te provoc amical, papusa!

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

te provoc amical, papusa!

Mesaj de andrei vladeanu »

adriano,
te provoc amichiavelo la o intrecere fara miza pe tancabesti! unu la unu!
perioada 3 - 10 mai 2006
tu iti alegi primul un loc, iar apoi imi aleg eu unul.
cred ca nu ai nici un motiv sa ma refuzi, pentru ca initial ai refuzat spunand ca nu vrei pe bani.
acum sa te vad, papusa...
The One Team

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

informatie de ultima ora!
italianul nu are cum sa raspunda la provocare deoarece se afla la tancabesti, la pescuit. la vaci. foarte bine, inseamna ca vine antrenat!
The One Team

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de dan cotelici »

Deoarece Adriano este la pescuit m-a rugat sa-ti transmit raspunsul lui:

“Asculta papusica,
Imi pare rau ca te dezamagesc, dar nu numai ca boilesurile cu care a concurat Cosmin la Crapmania sunt facute dupa reteta mea, adica Big Fish, dar au fost chiar rulate de mine impreuna cu el la Fabrica de Boiles din Ploiesti unde-i astept pe toti cei care vor sa-si confectioneze boilesul si sa beneficieze de asistenta mea.Dupa cum ai observat deja de anul trecut si mie-mi place sa formez pescari tineri.Satisfactia mea cea mai mare este cand se’ntampla ca acesti pescari tineri inving nume consacrate.Satisfactia asta nu mi-o poate lua nimeni!Daca ai vreo problema, nu face circ pe forum.Suna-ma si rezolvam ca intre barbati.Te simti cumva frustrat si te-ai ofticat pentru ceva?Cu privire la provocarea ta ma mai gandesc. Sunt incantat ca un pescar de nivelul tau vrea sa concureze cu un simplu chimist ca mine.Numai bine si tine-o tot asa in continuare!
Adriano Musaro
Big Fish Team”

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

:D :D :D
1.Nu-i umbriti rezultatul lui Cosmin, dealtfel un rezultat bine meritat, luindu-i meritele ! Reteta este a lui, mi-a confirmat, si sunt doar cateva cacaturi de la B. f., restul sunt de la firme de prestigiu englezesti. Da nu asta conteaza, este un tertip ieftin al broastei de a se baga in seama.
Cat despre manopera la bile.... :D si zidarul care mi-a facut casa se poate lauda ca mi-a facut casa, dar ....este a mea ! :wink:
2.Sa nu uitati(ma refer la broasca si dan) pe ce forum va aflati !
La urmatoarea incercare de reclama, zburati. Simplu.
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de dan cotelici »

Mai Pilhane,
Cosmin si coechipierul lui au muncit ca sa castige!Nimeni nu a pus asta la indoiala asta!A fost pusa in discutie nada si Andrei a primit un raspuns.
Nu inteleg de ce te bagi.E intre Adriano si Andrei!
De ce esti agresiv?Esti suparat? :D
Realizam ca din pacate cu tine nu se poate discuta civilizat.Adevarul nu poate fi MACHIAT!Cu promisiuni... de relocare!NUMAI BINE SI TINE-O TOT ASA!

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Cand vad atatea minciuni si prefacatorie, nu ma pot abtine !
Si inca ceva ce voi nu puteti intelege : noi suntem toti ptr unul si unul ptr toti. Nu uita asta.
Te pup.
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de dan cotelici »

Vladut Mateianu scrie: Cat despre manopera la bile.... :D si zidarul care mi-a facut casa se poate lauda ca mi-a facut casa, dar ....este a mea !
O casa poate sa-si schimbe proprietarul, NU ARHITECTUL SI NICI CONSTRUCTORUL!
Tine-o tot asa!

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de dan cotelici »

Vladut Mateianu scrie: 2.Sa nu uitati(ma refer la broasca si dan) pe ce forum va aflati !
La urmatoarea incercare de reclama, zburati. Simplu.
Maestre Cornel Rosioru,
Acesta este site-ul APCR sau un site comercial?
Observ ca in calitate de presedinte APCR, conducator al organizatiei care detine al acest site, sunteti foarte permisiv.
Eu cred ca pe site-ul --g ---h, care este un site comercial dar care nu se manifesta ca atare, ati fost tratat cu respect.Asteptam si de la Dvs. acelasi gen de tratament.Evident daca mai puteti controla situatia!

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Mesaj de Cristi Y »

Dan scrie: Maestre Cornel Rosioru,
Acesta este site-ul APCR sau un site comercial?
Observ ca in calitate de presedinte APCR, conducator al organizatiei care detine al acest site, sunteti foarte permisiv.
Eu cred ca pe site-ul --g ---h, care este un site comercial dar care nu se manifesta ca atare, ati fost tratat cu respect.Asteptam si de la Dvs. acelasi gen de tratament.Evident daca mai puteti controla situatia!
Iar te bagi in seama bai caricatura obosita ?
Pana una alta nu uita sa-ti gasesti argumentele cu care-mi esti dator altfel vei inghiti umilinta urata , harciog oligofren ce esti !!!
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de dan cotelici »

Va, vai, vai.. se poate?Nu vreau sa-ti raman dator.Nu numai ca sa incheiem discutia pe tema asta dar si pentru ca observ ca nu mai ai liniste pana nu-ti raspund, uite despre ce e vorba.De secretul lui Polchinelle.........Glumesc. :D
Ma refeream la modul in care ai inteles sa-ti aperi sansele la calificarile din 2004, cand in mansa a treia, manse decisiva, ti-ai petrecut ultimile doua zile pe sezlong, in standul concurentilor din dreapta ta.De respectul pentru regulament mai e cazul sa amintesc?
In rest las-o mai moale cu jignirile si amenintarile ca s-ar putea sa ai o mare surpriza.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”