te provoc amical, papusa!

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Mesaj de Cristi Y »

Dan scrie:Va, vai, vai.. se poate?Nu vreau sa-ti raman dator.Nu numai ca sa incheiem discutia pe tema asta dar si pentru ca observ ca nu mai ai liniste pana nu-ti raspund, uite despre ce e vorba.De secretul lui Polchinelle.........Glumesc. :D
Ma refeream la modul in care ai inteles sa-ti aperi sansele la calificarile din 2004, cand in mansa a treia, manse decisiva, ti-ai petrecut ultimile doua zile pe sezlong, in standul concurentilor din dreapta ta.De respectul pentru regulament mai e cazul sa amintesc?
In rest las-o mai moale cu jignirile si amenintarile ca s-ar putea sa ai o mare surpriza.
Nu gunoiule, ai afirmat ca am transportat peste noaptea, asta este acuzatia care trebuie sa o argumentezi
Si mai trebuie sa-ti motivezi dreptul de a lua la mishto cu umorul tau oltenesc de cacat rezultatele unor oameni la valoarea carora tu nu vei ajunge niciodata
Nu ti se pare ca statutul de sluga( in care te integrezi perfect dealtfel) ti-a dat cam mult nas
In privinta surprizelor m-au trecut trei fiori prin matze de frica , pentru un scuipat pe ochi in public scap cu amenda administrativa
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

nu ma intereseaza divagatiile lui dan cotelici
astept un raspuns de la musaro in legatura cu provocarea la PESCUIT
The One Team

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de dan cotelici »

Cristi Y scrie:
Dan scrie:Va, vai, vai.. se poate?Nu vreau sa-ti raman dator.Nu numai ca sa incheiem discutia pe tema asta dar si pentru ca observ ca nu mai ai liniste pana nu-ti raspund, uite despre ce e vorba.De secretul lui Polchinelle.........Glumesc. :D
Ma refeream la modul in care ai inteles sa-ti aperi sansele la calificarile din 2004, cand in mansa a treia, manse decisiva, ti-ai petrecut ultimile doua zile pe sezlong, in standul concurentilor din dreapta ta.De respectul pentru regulament mai e cazul sa amintesc?
In rest las-o mai moale cu jignirile si amenintarile ca s-ar putea sa ai o mare surpriza.
Nu gunoiule, ai afirmat ca am transportat peste noaptea, asta este acuzatia care trebuie sa o argumentezi
Si mai trebuie sa-ti motivezi dreptul de a lua la mishto cu umorul tau oltenesc de cacat rezultatele unor oameni la valoarea carora tu nu vei ajunge niciodata
Nu ti se pare ca statutul de sluga( in care te integrezi perfect dealtfel) ti-a dat cam mult nas
In privinta surprizelor m-au trecut trei fiori prin matze de frica , pentru un scuipat pe ochi in public scap cu amenda administrativa
Unde si cand am afirmat eu asta?Argumenteaza!

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

in legatura cu cosmin
nu am contestat niciodata boiliesurile altora.
insa, dupa ce vladut a vorbit cu cosmin (a pescuit la doua standuri de noi) am considerat demagogica interventia lui musaro.
daca pustiul se clasa prost, fac pariu ca nu mai era echipa lui care a pescuit cu bile facute in fabrica p-z--ii...
maestrul rosioru a v-a spus-o verde in fata chiar la voi pe site. nu ati avut nici o echipa in acest concurs. in general nu existati in pescuitul de competie, ci numai in barfe, manerve si intrigi de internet.
sunteti de cacat...
The One Team

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

cotelici,
suna-l pe chimist si spune-i sa stranga laboratorul de la vaci pentru ca au anuntat ploi torentiale incepand de maine. ii intra apa in paharele berzelius.
oricum nu prinde nimic...
sa vina in mai cu mine pe balta!
The One Team

Olandezu'
Mesaje: 34
Membru din: Joi Aug 04, 2005 12:45
Puncte: 0
Localitate: ploiesti

Mesaj de Olandezu' »

Eu nu inteleg dc acea provocare la pescuit nu se poate face frumos si barbatesate inttre 4 ochi,nu pe site unde se ajunge vad iar la amenintari si injurii!!!!!
yamaha,andrei,vladut-eu va respect datorita virstei si rezultatelor voastre ca pescari dar lasati-o mai usor k amenintarile....!!!!!
BIG FISH_CARP TEAM

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

@ olandezu

Mai batavule, dar ce esti asa de sensibil???? M-ati inebunit cu privatul asta de parca te-a obligat cineva sa te uiti pe topicul cu pricina. Va aflati in treaba si va dati ofrustati cu toate ca va place la nebunie sa mai asistati la cite-o mica polemica. In fond e un forum, unde asa cum a spus si administratorul, poate scrie fiecare ce vrea, chiar daca mai exista si fete care nu suporta nici macar cuvantul provocare...Intr-un cuvant, lasa-i in pace si nu te mai baga ca musca-n curu iepi, ca mai rau faci!
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

merci cornele,
lasa-l in pace ca e un baiat foarte cumsecade, il cunosc.
din pacate este nevoit sa joace rolul lui emil bobu, atunci cand elena ceausescu e atacata :D
sa vada lumea ca apara echipa

mai olandezule,
eu n-am amenintat pe nimeni.
vreau doar sa fac o partida de pescuit in intrecere cu italianul. de ce te deranjeaza ca l-am provocat public?
v-am mai provocat o data pe toata echipa big fish, voi + cotelici, marean, talianu (mama, ce dupa "+" te-apuca plansu' :D ) si a zis musaro ca 6000 de euro e mult. ca el vrea amical.
acuma vreau si eu amical! care e problema?
The One Team

Olandezu'
Mesaje: 34
Membru din: Joi Aug 04, 2005 12:45
Puncte: 0
Localitate: ploiesti

Mesaj de Olandezu' »

domnu serbu chiar daca avetzi o virsta respectabila nu inteleg dc va permiteti sa vb asa!!v-am vb eu urit cumva?eu va cunosc(am facut impreuna standurile in toamna la dirvari),si va respect dar am inimpresia ca dv vati bagat ca musca in cacat :roll: :roll:
BIG FISH_CARP TEAM

Olandezu'
Mesaje: 34
Membru din: Joi Aug 04, 2005 12:45
Puncte: 0
Localitate: ploiesti

Mesaj de Olandezu' »

@andrei
nu deranjeaza pe nimeni k l-ai provocat public,da nu vezi de la asta sa ajuns iar la discuti de cacat,amenintari(nu din partea ta),etc.
BIG FISH_CARP TEAM

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”