REGULAMENT DESFASURARE CONCURS CUPA IERNII MOARA VLASIEI2

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

PETCU VICTOR
Mesaje: 119
Membru din: Mar Feb 06, 2007 18:39
Puncte: 0
Localitate: Moara Vlasiei

REGULAMENT DESFASURARE CONCURS CUPA IERNII MOARA VLASIEI2

Mesaj de PETCU VICTOR »

TOT DE MARTI PINA VINERI S-A TINUT SI CONCURSUL DIN PRIMAVARA,IAR ACUM AM ALES ACELEAS ZILE PT CA AM AFLAT DE LA UNII CA DACA CONCURSUL AR TREBUII SA SE TERMINE DUMINICA,NU AR MAI PARTICIPA 2 ECHIPE CEA A LUI TATA NITU SI CEA A LUI MATY ( CEI CARE-I CUNOSC STIU CE INSEAMNA DUMINICA PENTRU EI).CE PARERE AVETI DACA CONCURSUL AR FI DE MIERCURI PINA SIMBATA ? IN CURSUL ZILEI DE AZI VOI ANUNTA ZIUA(ZILELE) CIND INCEP SA ADUC CELE 8 TONE DE CRAP (INTRE 3KG SI 5KG ) PENTRU SUPRAPOPULAREA BAZINULUI MOARA VLASIEI 2. TOTUL DEPINDE DE FURNIZOR( DIN CAUZA LUI AM INTIRZIAT O SAPTAMINA :oops: ) PENTRU CA ARE MASINA DE TRANSPORTAT PESTE DEFECTA.AM DISCUTAT IERI CU EL SI A ZIS CA INCEPEM VINERI :?: ASA CA CEI CARE VOR SA SE CONVINGA SI SA VADA LA FATA LOCULUI CIND ESTE ADUS PESTELE,MA POATE CONTACTA LA TEL 0728 908 400 IN ZIUA RESPECTVA PENTRU A LE COMUNICA ORA LA CARE AJUNGE MASINA CU PESTE PE BALTA. P.S. AM AFLAT CA IN PERIOADA CIND SE VA TINE CONCURSUL TIMPUL VA FI FRUMOS :)

Daniel Verdete
Mesaje: 286
Membru din: Lun Ian 17, 2005 9:38
Puncte: 0
Localitate: Mioveni - Arges

Mesaj de Daniel Verdete »

@ Victor Petcu,

Este posibil ca pentru 2 echipe (ma refer la cea a lui Tata Nitu si a lui Maty)sa nu se mai desfasoare concursul!!!! Oare se merita???? Noi, cei din Pitesti, eram 4 echipe care voiam sa venim (Dan Marinita stie toata povestea, am discutat cu el imediat ce ati anuntat perioada de desfasurare 06 - 09 noiembrie), dar nu putem sa o rezolvam cu munca. Ganditi-va ca toti avem un serviciu, afaceri, familie, alte obligatii care nu ne permit sa lipsim atatea zile.

De ce credeti ca sunt inscrise decat 10 echipe pana acum? Iar acest concurs este anunta de la inceputul lunii octombrie, deci are 3 saptamani de stat pe forum???? Va spun eu: principalul motiv este perioada de desfasurare.

Puneti-l de joi pana duminica si este mai mult decat OK, venim fara nici o retinere!!!!

PS: Tata Nitu si cu Maty au o "problema" sambata nu duminica! Dar tinand cont la cate concursuri au participat cei 2 mari pescari, nu exista nici o problema din partea lor!!!!

Cu respect,
Ultima oară modificat Joi Oct 25, 2007 8:15 de către Daniel Verdete, modificat 1 dată în total.
Daniel Verdete

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Eu cred ca de joi pana duminica ar fi solutia castigatoare, doar asa se va juca cu casa plina ! :wink: :D Cunosc si eu 2 echipe care ar pareticipa in conditiile acestea.....
In alta ordine de idei, Maty nu are probleme cu sambetele sau duminicile, iar tata Nitu nu a ratat nici un concurs desfasurat in Romania(si nu numai) in 2007, asa ca nu cred ca perioda aleasa ar fi o problema ptr. el... :roll: :D

PS In conditiile in care eu estimez ca cele 20 de echipe vor prinde cam 3-5 tone de crap, aveti grija la arbitrii, trebuie oameni puternici ! :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Daniel Verdete
Mesaje: 286
Membru din: Lun Ian 17, 2005 9:38
Puncte: 0
Localitate: Mioveni - Arges

Mesaj de Daniel Verdete »

@ Vladut,

Corect, mare adevar ai grait! Multumesc pentru sustinere! :wink:

Asa cum am mai spus-o, eu cred ca altul este motivul pentru perioada asta total aiurea!

Sanatate multa si numai de bine sa auzim!
Daniel Verdete

Avatar utilizator
Dan Marinita
Pescar de competitie
Mesaje: 600
Membru din: Lun Feb 12, 2007 10:54
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de Dan Marinita »

Daca toata lumea doreste acest concurs de joi pana duminica eu nu vad de ce sa nu fie asa.Deci de Joi pana DUMINICA sa fie.




CONCURSUL SE VA DESFASURA DE JOI 08.11.07 pana 11.11.07 DUMINICA.



Acum sper ca toata lumea sa fie multumita.



Astept sa platiti taxa de participare pentru cei inscrisi.

pana acum au platit 2 echipe

1. Dan Marinita

2. Dan Mitranescu

vijeliosul
Mesaje: 311
Membru din: Lun Feb 20, 2006 1:26
Puncte: 0
Localitate: balta
Contact:

Mesaj de vijeliosul »

PS In conditiile in care eu estimez ca cele 20 de echipe vor prinde cam 3-5 tone de crap, aveti grija la arbitrii, trebuie oameni puternici ! :D[/quote]


vlade..... puternici ca puternici dar ai vazut ce prevede regulamentul de cantarire? ..."cica se face extra cantar daca se depasesc 5 pesti sau unul peste 10kg."
- cu cel de 10kg este ok si mi se pare normal sa se face cantar oricand este capturat dar sa chemi cantar pentru 5 pesti :shock: asta inseamna ca arbitri vor fi un gen de Valentino Rossi :lol: :twisted: :lol: dar fara motocicleta :lol: :twisted: :lol: avand in vedere ca s-a intamplat in primavara cand se stie cate extra cantariri s-au facut :oops: :evil:
Ultima oară modificat Joi Oct 25, 2007 11:38 de către vijeliosul, modificat 1 dată în total.
prind cat prind si cand nu mai prind inseamna ca am secat lacul :)

vijeliosul
Mesaje: 311
Membru din: Lun Feb 20, 2006 1:26
Puncte: 0
Localitate: balta
Contact:

Mesaj de vijeliosul »

parerea mea :oops: :twisted:
prind cat prind si cand nu mai prind inseamna ca am secat lacul :)

PETCU VICTOR
Mesaje: 119
Membru din: Mar Feb 06, 2007 18:39
Puncte: 0
Localitate: Moara Vlasiei

REGULAMENT DESFASURARE CONCURS CUPA IERNII MOARA VLASIEI2

Mesaj de PETCU VICTOR »

" IN VIATA MAI TREBUIE SA TE IEI SI DUPA ALTII",ASA FAC SI EU ACUM SI MA IAU DUPA VLADUT MATEIANU.PERIOADA CONCURSULUI VA FI 08-11 NOIEMBRIE SI AS DORII CA TAXELE SA FIE ACHITATE PINA MARTI 30 OCTOMBRIE PT CA IN ACEST MOMENT CIND SCRIU AM PRIMIT UN TEL DE LA UN PESCAR CARE DORESTE SA PARTICIPE SI VREA SA STIE DACA PREMIILE SUNT GARANTATE IN CAZUL IN CARE VOR FI MAI PUTINE ECHIPE.

PETCU VICTOR
Mesaje: 119
Membru din: Mar Feb 06, 2007 18:39
Puncte: 0
Localitate: Moara Vlasiei

REGULAMENT DESFASURARE CONCURS CUPA IERNII MOARA VLASIEI2

Mesaj de PETCU VICTOR »

Daniel Verdete scrie:@ Vladut,

Corect, mare adevar ai grait! Multumesc pentru sustinere! :wink:

Asa cum am mai spus-o, eu cred ca altul este motivul pentru perioada asta total aiurea!

Sanatate multa si numai de bine sa auzim!
DLE MOTIVE AR FI FOST MAI MULTE IN CEEA CE MA PRIVESTE.UNUL AR FI FOST CA SIMBATA 10 NOIEMBRIE 2007 ARE NUNTA CU FIUL SAU CUMNATUL MEU,ALTUL AR FI FOST CU MATY SI TATA NITU CU DUMINICA( ASA MI-A COMUNICAT CHIAR DAN MARINITA),DAR ACUM AM AFLAT CA ASTA NU AR FI O PROBLEMA RESTUL ETC...........INSA TRAIM IN DEMOCRATIE SI TREBUIE SA TINEM CONT DE CE SPUN MAJORITATEA ASA CA VA ASTEPTAM CU CELE TREI ECHIPE DUPA CUM ATI SPUS :D

Daniel Verdete
Mesaje: 286
Membru din: Lun Ian 17, 2005 9:38
Puncte: 0
Localitate: Mioveni - Arges

Re: REGULAMENT DESFASURARE CONCURS CUPA IERNII MOARA VLASIEI

Mesaj de Daniel Verdete »

[quote="PETCU VICTOR ....VA ASTEPTAM CU CELE TREI ECHIPE DUPA CUM ATI SPUS :D[/quote]

Pot sa garantez numai pentru echipa din care fac parte ca o sa fim prezenti la concurs. Cat priveste celelalte echipe, este alegerea si treaba lor daca vin sau nu. Nu pot sa le influentez in nici un fel. Dar o sa vedem ce si cum ....
Daniel Verdete

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”