INTERNATIONAL CARP CUP SARULESTI 2008

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
validanik
Mesaje: 249
Membru din: Dum Ian 27, 2008 17:41
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Mesaj de validanik »

ceva noutati?
PESCUIESC CAND VREAU SI AM TIMP

Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1705
Membru din: Mie Dec 06, 2006 14:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Mesaj de George-Alexandru »

pana aflati oficial pe locul unu au iesit Italienii de la turn,pe doi Lazar si pe trei Ghita.
George Alexandru
General Manager 4Carp
Presedinte C.S. Green Lake
ViceCampion National 2014

Avatar utilizator
razvan u.
pescar de competitie
Mesaje: 2954
Membru din: Mie Iul 30, 2008 15:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de razvan u. »

validanik scrie:ceva noutati?
La radio romania bucuresti a fost la ora 6 un reportaj ce a inclus un interviu cu raduta si ocupantii locului 2 si 3. In cadrul interviului au spus ca pe 4 si 5 s-au clasat tot pescari romani. Lazar povestea ca singura diferenta intre pescarii romani si italieni a facut-o tragerea la sorti.
Felicitari castigatorilor si participantilor.

vijeliosul
Mesaje: 311
Membru din: Lun Feb 20, 2006 1:26
Puncte: 0
Localitate: balta
Contact:

Mesaj de vijeliosul »

clasamentul final cred ca este asta de pe siteul AVP.


http://forum.lapescuit.net/viewtopic.php?t=6524
prind cat prind si cand nu mai prind inseamna ca am secat lacul :)

cimpoieru razvan
Mesaje: 80
Membru din: Sâm Sep 27, 2008 10:30

Mesaj de cimpoieru razvan »

Felicitari echipelor romanesti de pe podium. In special lui Lazar care demonstreaza ca Sarulestiul nu are secrete pentru el.

Pe de alta parte, nota 3 pentru organizare si pentru faptul ca timp de 5 zile nu am primit la stand nici un clasament....

fly
Mesaje: 276
Membru din: Lun Sep 10, 2007 23:39
Puncte: 0
Localitate: oradea

Mesaj de fly »

cimpoieru razvan scrie:Felicitari echipelor romanesti de pe podium. In special lui Lazar care demonstreaza ca Sarulestiul nu are secrete pentru el.

Pe de alta parte, nota 3 pentru organizare si pentru faptul ca timp de 5 zile nu am primit la stand nici un clasament....
Totusi unde ai stat de nu au ajuns la tine? :D

dinu

Mesaj de dinu »

Vladut, ti-am scris si dincolo, dar nu inteleg ce te framanta mai mult ca eu sunt dinuta dincolo?da pt.ca nu m-am putut loga cu dinu care este problema? Vladut repet si aci demonstrati la anul ceia ce stiti voi mai bine in pescuitul de crap, sunteti buni inca nu depuneti armele, mai aveti de spus multe in pescuitul crapului.Lasa ip-urile in pace nu le baga in seama.lumea este rea cu voi acuma s-ar putea sa se schimbe dupa africa.Poate au unii dreptate, nu raspunde cu ura la ura.D-zeu sa va binecuvanteze in viitor.O sa treaca si astea.

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

@dinu
Mai baiatule, nu inteleg ce vrei.
Pe celalalt site il ataci pe Vladut si echipa Senzor din toate pozitiile.
Acum spui ''sunteti buni inca nu depuneti armele''
Ma faci sa cred ca pe acest site ai devenit fan Senzor. :lol:

Uite cum sta treaba. Noi am obtinut un scor prost. Nu suntem nici primi si nici ultimi. S-a intimplat si la case mai mari.
Rezultatul asta insa nu poate sterge realizarile acestei echipe.
De demonstrat, ce mai trebuie demonstrat ?

Echipa Senzor si-a anuntat retragerea de mult.
Nu o face nici in urma acestui concurs si nici ca nu ar mai vrea nimeni sa pescuiasca cu Vladut sau cu Vladeanu cum spuneai tu pe dincolo.
Se retrage pur si simplu dupa 5 ani de concursuri la cel mai inalt nivel.
Membri acestei echipe acum 6-7 ani au pus bazele pescuitului de competie, au organizat primele selectii, au facut pescarii Romani cunoscuti in lume si au initiat si realizat federaratia sportiva.

In toata povestea asta un lucru e foarte trist si ar trebui sa dea de gindit.
Lumea se bucura de un rezultat slab al echipei Senzor de parca ar fi cistigat concursul de pe Sarulesti.
Pt. ei nu conteaza ce locuri ocupa prin concursuri, importan e sa nu cistige Senzorul.

Cind toata lumea va intelege ca valoarea se demonstreaza pe balta va fi pace.
SENZORUL a demonstrat-o.
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

cimpoieru razvan
Mesaje: 80
Membru din: Sâm Sep 27, 2008 10:30

Mesaj de cimpoieru razvan »

@fly

stand 30. locul 20 la final cu 86 de kg.clasamente stiu ca au primit doar cei care erau in carti.


referitor la scandalul de pe crap.ro, rusine ce se intampla. oameni care ssa se bucure de raul altora ca in Romania, nicaieri in lume.
rusine victor oana. in timp ce tu jucai poker pe zeci de milioane pe balta, mihaita ti-a scos cel mai bun rezultat obtinut in viata. nu-i mai judeca tu pe alti, uita-te la tine in ograda.!

dinu

Mesaj de dinu »

cornel rosioru scrie:@dinu
Mai baiatule, nu inteleg ce vrei.
Pe celalalt site il ataci pe Vladut si echipa Senzor din toate pozitiile.
Acum spui ''sunteti buni inca nu depuneti armele''
Ma faci sa cred ca pe acest site ai devenit fan Senzor. :lol:

Uite cum sta treaba. Noi am obtinut un scor prost. Nu suntem nici primi si nici ultimi. S-a intimplat si la case mai mari.
Rezultatul asta insa nu poate sterge realizarile acestei echipe.
De demonstrat, ce mai trebuie demonstrat ?

Echipa Senzor si-a anuntat retragerea de mult.
Nu o face nici in urma acestui concurs si nici ca nu ar mai vrea nimeni sa pescuiasca cu Vladut sau cu Vladeanu cum spuneai tu pe dincolo.
Se retrage pur si simplu dupa 5 ani de concursuri la cel mai inalt nivel.
Membri acestei echipe acum 6-7 ani au pus bazele pescuitului de competie, au organizat primele selectii, au facut pescarii Romani cunoscuti in lume si au initiat si realizat federaratia sportiva.

In toata povestea asta un lucru e foarte trist si ar trebui sa dea de gindit.
Lumea se bucura de un rezultat slab al echipei Senzor de parca ar fi cistigat concursul de pe Sarulesti.
Pt. ei nu conteaza ce locuri ocupa prin concursuri, importan e sa nu cistige Senzorul.

Cind toata lumea va intelege ca valoarea se demonstreaza pe balta va fi pace.
SENZORUL a demonstrat-o.


Cornele n-ai inteles nimic. Sunt nevoit sa-ti raspund prin pilde:"Nu uri mustrarea, pt.ca cel intelept se mai intelepteste,iar cel prost te va uri."


"Dumnezeu ii mustra pe cei pe care il iubeste."

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”