Lista inscrieri Cupa Cupelor - Editia 1 - Hobaia 2005

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
radu sima
Mesaje: 67
Membru din: Mar Ian 11, 2005 18:23
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Mesaj de radu sima »

@Maestre
Acelasi lucru vreau si eu ,un concurs placut la sfirsitul caruia sa nu iasa discutiile si scandalurile cu care aproape ne-am obisnuit. Sa ne stringem cu totii mina la sfirsit, indiferent de cistigator.Sint de parere ca asta este cel mai important lucru si pentru asta cred ca e nevoie de un regulament mai clar decit cel postat anterior pe site .
Radu Sima
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA
www.drcrap.ro

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Vali Vesa »

[quote="cornel rosioru"]@Vali Vesa

Te-ai invatat la cortaniada? :lol:
Pescuitul adevarat se face la Hobaia.
Daca ai ceva de aratat, aici o poti face. Pe Hobaia nu e nevoie de atita bulan ca sa cistigi un concurs. Vezi Mitanu care a cistigat sectorul avind standul in mijloc reusind sa bata capetele. Pe urma pe Hobaia si ultima echipa prinde peste. Mai spune-mi o balta unde se intimpla asa ceva.
Si-ar mai fii ceva: selectiile s-au tinut numai pe Hobaia. Oare de ce?
[/quote]

dl cornel,

1. nu m-am invatat cu ciortaniada, de fapt o DETEST. de la ciortaniada am venit de la baltile din ctza :evil:
2. nu am nimic de aratat, deocamdata am O GROAZA de invatat. na ca acum o spun, vroiam sa vin la hobaia la cupa ca "vizitator", SA VAD si sa inteleg (daca pot :lol: )
3. bulan - bulanul e locul tras. daca stii sa-l exploatezi. da, la tancabesti daca tragi bine esti "JUPAN", daca nu, tragi la captura :lol:
4. mitzanu - cinste lui pentru felul in care a "tras". sunt curios ce o sa iasa din standul ala la cupa... 8)
5. selectii - nu pot sa spun de ce se tin calificarile pe hobaia. poate pentru ca ofera sanse cat de cat egale. dar cred ca si pe darvari se pot face 24 standuri cat de cat egale. de la barajul tamadau pana in ferma d-lui oana.

astea vis-a-vis de feeling... promit sa fac eforturi sa-l schimb... mai ales daca aduce val barca si belgiencele :lol: :lol: :lol: ... vrabia mihai viteazu' :lol: :lol: :lol: daca traia ceasca facea canalul pana la pitesti, si veneau fetele fara probleme :lol:
s-auzim de bine,
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

Radule,
Din punctul meu de vedere, vreau sa iasa cit mai bine. Pt. ca sunt organizator, eu nu particip. Asa ca voi fii printre voi. Am sa trec pe la fiecare stand si am sa fiu cu ochii pe arbitri. Daca si concurentii inteleg sa se respecte intre ei totul va iesi bine.

Vali,
Iti garantez ca-n concurs inveti mult mai mult decit daca stai in spatele cuiva. Te astept la Hobaia. :lol:

Moose_master
Mesaje: 235
Membru din: Mar Iun 07, 2005 18:50
Puncte: 0
Localitate: Montreal

mai e loc ?

Mesaj de Moose_master »

Mai e loc Nea Cornele ca vin si io. Da ce ma fac ca io nu am decat o lanseta. Si ce daca , dau doar cu una cu conditia sa-mi dea Senzorii nada...

Acum pe bune : as veni Nea Cornele da' am multe de rezolvat aici. Am sa vin odata si o data (desi as prefera sa veniti voi la mine) sa mergem impreuna la pescuit. Aici a venit vara cu niste calduri inimaginabile(corespunzatoare iernilor) si domnu crap a inceput sa nu prea mai puna botu' la nimicuta. Da io tot il rup.(iti trimit niste poze cu un crap de un metru si 4 cm.... iti dai seama cam cat cantareste cand e plin de icre?)

Pentru ca vei fi organizator la acest concurs sunt 100% sigur ca lumea va fi multumita.(ma rog poate nu toata lumea ca s-o mai trezi vreunul sa-si aduca aminte ca vecinul de stand basea in timpul drill-ului)
Astept cu interes rezultate si POATE DE DATA ASTA DUPA CONCURS MAI CITIM SI NOI LUCRURI INTERESANTE NU NUMAI MASCARI.

Stima Nea Cornele

Moose (Niki)
APCR Canadian Branch

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

31.DARIE ACULOV(Brasov)
32.HAMUDI ENIZAN
33.ROMANIA 1
34.ROMANIA 2
35.ROMANIA 3

PS Din cei 8 membrii ai echipei nationale ,6 vor veni la acest concurs.(care poate fi considerat si un antrenament)
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Vezi ca m-am bagat si eu ! Posibil sa vin singur .

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

Nici nu ma gindeam sa fiu parasit de prieteni, cind aveam nevoie de ei. :lol: Te astept.

adigogo
Mesaje: 124
Membru din: Mie Mai 18, 2005 20:48

Mesaj de adigogo »

@Val

Lasa tati, ca ai mai castigat o data singur!
Ar fi tare, nu? :lol:

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

36.SABO CIPRIAN-SILLAY ALEXANDRU(BAIA-MARE)
37.HOLBAN VIOREL(RAMNICU SARAT)
38.TERENTE FLORIN
39.PRIPON MIHAI-IONESCU LAURENTIU
40.MOLDOVEANU PAUL-ALIN BREBEANU(BARLAD)
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Sabin
Mesaje: 35
Membru din: Sâm Apr 16, 2005 21:31
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Sabin »

Administrator scrie: Posibil sa vin singur .
:?: :?: :!:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”