Nr. Club/Country Echipa/Team
1 CCC Vali Darie+Stelian Bucovala+Cezar Enescu
2 CCC Florin Carstocea+Constantin Babus+Cristi Voicu
3 CCC Razvan Nafornita+Daniel Scutaru+partener
4 Ukraine Team RK Odessa: Kep-Polishchuk Sergii+Gorbachova Nataliya+Poltavchenko Viacheslav
5 Ukraine Team RK "Sportmarine": Kep- Prusakav Oleg+partners
6 Energy Carp Stefan Fasie+parteneri
7 x Nitu Teodor Stefan+parteneri
8 Moldova Baranovski Vadim+partner
9 Moldova Buzhor Sergey+partner
10 Moldova Matesha Anton
11 X Stefan Babita+partners
12 X Pîntea C.+Nedelcu M.+Tacea D.
13 X Mircea Samoilescu+parteneri
14 Carping Club Vasile Ivan+Gheorghe Clampa+Sorin Rudeanu
15 Carping Club Gabi Stanciu+Cristian Vitan+Silviu Florescu
16 X Draganoiu D.+Burlacu V.+Botea I
17 X Valeriu Matei
18 X Adrian Zarguzon+Iulian Staicu+Ovidiu Oancea
19 Carp United Mihai Pripon+Bogdan Dragan
20 X Bartis I+Morar N+Both T
21 Carp United Ghita Costin+Tudor Cosmin
22 X Rafael M+Liviu D+partener
23 X Daniel Stalpeanu+Stefan Moscalu+partner
24 X-treme Baits Marian Constantin+Celmare Robert+partener
25 RB Baits Radu Badica+partenerii
26 Congaz Dragan Gioni+Marius Tanasescu+Dorian Matyas
27 Pro Carp Team Iasi Cristian Zamfir+ Gabriel Iliescu+Iolian Irimia
28 X Sorin Munteanu+Silviu Stoica+Ionuț Pahome
29 X Cosmin Sava+parteneri
30 The Charlatans Romeo Badea+Dan Protopopescu+Vali Secui
31 CCC` Radu Cojocaru+Adrian Raus+Marius Sarbu
32 X Radu Barabas+Albu Fredy+partener
33 X Dragos Nistor+Elisei Craciun+Gigi Dragan
34 Focus Carp Team Ionut Burcea+Sandra Burcea+Bebe Moise
35 X Mirel Steflea+parteneri
RazvanG scrie:Nini Horn,Cosmin Banica si Garcea Razvan,in cazul in care nu se tine Best Team pe MV 2.
Razvan, scriu a nu stiu cata oara, la BEST TEAM sunt achitate toate loturile ! Deci nu stiu cine are interes sa lanseze zvonuri de acest gen, ca nu se mai tine concursul...
Cu respect , eu luni intenționeaz sa merg la banca si sa achit taxa , as înțelege ca sunt primul care face acest lucru sau probabil ca nu e Actualizat momentan , ținându-se cont ca avansul trebuie achitat pana pe data de 1-04, multumesc
Nr. Club/Country Echipa/Team
1 CCC Vali Darie+Stelian Bucovala+Cezar Enescu
2 CCC Florin Carstocea+Constantin Babus+Cristi Voicu
3 CCC Razvan Nafornita+Daniel Scutaru+partener
4 Ukraine Team RK Odessa: Kep-Polishchuk Sergii+Gorbachova Nataliya+Poltavchenko Viacheslav
5 Energy Carp Stefan Fasie+parteneri
6 x Teodor Stefan Nitu+Aurel Mihai+Viorel Olteanu
7 Moldova Team 1: Baranovski Vadim+partner
8 Moldova Team 2: Buzhor Sergey+partner
9 Moldova Team 3: Matesha Anton
10 Moldova Team 4
11 Moldova Team 5
12 Moldova Team 6
13 Moldova Team 7
14 X Stefan Babita+partners
15 X Pîntea C.+Nedelcu M.+Tacea D.
16 X Mircea Samoilescu+parteneri
17 Carping Club Vasile Ivan+Gheorghe Clampa+Sorin Rudeanu
18 Carping Club Gabi Stanciu+Cristian Vitan+Silviu Florescu
19 X Draganoiu D.+Burlacu V.+Botea I
20 X Valeriu Matei
21 X Adrian Zarguzon+Iulian Staicu+Ovidiu Oancea
22 Carp United Mihai Pripon+Bogdan Dragan
23 X Bartis I+Morar N+Both T
24 Carp United Ghita Costin+Tudor Cosmin
25 X Rafael M+Liviu D+partener
26 X Daniel Stalpeanu+Stefan Moscalu+partner
27 X-treme Baits Marian Constantin+Celmare Robert+partener
28 RB Baits Radu Badica+partenerii
29 Congaz Dragan Gioni+Marius Tanasescu+Dorian Matyas
30 Pro Carp Team Iasi Cristian Zamfir+ Gabriel Iliescu+Iolian Irimia
31 X Sorin Munteanu+Silviu Stoica+Ionuț Pahome
32 X Cosmin Sava+parteneri
33 The Charlatans Romeo Badea+Dan Protopopescu+Vali Secui
34 CCC` Radu Cojocaru+Adrian Raus+Marius Sarbu
35 X Radu Barabas+Albu Fredy+partener
36 X Dragos Nistor+Elisei Craciun+Gigi Dragan
37 Focus Carp Team Ionut Burcea+Sandra Burcea+Bebe Moise
38 X Mirel Steflea+parteneri
39 Rig Service Gabriel Rosu+Iulian Talmaciu+partener
40 X Gabirel Sincu+Gabriel Sarbu+partener
41 Energy Carp Traian Petrar+Vasile Ungureanu+Alin Salalajan
Nr. Club/Country Echipa/Team
1 CCC Vali Darie+Stelian Bucovala+Cezar Enescu
2 CCC Florin Carstocea+Constantin Babus+Cristi Voicu
3 CCC Razvan Nafornita+Daniel Scutaru+partener
4 Ukraine Team RK Odessa: Kep-Polishchuk Sergii+Gorbachova Nataliya+Poltavchenko Viacheslav
5 Energy Carp Stefan Fasie+parteneri
6 x Teodor Stefan Nitu+Aurel Mihai+Viorel Olteanu
7 Moldova Team 1:Matesha Anton+Rozenfeld Oleg+Sinitchii Oleg
8 Moldova Team 2:Buzhor Sergey+Baranivschi Vadim+Mazur Ivan
9 Moldova Team 3:Vasciaev Anatolie+Vasciaev Victor+Rijcov Alexei
10 Moldova Team 4:Pantelei Alexandru+Cocinev Vladimir+Marinov Alexandru
11 Moldova Team 5:Paladii Artur+Gordila Constantin+Dobnea Nicolai
12 Moldova Team 6:Turcan Valentin+Macarean Garighen+Glavan Alexei
13 Moldova Team 7:Dubeniuc Denis+Slesari Andrei+Rusu Denis
14 X Mircea Samoilescu+Tudor Serbaniuc
15 Carping Club Vasile Ivan+Gheorghe Clampa+Sorin Rudeanu
16 Carping Club Gabi Stanciu+Cristian Vitan+Silviu Florescu
17 X Draganoiu Dorulet+Burlacu Viorel+Botea Ion
18 X Valeriu Matei+parteneri
19 X Adrian Zarguzon+Iulian Staicu+Ovidiu Oancea
20 Carp United Mihai Pripon+Bogdan Dragan
21 X Bartis I+Morar N+Both T
22 Carp United Ghita Costin+Tudor Cosmin
23 X Rafael Miron+Liviu Dan+Cristian Ionescu
24 X Daniel Stalpeanu+Stefan Moscalu+partner
25 X-treme Baits Marian Constantin+Celmare Robert+partener
26 RB Baits Radu Badica+partenerii
27 Congaz Dragan Gioni+Marius Tanasescu+Dorian Matyas
28 X Sorin Munteanu+Silviu Stoica+Ionuț Pahome
29 X Cosmin Sava+parteneri
30 The Charlatans Romeo Badea+Dan Protopopescu+Vali Secui
31 CCC` Radu Cojocaru+Adrian Raus+Marius Sarbu
32 X Radu Barabas+Albu Fredy+partener
33 X Dragos Nistor+Elisei Craciun+Gigi Dragan
34 Focus Carp Team Ionut Burcea+Sandra Burcea+Bebe Moise
35 X Mirel Steflea+parteneri
36 Rig Service Gabriel Rosu+Iulian Talmaciu+partener
37 X Gabirel Sincu+Gabriel Sarbu+partener
38 Energy Carp Traian Petrar+Vasile Ungureanu+Alin Salalajan
39 Energy Carp Vali Martoiu+Catalin Ureche+Claudiu Lukacs
40 X Nini Horn+Cosmin Banica+Razvan Garcea