Incepand de maine rog echipele participante si pe cei interesati sa urmareasca pagina de Facebook a Carp eDiem si pe cea a evenimentului. Aici vor fi postate informatii cu privire la sectorizare, organizare, logistica sau modificari de ordin tehnic la regulament.
https://www.facebook.com/CarpeDiemTM/
https://www.facebook.com/events/372973366479890/
Vor reveni bineinteles pe forum si postarile clasamentelor la zi, insa nucleul materialelor din timpul competitiei se vor regasi pe paginile amintite mai sus.
ECHIPE INREGISTRATE:
1. (RO)️ MYON BAITS (Mark Molnar / Gyula Molnar / Levente Nemes)
integral#11
2. (RO)️ Ciprian Lepadatu / Alex Hampu / Marcel Baneasa
3. (RO)️ ART CRAP MARAMURES 1 (Dorin Farcas / Istvan Szegedi / Ioan Fazacas)
4. (RO)️ ART CRAP MARAMURES 2 (Daniel Rusu / Andrei Rus / Daniel Groza / Sasu Gheorghe)
5. (RO)️ SPARTAN CARP TEAM (Marius Cira / Alin Cira / Dan Iliescu )
integral#8
6. (RO)️ POTAISSA CRAP CLUB 1 (Lucian Papiu / Radu Banete / Alexandru Bottyan)
7. (RO)️ POTAISSA CRAP CLUB 2 (Felix Oltean / Istvan Kasa / Zoltan Szilagy)
8. (RO)️ AREZAN MURES (Silviu Chelbezan / Ciprian Suciu / Stelian Badiu / Mircea Costache)
9. (RO)️ ELIT BAITS BAIA MARE (Georgel Rus / Vasile Bizau / Calin Podila / Cosmin Pop)
integral#2
10. (RO)️ CARP4FUN (Alin Scorleanu / Alexandru Ciuta / Iancy Petrescu / Adrian Doana)
integral#6
11. (RO)️ CS CRAP ARAD (Raul Suciu / Claudiu Grama)
12.️ (DE/RO) CAPITANO CARP TEAM (Peter Ehrenberg / Silke Ehrenberg / "Tata" Nitu)
integral#1
13. (RO)️ GREEN LAKE (Dan Draguloiu / Lucian Vaduva)
14. (RO)️ SECRET BAITS 2 (Florin Negrea / Ciprian Muresan / Claudiu Varga)
15. (️️DE/RS) CT CARP FISHING FRANKFURT (Terezak Levente/ Tibor Mezei / Nikola Zdraveski / Vladimir Viciknez)
integral#10
16. (RO)️ FISH BAITS CARP TEAM (Ciprian Tiplea / Sorin Popa / Mihai Tulea)
integral#9
17. (RO)️ Alexandru Anghel / Cosmin Merenut
18. (RO)️ CARP TEAM TIMISOARA (Sorin Scheuleac / Claudiu Seimeanu / Vali Gherasim)
integral#7
19. (RO)️ JANI CARP TEAM (Adrian Miron / Janos Vaju / Duke Bacsi)
20. (RO)️ OLTENIA FISHING 1 (Codrut Floricel / Dragos Vulcanescu / Doru Badila / Mihai Bistriceanu)
21. (RO)️ TABOSS BAITS (Tony Ackerman / Ionut Tamas)
integral#4
22. (RO)️ OLTENIA FISHING 2 (Cosmin Ilie / Catalin Mateescu / Catalin Stuparu)
integral#3
23. (RO)️ SECRET BAITS (Adi Sebastian / Eduard Bodo / Andrei Fantanaru / Csaby Ioanovici)
integral#5
24. (RO)️ FEFE CARP TEAM (Ioan Fratila, Silviu Ghetner, Marius Dandler, Paul Herta)