Infractiuni si "contraventii " la concursuri

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

@badica

Cainii latra, caravana trece.....In rest, e exact asa cum spui tu !(mai ales aia cu carbidu si aia cu echipa Vladut-Andrei la Greaca 2004 !) :D

Sincer, cred ca singurul mod de a scapa de furaciuni este sa nu mai participi la concursurile organizate de APCR, te duci doar la concursurile organizate de mentorul tau de la Darvari, de altfel un monument de corectitudine.... Si asa scapi de noi ! :wink:

@oanavictor

Foarte nostim ! :D :roll: :lol:
Oricum, timpul le va lamuri pe toate... :wink: Tot atunci o sa-ti explicam si cum am furat pe la Campionatele Mondiale in ultimii 4 ani ! :wink: :roll: :oops:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Zarguzon Adi
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1184
Membru din: Mar Ian 17, 2006 20:17

Mesaj de Zarguzon Adi »

@Busse

" Vladutz si Andrei la Greaca 2004 in ultima seara din pozitzia 2 fac intelegere cu Zarguzon care era pe primul loc " cumetre facem banii juma juma dar ma lasi pe mine pe locul I ca da bine pt magazin""
De unde stii tu ce s-a intamplat la Greaca cand NICI MACAR NU AI FOST ACOLO?!
1.Andrei nu a facut echipa cu Vladut ci cu Coco;
2.intelegerea a fost: INDIFERENT CINE IESE PE LOCUL 1 SAU 2, PREMIILE SE CUMULEAZA SI SE IMPART LA AMBELE ECHIPE.
3.NICIODATA NU O SA RENUNT LA LOCUL I PENTRU BANI.
4.INCA O AFIRMATIE DE ACEST GEN SI NE VEDEM LA TRIBUNAL

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de dan cotelici »

Vladut Mateianu scrie:
@dan cotelici

Te-a amentat badica cu vreo baie de esti asa "amabil" ? :D
Nu cred ca meriti un raspuns...
Dar zi te rog pe bune, daca ai putea sa ne omori pe toti de la Senzor fara sa patesti nimic, ai face-o ? :roll:
Daca nu doresti sa raspunzi la acuzatiile care ti se aduc nu mai sustine acuzatiile aduse altora.
raspunsuri:
1.Badica este inofensiv daca nu e in raza ta de actiune.Nu mai e nevoie sa spun eu cine la manevrat pe badica atunci cand in timpul concursului organizat de voi a facut ce a facut.
2.Nu!Doar tu spuneai ca fiecare pasare pe limba ei piere. :roll:
The second best is the first loser!

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

@dan cotelici

Stai tu linistit, ca "Nu mor caii cand vor cainii...." :wink:

" Invidia poate fi un sentiment nobil, uneori constructiv.Insa cel care si-o manifesta nu poate fi considerat intelept...."- Nicolae Iorga


Observ ca s-a creat o tripla alianta Badica-Oana-Cotelici care nu mai pot dormi de grija echipei Senzor. Lucru care ma bucura si ma amuza. Dar care m-a si ajutat sa trag o concluzie,bazata pe observatia :

Aceasta Tripla Alianta are la activ minim 50 de concursuri, dintre care ZERO victorii !

Asa ca este normal sa gaseasca un tap ispasitor si explicatii de ce nu au castigat ei, fiind de altfel pescari foarte buni !
V-ati intrebat vreodata castigatorii de concursuri din ultimii 4 ani din Romania(Maier, Nitu, Maty, Nae,Cipi B Mare, Vali Vpsea, Gabi Tomulescu etc) de ce nu fac acuzatii si scandaluri ? Sau sunt mana in mana cu noi si furam impreuna ?
:roll:

Eu unul cred ca deja ati depasit limita.... :oops:
Ultima oară modificat Dum Dec 16, 2007 13:24 de către Vladut Mateianu, modificat 1 dată în total.
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de dan cotelici »

Vladut Mateianu scrie:@dan cotelici

Stai tu linistit, ca "Nu mor caii cand vor cainii...." :wink:

" Invidia poate fi un sentiment nobil, uneori constructiv.Insa cel care si-o manifesta nu poate fi considerat intelept...."- Nicolae Iorga


Observ ca s-a creat o tripla alianta Badica-Oana-Cotelici care nu mai pot dormi de grija echipei Senzor. Lucru care ma bucura si ma amuza. Dar care m-a si ajutat sa trag o concluzie, si anume :

Aceasta Tripla Alianta are la activ minim 50 de concursuri, dintre care ZERO victorii !

Asa ca este normal sa gaseasca un tap ispasitor si explicatii de ce nu au castigat ei, fiind de altfel pescari foarte buni !
V-ati intrebat vreodata castigatorii de concursuri din ultimii 4 ani din Romania(Maier, Nitu, Maty, Nae,Cipi B Mare, Vali Vpsea, Gabi Tomulescu etc) de ce nu fac acuzatii si scandaluri ? Sau sunt mana in mana cu noi si furam impreuna ?
:roll:

Eu unul cred ca deja ati depasit limita.... :oops:
O sa fii cal cande voi fi eu caine! :P
Cei mentionati de tine prefera sa te invinga pe unde te prind decat sa polemizeze cu tine aici.:D
Nu contest, am avut zero victorii,Locul 2 nu se pune.Nici in cazul tau!
:D
The second best is the first loser!

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Dan a scris :
"Cei mentionati de tine prefera sa te invinga pe unde te prind decat sa polemizeze cu tine aici. "

Corect, uneori asa e ! Numai ca diferenta intre noi este ca eu stau mereu si ii felicit, apreciind faptul ca au castigat si incercand data viitoare sa pescuiesc mai bine ! Si eventual sa ma intreb : Unde am gresit ...?

Dar nu o sa ii acuz niciodata ca au castigat ptr ca au furat.Sper ca intelegi...
In rest, numai bine si..incearca sa nu mai fi asa rau ! :roll:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de dan cotelici »

Vladut Mateianu scrie:@dan cotelici


" Invidia poate fi un sentiment nobil, uneori constructiv.Insa cel care si-o manifesta nu poate fi considerat intelept...."- Nicolae Iorga

Eu unul cred ca deja ati depasit limita.... :oops:

Iti trebuie memorie buna dupa ce ai mintit - Il faut bonne mémoire aprés qu’on a menti - Corneille
The second best is the first loser!

cipibm
Mesaje: 666
Membru din: Joi Mar 09, 2006 12:19
Puncte: 0
Localitate: Baia Mare
Contact:

Mesaj de cipibm »

Eu oricum nu tin minte pt. ca eram beat. :lol:
Hoasca batrana&Betivu(for ever)

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de dan cotelici »

N.Iorga:
"Adevarul este pretutindeni, dar nu-l recunoaste decat cel care-l cauta."
The second best is the first loser!

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de Dan Mitranescu »

Pagina 16...tot nimic . Parca sunt la Adunarea Generala pe scara blocului .
Sunt multi pescari debutanti care sunt demoralizati de aceste discutii, sunt si pescari vechi care s-au retras din aceleasi cauze , nu sunt genul "impaciuitorului" ,dar va rog sa nu ne mai sfidati si sa va opriti aici.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”