FEDERATIE - CALIFICARI 2009 (precizare)

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

FEDERATIE - CALIFICARI 2009 (precizare)

Mesaj de andrei vladeanu »

deoarece am vazut multe postari in ultima vreme de genul:"daca s-ar face federatia, lucrurile s-ar rezolva", vreau sa fac urmatoarea precizare, pt cine nu stie.

actul constitutiv al federatiei s-a semnat din vara. deocamdata nu avem recunoasterea ans.
asta nu are nicio legatura cu organizarea, sistemul competitional si calificarile.
recunoscuti sau nu, in 2009 oricum nu am fi avut sustinere materiala de la stat. poate nici in urmatorii cativa ani.
prin urmare, cluburile au hotarat ca victor oana sa fie presedintele sectiunii crap si sa organizeze competitia.
victor oana a inceput demersurile in acest sens.
prin urmare, avem federatie si calificarile vor fi organizate de catre aceasta.
The One Team

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Pune Domnia sa diferenta , daca s-a angajat la munca asta ? Sau mergem ca si pina acum - taxe de concurs si sponsorizari si daca ajung banii bine , daca nu , de ce nu ati facut antrenament ? :idea:

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de oanavictor »

Domnul Val ,ai grija cu coca-cola ,cred ca are oase ,vezi sa nu te ineci sau sa ti se ''aplece''am mai auzit de niste cazuri ... :lol: :roll: :!:

Avatar utilizator
Lukyan
pescar de competitie
Mesaje: 1106
Membru din: Sâm Feb 12, 2005 14:49
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Lukyan »

@andrei vladeanu

Eu unul m-am bagat de multe ori ca musca in lapte in multe discutii , mai ales mai nou cea legata de Federatie, mea Culpa unde am gresit.

Sincer nu cunosc prea multe si ori poate ar trebui sa ma interesez mai mult ori nu stiu ce dreac sa fac mai intai . Problema este ca daca eu stiu si ma interesez si pot gasi mai usor idei care sa poata ajunge si la Vlad , la Clubul Carp Zone, stiu ca pot face multe lucruri mai lesne in completare si facut ca si Tancabestiul sa aibe cunoscute multe din problemele legate de acest subiect sau/si altele, si daca e cazul ,stiti ca Vlad alege de multe ori sa ajute , cu tot ce poate .

Exista telefoane, sunt lucruri pe care eu nu le stiu , ok .

Daca anumite lucruri care nu au loc intr-o discutie telefonica , sau daca Tancabestiul poate aduce vreun aport la orice problema aparuta de uz general , stiu ca pot ajuta la acest lucru , Vlad Parfene numai de asta ( de internet ) nu are timp , dar nu inseamna automat ca nu este interesat , iar crapmania.ro la Tancabesti s-a nimerit sa fiu momentan eu ( de ceva ani) , si ceva pasiune doar ca om si ca pescar , atat in ceea ce ma priveste .

Acest forum este o sedinta libera zilnica intre multi pescari , ce vad interesant si ca idee si ca proiect si ca hotarare , iau aminte si daca Vlad inca nu a aflat , fiti siguri ca la o discutie telefonica sau chiar pe lac la Tancabesti , am grija sa fie informat si astfel si Tancabestiul , balta mea de suflet cu toti oamenii de acolo sa fie in tema cat mai bine cu toata miscarea de carp-fishing de la noi , cu toate problemele aparute .

Scuze ca am intervenit .

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”