Galerie foto - Cupa SBS-2013

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14767
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Galerie foto - Cupa SBS-2013

Mesaj de gor965 »

Foto de la Vlad Parfene, cu captura intepata la cateva secunde dupa finalul competitiei:

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14767
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Galerie foto - Cupa SBS-2013

Mesaj de gor965 »

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

cornel
Mesaje: 91
Membru din: Mar Feb 09, 2010 0:10
Puncte: 0
Localitate: buzau

Re: Galerie foto - Cupa SBS-2013

Mesaj de cornel »

Greselile din care nu inveti sunt esecuri. Greselile din care inveti devin lectii!

Avatar utilizator
odsec
Mesaje: 684
Membru din: Vin Apr 29, 2005 14:10
Puncte: 0
Localitate: Odorhei

Re: Galerie foto - Cupa SBS-2013

Mesaj de odsec »

multumim pozele :!: felicitari

Avatar utilizator
dani dan
Pescar de competitie
Mesaje: 325
Membru din: Mar Iun 14, 2011 19:55
Puncte: 0
Localitate: Brasov
Contact:

Re: Galerie foto - Cupa SBS-2013

Mesaj de dani dan »

gor965 scrie:
loco scrie:
sorigab scrie:frumoase fotografii dar sant concurenti care i-am vazut numai la inceputul competitiei,dupa parerea mea ar trebui cam la fiecare stand sa faci 2-3 cadre (poze) sa se vada toti concurentii ,in rest numai bine
ps (eu nu te invat dar, fii atent cu toata lumea ca asa e normal )
interesul poarta fesul :lol:

dai banu, apari in fata...indiferent cat de varza ai fi ca pescar :mrgreen:
Faci niste afirmatii jignitoare, ptr. care astept scuze ! Nu am luat bani de la nimeni ca sa le fac poze si nici nu am vre-un interes ascuns ! Dupa prima zi de concurs, n-am ajuns in cateva standuri, ptr. ca timpul meu de facut poze pe balta este limitat, insotind echipa de arbitrii, succesiv, cand pe un mal cand pe altul. Intre cantare, dupa ce fac clasamentul, editez pozele, le urc pe Photobucket si apoi le postez pe forum. Fac poze in standul in care arbitrii cantaresc ! In prima zi, la inceputul concusului, pana in primul cantar am mers pe jos sa fac poze de la Planet pana la Pompe ca sa imortalizez pomii infloriti...doar atunci n-am insotit o echipa de arbitrii si am facut poze diferitor pescari aflati in zona (aveam timp liber pana la prima cantarire). Una peste alta, aveti pretentii si aruncati niste magarii in pagina de parca m-ati fi platit din buzunarul propriu, iar eu o ard aiurea pe balta ! Ce vi-i se pare voua normal, stand in kur pe scaun acasa, nu e normal ptr. mine care umblu pe balta, fac poze, centralizez datele si va tin la curent cu desfasurarea concursului ! E ultima oara cand dau explicatii ptr. asa ceva ! Daca nu sunteti multumiti de ce-am facut pana acum, va sfatuiesc sa incercati sa faceti acelasi lucru...si dupa aia mai vorbim daca o sa va mai arda sa aruncati asa usor cu vorbele !
@sorigab
@loco
pacat ca nu am litere mai mici sa va trec :lol: :lol: :lol: :lol:

cred ca voi va ascundeti,nu vreti sa va vedem,poate nu vreti sa va vada nimeni,poate asta e pescuitul vostru....ce sa mai comentez....veniti si voi la concursuri sa vedeti daca nu va va face george poze...
daca e vorba de platit lui george,crede-ma,poti sa-i dai ce vrei( daca ai si daca te tine)ca tot nu vei avea mai multe poze decat cei care prind peste :lol: :lol: :lol: :lol:
oricum,eu ma simt la fel de bine oriunde si fara tine :mrgreen: :mrgreen:
daca tot vreti sa va stie lumea,poate aveti si voi curajul sa va treceti numele,ca sa stim si noi cu ce "pescari"vorbim :!:
P.S. cred ca moderatorii crapmania pot sa ii oblige pe cei care "pescuiesc"din tastatura sa-si dea macar numele si o poza cu un peste adevarat,nu unul tatuat,care a disparut dupa o mica roua.
Omul cu adevarat bun este doar cel care ar fi putut fi rau si n-a fost. (Nicolae Iorga)

Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: Galerie foto - Cupa SBS-2013

Mesaj de ionut72 »

Multumim pentru poze, George! Sunt superbe.

P.S. Nu e nevoie sa dai atatea explicatii unor ... rauvoitori nestiutori pe care, altfel, nu i-a oprit nimeni sa bata tot Tancabestiul (pe circumferinta, de la un capat la celalalt si inapoi) si sa ne bucure si pe noi cu niste poze, asa cum ai facut-o tu. Poze ale cui vor ei.
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14767
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Galerie foto - Cupa SBS-2013

Mesaj de gor965 »

ionut72 scrie:Multumim pentru poze, George! Sunt superbe.

P.S. Nu e nevoie sa dai atatea explicatii unor ... rauvoitori nestiutori pe care, altfel, nu i-a oprit nimeni sa bata tot Tancabestiul (pe circumferinta, de la un capat la celalalt si inapoi) si sa ne bucure si pe noi cu niste poze, asa cum ai facut-o tu. Poze ale cui vor ei.
Nu cred ca e vorba de nestiinta aici...e la mintea cocosului ca fiind un singur om cu aparat foto la 2 sau 3 echipe de arbitrii, e evident ca n-o sa pot niciodata sa fac poze in egala masura la toti concurentii si la toate capturile cantarite la un moment dat! Mai mult, dupa ce arbitrii termina cantarirea, eu imi continui treaba cu clasamentul si mediatizarea evenimentului, pana o iau de la capat cu alta cantarire, pe alt sector, cu alta echipa de arbitrii...si tot asa. De-aia dadeam explicatii...ca poate unii nu stiu (sau nu vor sa stie), insa aici discutia s-a dovedit a fii mult sub logica si sub bunul simt. Nu poti sa jignesti, sa critici, sa emiti pretentii, sa impui norme si sa dai directive ptr. un lucru ori serviciu de care beneficiezi in mod gratuit ...iar pana una alta, respectivul serviciu sau produs, este rodul muncii mele !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: Galerie foto - Cupa SBS-2013

Mesaj de ionut72 »

Nu cred ca e vorba de nestiinta aici...e la mintea cocosului


George, nu e prima data cand, pe site-ul asta (si nu numai), "se produc" tot felul de personaje pentru care "mintea cocosului" e un standard mult prea inalt! :lol: :lol:
Nu incerc nicidecum sa-i cautionez, da' nu-i supraestima! Din spatele tastaturii e foarte usor sa-i pretinzi (fara sa-ti pui la treaba stingheru-ti neuron) altuia sa fie un superman ubicuu.
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

Avatar utilizator
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183
Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0

Re: Galerie foto - Cupa SBS-2013

Mesaj de iohann »

George Iorga=MARE CARACTER, PROFESIONIST,CEVA DE EXCEPTIE!
FELICITARI GEORGE PT TOT CE FACI SI CREDE-MA CA TOATA LUMEA TE IUBESTE :wink:

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14767
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Galerie foto - Cupa SBS-2013

Mesaj de gor965 »

iohann scrie:George Iorga=MARE CARACTER, PROFESIONIST,CEVA DE EXCEPTIE!
FELICITARI GEORGE PT TOT CE FACI SI CREDE-MA CA TOATA LUMEA TE IUBESTE :wink:
Merci ... ai un portret de la mine...nu e prea reusit...dar e gratis !!! :lol:


Imagine
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”