HOTARARE COMISIE CALIFICARI 2005

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

In sistemul anterior am avut rezultat.

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@Cornel

Nu iti mai raspund ca iti creste tensiunea ! Las-o asa ca s-au rezolvat lucrurile destul de bine . Acum discutam ca sa umplem Forumul

R. Hutchinson a organizat si participat la un concurs privat nu la calificarile pentru nationala Marii Britanii . Chiar astea cum s-or desfasura ?! ( fara misto )

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de dan cotelici »

:D
The second best is the first loser!

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@Dan

nu era la misto Dane . Chiar s-au aflat astazi amanunte importante . De fapt asta am si vrut sa obtin , atit pentru mine cit si pentru celelalte echipe participante . Cit priveste tachinare mea cu maestru - asta e boala veche . De aia il iubesc , ca nu se supara si e mereu serios . :lol: :lol:

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

apropo val,
Am aflat de ce Anglia nu participa la Campionatul Mondial. Pt. ca l-au inventat Francezii. :wink: :cry: Ce inversunare pe echipele englezesti. Asta am aflat-o in state.

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

se poate observa deosebit de usor ca pe susnumitii cotelici dan si pangica val jr. febra concursului i-a atins destul de tare.
postarile lor devin din ce in ce mai aberante!
abia astept concursul!!!
ps eu cred ca n-ar trebui sa mai pierdeti timpul si incepeti de-acum sa va plangeti ca ati fost furati...
ps2 devine din ce in ce mai evident ca acolo se va ajunge!
The One Team

Avatar utilizator
Cezar Bibu
Mesaje: 553
Membru din: Lun Ian 10, 2005 10:34
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Mesaj de Cezar Bibu »

ALOOOO!

Andrei, ieri la intrunirea comisiei parca am stabilit ceva...Regulile sunt clare,transparente,indiferent de parerile personale ale participantilor.Nu cred ca ar mai fi posibil sa se acuze fraude in acest caz,asa ca hai sa nu mai intindem coarda asta a razboiului psihologic !
Si-ti mai spun eu ca pomenitii de tine iti vor stringe mina la sfirsitul concursului !Dar s-ar putea sa fie de undeva, de mai sus... :lol: :lol:

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@Andrei

ce se intimpla fratioare ? Nu suporti discutiile ? Esti tensionat , ca vad ca numai tu vorbesti de fraude , iar chestiunile intrebate erau adresate la modul general . Si s-au si lamurit ca atare , lucru imbucurator pentru noi toti . Exista de abia acum transparenta si asta e bine . Dar pentru asta trebuie sa bat din buze pe Forum de vreo saptamina . Crezi ca mie imi place sa fac treaba asta ?
In alta ordine de idei , nu stiu de ce raspunzi tu la toate intrebarile ca si cum te-ar viza direct .

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

@val
de ce raspund eu la toate intrebarile?
de prost! mai bine nu ma mai bagam, ca doar renuntasem sa mai scriu pe forum...
raspund, pt. ca domnii Oana, Badulescu si Bibu vad ca nu raspund!
raspund pentru toata lumea, in nici un caz pt. tine si cotelici, pentru ca - asa cum am mai spus - postati tendentios!
inca o data sunt prost ca va sun si va explic cum se pun problemele si de ce. pe urma voi scrieti pe forum ca v-a sunat un NEPARTICULAR si ma luati la misto !
una vorbiti la telefon, alta postati!
pe tine te mai inteleg ca vrei sa faci atmosfera pe forum, dar pe dan chiar ca nu-l inteleg...
treaba voastra...
oricum de-acum incolo nu mai raspund decat la obiect la intrebari serioase!
The One Team

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

ps sa nu dea AL DE SUS sa picati vreunul dintre voi langa mine la Hobaia...
The One Team

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”