Rod Hutchinson - World Carp Classic

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
adigogo
Mesaje: 124
Membru din: Mie Mai 18, 2005 20:48

Mesaj de adigogo »

Asa facem!

Fir intins in Begia!

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

De asta imi place ca asa se termina mereu "certurile" . Se vede ca vine iarna - de abia astept sa va perpelesc la gura sobei . Mama - mama ce iures o sa fie iarasi ! :lol: :lol: :lol:

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

@bodygost
Din cauza unora ca mine nu scrie lumea pe forum ? Cred ca nu esti sanatos la cap!Daca tot te-ai apucat sa judeci lumea, afla si parerea mea despre tine:esti o masa de carne de porc, incapabil sa duca un concurs pe picioare, dar cu pretentii de mare pescar.Multumestele partenerilor tai ptr rezultatele onorante pe care le-ai avut pina acum, bai rucsacule !
Si acum lasa-ma ca plec la o nunta unde voi minca sarmale facute dintr-un frate de-al tau! :lol:

Avatar utilizator
LIONELLO
Mesaje: 4
Membru din: Sâm Sep 24, 2005 20:42
Puncte: 0
Localitate: PLOIESTI

Mesaj de LIONELLO »

PS - uite asa noi ne scriem pe site ce avem de urat :lol: :lol: si il jignim si pe Caaron - care nu s-a putut abtine , a punctat , doar face parte SI EL din Echipa Big Fish . :lol: :lol: :lol: Mai sunteti ????? :lol: :lol: :lol: Poate deschid topic nou ! :lol: :lol:[/quote]
@VAL : sa nu ma uiti si pe mine in noul tau topic :lol:si poate mai pot rezerva vreo doua locuri(daca -mi permiti),cat despre jigniri...echipei BIG FISH.....cam greu sa reusesti cu aberatiile si parerile tale de ZIARIST pescar(doar asta e meseria ta)pescar poti sa tai,IAR DIN CATE STIM CU TOTII REZULTATELE SPUN TOT SI RAMAN VALABILE.
Cat despre valoarea ta de ziarist si administrator al site-ului pana acum lasa de dorit, mai bine ai pondera fantomele acestui indragit site si ai propune subiecte din care sa invatam cu totii cate ceva nou despre carpfishing,prezentari,intalniri de antrenamente colective,etc care cu siguranta cei interesati ar fi de acord.
field tester BIG FISH***

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

se pare ca l ati dat dreaq de topic! daca ati uitat ..........

vio
Mesaje: 104
Membru din: Lun Ian 10, 2005 16:37

Mesaj de vio »

Ai grija lionello ...., iao usor !!!
Tacerea e de aur !!!
Viorel Rizea
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA

vio
Mesaje: 104
Membru din: Lun Ian 10, 2005 16:37

Mesaj de vio »

ilarion moldoveanu scrie:@bodygost
Din cauza unora ca mine nu scrie lumea pe forum ? Cred ca nu esti sanatos la cap!Daca tot te-ai apucat sa judeci lumea, afla si parerea mea despre tine:esti o masa de carne de porc, incapabil sa duca un concurs pe picioare, dar cu pretentii de mare pescar.Multumestele partenerilor tai ptr rezultatele onorante pe care le-ai avut pina acum, bai rucsacule !
Si acum lasa-ma ca plec la o nunta unde voi minca sarmale facute dintr-un frate de-al tau! :lol:
Numele spune tot : MOLDOVEANU !!!
Viorel Rizea
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA

vio
Mesaje: 104
Membru din: Lun Ian 10, 2005 16:37

Mesaj de vio »

Sangele apa nu se face !
Viorel Rizea
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Nea Vio cred ca esti cam dus fratioare Ai luato pe urmele lui Terente de postezi mult si fara noima, cred ca si tu esti de-al nostru de nu prea bei apa. :shock:
Am citit tot topicu si tot nu am inteles cine a fost in Franta si pe ce loc a iesit Poate ma ajuta cineva

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Bai stii ce e frumos - "Hotul striga Hotul!" . Echipa Big Fish e oripilata de cei care intra , posteaza de 2-3 ori si se iau de valoarea lor , de echipa mare !
Ce fac ei ? La fel - isi string fortele si intra Lionello ( cine o fi si carei echipe apartine e lesne de dedus - field tester Big Fish - asta o insemna pentru el ca testeaza campul pentru campare :lol: :lol: :lol: ) - si nu gaseste altceva destept de scris decit sa imi ureze mie , ca la Verdun . In schimb imi sugereza sa moderez postarile - adica ar trebuii sa ii sterg postarea , imediat , doar e afara din topic ! Sau o fi moderarea numai la postarile care nu ridica in slavi Echipa Big Fish ? De fapt care echipa Big Fish ? Cine face parte din ea - ca sa nu mai jignim oamenii ca sunt pretentiosi si nu accepta discutii , decit osanale . Eu stiu o singura echipa Big Fish - aia de la calificari - dar nu prea scrie nimeni la acest topic din cei care faceau parte din echipa asta , in vara . Atunci de cine sa ma feresc ?

Repet - mai sunteti ? :lol: :lol: :lol:

In concluzie - Lionello , m-ai spart fratioare ! Adriano , tu ii inveti sa fie asa "dobermani" ?

@carmolistu

Hai sa-ti fac un rezumat . Adriano a participat la RH World Cup si nu a prins nici un peste . O ironie a cuiva de pe acest topic - cum ca nu poti da sfaturi tehnice cind nu ai prins nici un peste , a ridicat in cap Echipa Big Fish :shock: . Am pus la punct un component al acestei echipa , care incepuse sa o dea pe etnii si sa jigneasca si gata cearta , sa-u repezit toti pe mine . Stii proverbul ala dac - cu 2 caini care se bat in tarc si cind intra lupul se intorc asupra lui - cam asa s-a intimplat acum . Noroc ca lupul are pielea groasa si ar trebuii vreo 10-12 catelusi de astia care sa-l deranjeze :lol: :lol:

Concluzia - Hotul striga hotzul deci Sunt cu ochii pe voi :lol: :lol: :lol: :lol:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”