Open Tincabesti 2006

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

@ Andrei

Cui i s-a vandut Val, lui Cezar, sau lui Cristi ? :lol:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@Cornel

nu-l mai intreba Cornele sa iti raspund eu - plateste Cristi Coser si vom pescuii toti trei pe banii lui . Suntem 3 membrii APCR care vor pescuii pe sponsorizarea unuia singur - e vreo problema aici ? Jignim pe cineva ?
In acceasi relatie financiara am pescuit si anul trecut la cest Open . Eu spun ca merita sa insisti pe un lucru care s-a dovedit prielnic tuturor partilor implicate .


@Andrei

PS - ca membru al unei echipe Big Senzor Team - credeam ca vrei sa ma incluzi in vreuna din echipe Senzor si ma intrebi daca m-am vindut pentru ca ai fi avut vreo oferta din partea ta pentru mine . Cred ca in aceasta lumina m-ai intrebat daca m-am vindut la straini , ca si cum ai fi avut nevoie de mine . Altfel , unde e problema ?

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

am folosit "vandut" in sensul de "ai pierdut", nu mai sari asa...

ma refeream ca te-ai cuplat iar cu Cezarica si vor intra iar doua sabii in aceeasi teaca! :D
The One Team

Avatar utilizator
Cezar Bibu
Mesaje: 553
Membru din: Lun Ian 10, 2005 10:34
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Mesaj de Cezar Bibu »

@Maestrului Andrei,
Multumesc pt "aprecieri". Va veni odata si odata si vremea leadcore-ului :lol: Stai sa vezi cind sabiile alea se vor transforma in palose !

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@Andrei

pai ce am pierdut fratele meu ca am facut echipa cu Cezar ???? Sau ce a pierdut Cristi ca nu merge numai cu mine si se va uita si la Cezar ? Cit despre sabii am demonstrat odata ca au fost mai ascutite decit unele palose prietene tie - chiar trebuie sa demonstram de fiecare data ?

Mi-ai propus ceva si te-am refuzat , de ce te-am vindut ? Intreaba-l pe Pilhan daca nu i-am propus sa mergem impreuna cu suportarea costurilor frateste la acest concurs si raspunsul mi-a venit ( sarut multa ....) la postarea ta pe Forum ! Deci cu de-a sila nu merge , lasa-ma sa imi aleg si eu cea mai buna varianta de concurs , fara sa ma iei cu vinzarea si alte deastea !!
Ultima oară modificat Vin Aug 04, 2006 8:42 de către EX-UL, modificat 1 dată în total.

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de oanavictor »

Cezar Bibu scrie:@Maestrului Andrei,
Multumesc pt "aprecieri". Va veni odata si odata si vremea leadcore-ului :lol: Stai sa vezi cind sabiile alea se vor transforma in palose !
@Cezar

Corect ,dar baiatul meu are SCUTUL DE TITAN :lol: :lol:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@Nea Victor

si Maciuca de PLUTONIU :lol: :lol: :lol: Adica nu atit de periculoasa cit asa de toxica ! :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

Cezar Bibu scrie:@Maestrului Andrei,
Multumesc pt "aprecieri". Va veni odata si odata si vremea leadcore-ului :lol: Stai sa vezi cind sabiile alea se vor transforma in palose !
LONG LIFE LEADCORE!!! :D
The One Team

Avatar utilizator
Cezar Bibu
Mesaje: 553
Membru din: Lun Ian 10, 2005 10:34
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Mesaj de Cezar Bibu »

:lol: :lol: :lol: :lol:
Esti dus !! :lol: :lol:

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

Cezar Bibu & Val Pangica = LEADCORE & RUNNING RIG
:D :D :D
The One Team

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”