Open Darvari - 26-29 octombrie, 2006

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Gabi Tomulescu
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Feb 25, 2006 23:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Gabi Tomulescu »

vorbele lui floreatza de la sfarsitul Open-ului de la Darvari m-au suparat foarte tare...nu atat consistenta lor cat tonul pe care erau rostite ...
eu eram oricum in cacat pina la gat si eram fiert...pentru ca eu consider ca m-am facut de cacat...
nu mi-am pemis niciodata vreo gluma deplasata fata de floreatza ....deci nu prea stiu de unde i-a venit lui ideea asta...sa ma batjocoreasca pe mine...
imi pare cu atat mai rau ca i-am raspuns la acele vorbe...

@floreatza

imi cer scuze !!!

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

Se pare ca nu se stie nicodata unde stau crapii pe Darvari si decat sa ti-o faci cu mana ta, as cum a facut Gabi cu Mihai si celelalte doua echipe de pe golf, mai bine tragi locul la sorti si gata. Cam asta e diferenta intre Darvari si Tancabesti...acolo ai sa gasesti intotdeauna peste sub plauri si-n agataturi, in schimb aici se muta de parca joaca sah cu pescarii, ca dovada, pe locul pe care l-am ales, am pescuit primele 10 ore numai in fata inspre stuf, iar apoi am aruncat la deruta o lanseta in stanga mult de tot, aproape paralel cu malul si am luat un crap...dupa 2 ore aveam toate cele 6 lansete, date in evantai mult spre stanga unde am avut norocul sa nu fie nici un pescar, decat pestele...si uit asa...
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

Bravo Cornele. :lol: :lol: :lol:
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”