nelu Capitanu
Abbara - Vasile Ivan
Abbara - Emil Paraschiv
X-treme Baits - Neacsu Mircea
Catalin Papuc
Plata avansului de 400 ron se poate face la sediul 4Carp, Adresa: B-dul Theodor Pallady nr.57, Bucuresti, sector 3, telefon George Alexandru Kodmon - 0723.878.564 sau in contul deschis la Banca Transilvania: RO47.BTRL.0140.1201.E844.57XX - Titular cont Arghirescu Dan - la detalii va rog sa treceti Enduro 3. Dupa plata va rog sa ma contactati (telefon, email, whats app) pentru confirmarea platii - 0742.026.929.
Lista de participanti:
1. Green Lake - Constantin Nichitoi
2. Florin Echimov
3. Club Tomis Carp- Cosmin Urziceanu
4. Club Crap Corbu - Nafornita Razvan
5. Green Lake - Cosmescu Ionut
6. Club Tomis Carp - Sava Cosmin
7. Green Lake - Dan Stoica
8. Green Lake - Petrica Cornel Balan
9. X-treme Baits - Marian Constantin
10. Marius Pop
11. Florin Iancu
12. Barabas Radu Alexandru
13. X-treme Baits - Oane Mugurel
14. Ioniţă Romeo
15. Cretu Cristian
16. Mihai Mitricoaia
17. Rusnacenco Vlad
18. Catalin Papuc
19. X-treme Baits - Neacsu Mircea
Lista de intentie:
Green Lake - Arghirescu Dan
Razvan Ingeaua
Gui Sebastien
Club Tomis Carp - George Tanase
Wlc Carp - Dirla Madalin
Hrib George
Senzor - Toni Comsa
Abbara Carp Team - Petcu Florin
Vlad Petre
CS APS - Iosif Andrei
Mitricoaia Mihai
Abbara-Nelu Capitanu
Abbara - Vasile Ivan
Abbara - Emil Paraschiv
Plata avansului de 400 ron se poate face la sediul 4Carp, Adresa: B-dul Theodor Pallady nr.57, Bucuresti, sector 3, telefon George Alexandru Kodmon - 0723.878.564 sau in contul deschis la Banca Transilvania: RO47.BTRL.0140.1201.E844.57XX - Titular cont Arghirescu Dan - la detalii va rog sa treceti Enduro 3. Dupa plata va rog sa ma contactati (telefon, email, whats app) pentru confirmarea platii - 0742.026.929.
Locul 1 General - 5000 ron
Locul 2 General - 2750 ron
Loucl 3 General - 1700 ron
Locul 1 Sector WLC - voucher de 550 ron de la WLC Carp
Locul 2 Sectorul WLC - voucher de 250 ron DIV Consulting
Locul 1 Sectorul 4Carp - voucher de 550 ron de la 4Carp
Locul 2 Sectorul 4Carp - voucher de 250 ron DIV Consulting
Premiile de pe sectoare nu se pot cumula cu cele din clasamentul general.
In plus, fiecare participant primeste cate 2 cutie de bile de carlig din parte sponsorului de sector!
In cazul in care sunt mai putine echipe vor trebui recalculate mai multe detalii (unul care imi vine in minte acum rapid este numarul de arbitrii - si aici trebuie sa vorbesc cu Gabi Calota sa vedem exact numarul).
Despre sectorizare, cred ca se echilibreaza mai bine A-urile mici vs A-urile mari, fara a le intercala.
Ce spuneti de un A4 - A13 si A16-A25, in ideea de a nu incepe de la A1 pentru ca primele A-uri au apa foarte mica.
Dan Arghirescu scrie:Lista de participanti:
1. Green Lake - Constantin Nichitoi
2. Florin Echimov
3. Club Tomis Carp- Cosmin Urziceanu
4. Club Crap Corbu - Nafornita Razvan
5. Green Lake - Cosmescu Ionut
6. Club Tomis Carp - Sava Cosmin
7. Green Lake - Dan Stoica
8. Green Lake - Petrica Cornel Balan
9. X-treme Baits - Marian Constantin
10. Marius Pop
11. Florin Iancu
12. Barabas Radu Alexandru
13. X-treme Baits - Oane Mugurel
14. Ioniţă Romeo
15. Cretu Cristian
16. Mihai Mitricoaia
17. Rusnacenco Vlad
18. Catalin Papuc
19. X-treme Baits - Neacsu Mircea
Lista de intentie:
Green Lake - Arghirescu Dan
Razvan Ingeaua
Gui Sebastien
Club Tomis Carp - George Tanase
Wlc Carp - Dirla Madalin
Hrib George
Senzor - Toni Comsa
Abbara Carp Team - Petcu Florin
Vlad Petre
CS APS - Iosif Andrei
Mitricoaia Mihai
Abbara-Nelu Capitanu
Abbara - Vasile Ivan
Abbara - Emil Paraschiv
Plata avansului de 400 ron se poate face la sediul 4Carp, Adresa: B-dul Theodor Pallady nr.57, Bucuresti, sector 3, telefon George Alexandru Kodmon - 0723.878.564 sau in contul deschis la Banca Transilvania: RO47.BTRL.0140.1201.E844.57XX - Titular cont Arghirescu Dan - la detalii va rog sa treceti Enduro 3. Dupa plata va rog sa ma contactati (telefon, email, whats app) pentru confirmarea platii - 0742.026.929.
Lista de participanti:
1. Green Lake - Constantin Nichitoi
2. Florin Echimov
3. Club Crap Corbu - Nafornita Razvan
4. Green Lake - Cosmescu Ionut
5. Club Tomis Carp - Sava Cosmin
6. Green Lake - Petrica Cornel Balan
7. X-treme Baits - Marian Constantin
8. Florin Iancu
9. Barabas Radu Alexandru
10. X-treme Baits - Oane Mugurel
11. Ioniţă Romeo
12. Cretu Cristian
13. Mihai Mitricoaia
14. Rusnacenco Vlad
15. Catalin Papuc
16. X-treme Baits - Neacsu Mircea
17. Green Lake – Ionita Razvan - Zetec
18. Abbara – Vasile Ivan
19. Abbara – Nelu Capitanu
20. Abbara - Paraschiv Emilian
Lista de intentie:
Green Lake – Dan Stoica
Green Lake - Arghirescu Dan
Razvan Ingeaua
Gui Sebastien
Club Tomis Carp - George Tanase
Wlc Carp - Dirla Madalin
Hrib George
Senzor - Toni Comsa
Abbara Carp Team - Petcu Florin
Vlad Petre
CS APS - Iosif Andrei
Plata avansului de 400 ron se poate face la sediul 4Carp, Adresa: B-dul Theodor Pallady nr.57, Bucuresti, sector 3, telefon George Alexandru Kodmon - 0723.878.564 sau in contul deschis la Banca Transilvania: RO47.BTRL.0140.1201.E844.57XX - Titular cont Arghirescu Dan - la detalii va rog sa treceti Enduro 3. Dupa plata va rog sa ma contactati (telefon, email, whats app) pentru confirmarea platii - 0742.026.929.